Hlavné menu
Produkty v košíku

Vonkajšie svietidlá

Osvetlite svoj exteriér a vytvorte bezpečné a pôsobivé exteriérové priestory s našimi vonkajšími svietidlami. Máme pre vás naozaj veľmi širokú ponuku rôznych lámp a solárnych LED osvetlení, aby sme pokryli všetky vaše potreby v... Pokračovať
Pracovné svetlo LED halogén 15 LED, 45 W, IP67 Vyrobené z vysoko kvalitného plastu, ktorý zaručuje odolnosť voči drsným prevádzkovým podmienkam a nárazom. Lampa je osadená 15 silnými LED svetlami s celkovým výkonom 45W. Vďaka napájaniu 12V-24V môže byť použité ako stacionárne, tak aj mobilne. Ha..
13,70€
Cena bez DPH:11,42€
Solárna lampa 235 LED so senzorom pohybu s externým panelom Solárna pouličná LED lampa je nevyčerpateľným zdrojom bezplatnej energie pre váš domov. Možnosť umiestnenia lampy do priestoru, kde nie je slnečný svit a solárny panel do miesta, kde budú na panel dopadať slnečné lúče. Výrobok je vodeod..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Solárne vonkajšie LED HALOGEN 24 osvetlenie s pohybovým senzorom Solárna lampa je zariadenie napájané zo solárneho panelu, ktorý zaručuje osvetlenie bez dodatočného zdroja energie. Je vybavený 24 SMD LED so silným lúčom svetla. Jednoduchá inštalácia lampy umožňuje umiestnenie kdekoľvek. Lampa je..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
LED solárna lampa so senzorom pohybu a zotmievania + diaľkové ovládanie Praktická LED solárna lampa. Zabudovaný snímač pohybu a súmraku znamená, že lampa sa rozsvieti len vtedy, keď je to potrebné. Použitie: dom záhrada garáž altánok Špecifikácie: solárne nabíjanie možnosť individu..
10,60€
Cena bez DPH:8,83€
Solárny reflektor 60 LED so senzorom pohybu a s externým panelom Solárny reflektor je nevyčerpateľným zdrojom bezplatnej energie pre váš domov. Možnosť umiestnenia rekleftoru do priestoru, kde nie je slnečný svit a solárny panel do miesta, kde budú na panel dopadať slnečné lúče. Solárny panel ma ..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Solárna LED lampa s diaľkovým ovládaním - 120 LED DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE + 4 REŽIMY PREVÁDZKY - svietidlo sa pohodlne ovláda diaľkovým ovládačom. Má tlačidlá Off a On a 3 režimy prepínania. ON- Enable - OFF - Disable MODE 1 - Mode 1: Keď je detekovaný pohyb, svietidlo svieti pri 30 % maximálneho výk..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Lampa na rast rastlín, 2 ks Táto pestovateľská LED lampa podporuje rast, pučania a kvitnutie rastlín. Vlnová dĺžka, ktorú vyžaruje, môže byť rastlinami plne absorbovaná na fotosyntézu. Pripnite lampu na zvolené miesto a pripojte ju k USB portu. Stlačením vypínača ho zapnete a rozsvieti sa zmes če..
12,00€
Cena bez DPH:10,00€
Solárna lampa 90 LED so senzorom pohybu Solárna pouličná LED lampa je nevyčerpateľným zdrojom bezplatnej energie pre váš domov. Namontujte ju na miesta, kde je dostatok slnečného svetla. Výrobok je vodeodolný, takže sa nemusíte báť, že by sa lampa v zlom počasí znehodnotila. Sada obsahuje diaľkov..
10,30€
Cena bez DPH:8,58€
Solárna LED lampa s diaľkovým ovládaním - 240 LED DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE + 4 REŽIMY PREVÁDZKY - svietidlo sa pohodlne ovláda diaľkovým ovládačom. Má tlačidlá Off a On a 4 režimy prepínania. ON- Enable - OFF - Disable MODE 1 - Mode 1: Keď je detekovaný pohyb, svietidlo svieti pri 30 % maximálneho výk..
10,90€
Cena bez DPH:9,08€