Hlavné menu
Produkty v košíku

Pemzy a pilníky na nohy

Táto ponuka nástrojov a pomôcok, ktoré sa používajú na ošetrenie suchej a hrubej kože na pätách a iných oblastiach nôh, vám pomôžu odstrániť odumretú kožu, zbaviť sa tvrdých miest a vyhladiť povrch pokožky. Pemzy aj pilníky... Pokračovať
Duo soft foot file moderný pilník na päty POP ART farba ružová Moderný pilník na päty Credo Solingen Duo Soft na hrubé a jemné brúsenie zrohovatenej pokožky. Vhodný pre ženy aj mužov. Kvalitný produkt vyrobený v Nemecku. Rúčka so špeciálnym tvarom sa pri manipulácii nešmýka. Duo Soft brúsna hlava..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Pemza - pilník na päty 2 ks, fialový Trápia vás stvrdnuté chodidlá a drsná pokožka? Zbavte sa tvrdej, zrohovatenej a odumretej pokožky pomocou kovovej škrabky na stvrdnuté päty. Stačí pár minút a vaše chodidlá budú krásne, hebké a jemné.   Obojstranný pilník a rašpľa na päty sú opakovane použite..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Smart corn zrezávač zrohovatenej kože cutter POP ART farba ružová Bezpečný orezávač Credo Solingen tvrdej, zrohovatenej kože na päte a chodidlách. Nemecký výrobok. Uľahčí odstránenie veľmi hrubej kože z chodidla alebo päty. Bezpečný pri odstraňovaní kože. V ponuke až 5 Pop Art Farieb. S ergonomic..
15,40€
Cena bez DPH:12,83€
Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej kože nôh - zlupovacia kúra Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej kože nôh - zlupovacia kúra
Top
Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej pokožky - 7 dňové ponožky regenerácia Exfoliačné ponožky na nohy Vám zaručia hladké a mäkké nohy na dotyk v priebehu niekoľkých dní.  Exfoliačné peelingové ponožky obsahujú prírodné zložky, ktoré pôsobia na unavené časti pokožky. Tieto zlož..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Sada na pedikúru zložená z 26 kusov Pedikúra je určená na zlepšenie vzhľadu chodidiel, udržanie zdravej pokožky a nechtov a poskytnutie pocitu relaxácie. Je dôležité dodržiavať hygienu a dodržiavať odporúčania pre starostlivosť o nohy, aby ste sa vyhli infekciám a iným zdravotným problémom. ..
11,60€
Cena bez DPH:9,67€
Safety corn cutter bezpečný zrezávač kože POP ART farba ružová Orezávač kože Credo Solingen je určený na bezpečné odstránenie hrubej kože a kurieho oka. Vhodný pre ženy a mužov. Jemne a efektívne odstráni hrubú kožu a kurie oko. Svetovo populárny orezávač hrubej kože. V ponuke až 5 Pop Art Farieb..
8,70€
Cena bez DPH:7,25€
Elektrický pilník na päty a chodidlá 2v1 Elektrický pilník na päty a chodidlá Personal Pedi. S elektrickým pilníkom na päty a chodidlá Personal Pedi budú vaše chodidlá jemné behom chvíľky. Šetrný elektrický pilník Personal Pedi dokáže ľahko odstrániť stvrdnuté mozole, kurie oká alebo suchú kožu. ..
25,70€
Cena bez DPH:21,42€
Obojstranný drevený pilník na chodidlá – pemza  Obojstranné strúhadlo na päty s pohodlnou rukoväťou je mimoriadne jemné a účinné na odstránenie odumretej a zrohovatenej kože na chodidlách. Má dva typy hrúbky strúhadla, ktoré vám umožnia najskôr zbaviť sa zrohovatenej epidermy a následne vyhladiť..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Pemza - pilník na päty 2 ks, modrý  Trápia vás stvrdnuté chodidlá a drsná pokožka? Zbavte sa tvrdej, zrohovatenej a odumretej pokožky pomocou kovovej škrabky na stvrdnuté päty. Stačí pár minút a vaše chodidlá budú krásne, hebké a jemné.   Obojstranný pilník a rašpľa na päty sú opakovane použiteľ..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Duo ceramic rasp keramický pilník na kožu POP ART farba ružová Kvalitný pilník Credo Solingen na pokožku s keramickou brúsnou plochou. Uľahčí odstránenie vysušenej, tvrdej, zrohovatenej kože na päte a chodidle. Keramická brúsna plocha s dlhou životnosťou. Dva stupne zrnitosti brúsnej plochy (jemn..
15,10€
Cena bez DPH:12,58€
Exfoliačné ponožky pre ošetrenie chodidiel, 1 pár  Účinné zvlhčujúce ponožky na nohy. Vďaka ponožkám budú vaše nohy hladké a jemné na dotyk už za pár dní. Vlastnosti a špecifikácia produktu: úplne nový, vysoko kvalitný produkt ponožky účinne zvlhčujú suchú pokožku veľmi jednoduché použitie..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Pedicure stone pemza na odstránenie zrohovatenej kože, farba zelená Pemza na nohy Credo Solingen pre ľahké odstránenie suchej, tvrdej a zrohovatenej kože na chodidle a päte. Každá strana pemzy má rozdielnu zrnitosť. V prvej fáze odstránenia zrohovatenej kože je vhodná strana s hrubým zrnením, kto..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€