Hlavné menu
Produkty v košíku

Redukcie a prevodníky

Ak potrebujete prepojiť vašu televíziu, prípadne vám chýbajú vstupy vo vašom notebooku, s našimi redukciami a prevodníkmi nájdete riešenie. Či už potrebujete adaptér na prepojenie dvoch rozličných konektorov, alebo komplexný... Pokračovať
Adaptér HDMI na VGA - DSC-HDMI-VGA-001 Chcete pripojiť HDMI zariadenie do projektora alebo displej s VGA vstupom? Digitálny HDMI v rozlíšení až 1920 × 1080 (60 Hz) konvertuje na analógový výstup VGA a zvuk do 3,5mm výstupu pre reproduktory. Výstupný signál zachováva vstupné rozlíšenie, takže nedo..
29,00€
Cena bez DPH:24,17€
Kábel DisplayPort Display DP-DP 60Hz 4K 2m, čierny DisplayPort káble slúžia na jednoduché prepájanie video a audio zariadení. Ide o alternatívu k obvyklejším HDMI káblom, ktorá so sebou nesie hneď niekoľko výhod. Kábel IZOXIS bude perfektný nielen doma, ale aj v práci, na konferencii alebo v ..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Prevodník z digitálneho signálu SPDIF a optického Toslink na 2x CINCH Optický prevodník audio je vhodný ako pre domáce, tak pre profesionálne použitie. Bude užitočný všade tam, kde je potrebné zmeniť digitálny signál z koaxiálneho alebo optického vstupu (Tosling) na analógový signál (L/R). Di..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Redukcia VGA do HDMI s audio Prevodník obrazu a zvuku z VGA D-Sub + audio signálu na digitálny HDMI signál. Zariadenie konvertuje analógový signál VGA na digitálny signál HDMI (nikdy nie naopak)! Okrem toho konvertuje analógový stereo zvuk na digitálny zvuk HDMI. Vďaka tomuto adaptéru môžete prip..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
HDMI Prepínač s diaľkovým ovládaním HDMI 2.0 switch 3x1 sa používa na prepínanie zdrojov signálu HDMI 2.0. Je možné pripojiť tri vstupné zariadenia a jedno výstupné (TV, monitor). Medzi vstupmi je možné prepínať. 1. Manuálne 2. Diaľkovým ovládaním 3.Automaticky - switch sám rozpozná neaktívne vst..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Adaptér HUB USB H8 4K ADAPTÉR PRISPÔSOBENÝ VAŠIM POTREBÁM! Adaptér 3 v 1 je mimoriadne funkčné zariadenie slúžiace na prenos obrazových VIDEO signálov a AUDIO zvukov zo zariadení ako sú notebooky, počítače, tablety alebo smartfóny na TV obrazovku, monitor alebo projektor. Všetko v najvyššej kval..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Redukcia HDMI samec na DVI samica Vysokokvalitný štandardný adaptér HDMI (samica) na DVI (samec). Adaptér umožňuje bezproblémové pripojenie a prenos obrazových a zvukových signálov z DVI portu počítača do prijímača (TV) vybaveného štandardným HDMI portom. Špecifikácie: umožňuje prenos zvuku a..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Adaptér OTG Micro USB 2.0 USB Type-C Adaptér umožňuje pripojiť príslušenstvo s micro USB konektorom k zariadeniam s novým štandardom USB C s telefónmi, tabletmi, notebookmi atď. Adaptér nevyžaduje ďalšie ovládače ani inštaláciu. Stačí ho pripojiť k vybraným zariadeniam a je pripravený na použ..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
Redukcia adaptér USB-C - USB 3.0 Vďaka adaptéru budete môcť k smartfónu pripojiť zariadenia ako: drôtová a bezdrôtová myš, drôtová a bezdrôtová klávesnica, USB flash disk, čítačka pamäťových kariet, herné ovládače (joystick, gamepad), tablet alebo notebook alebo 3G / 4G LTE modem. Kábel nevyža..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Adaptér USB A - MICRO USB Adaptér USB-A (samica) na microUSB (samec). Špecifikácie: systém USB 2.0 USB-A (samica) - microUSB (samec) konektor   Obsah balenia: 1 x adaptér USB A - MICRO USB..
0,20€
Cena bez DPH:0,17€
Adaptér OTG USB 3.0 USB TYPE-C so šnúrkou Adaptér umožňuje pripojiť príslušenstvo s micro USB konektorom k zariadeniam s novým štandardom USB C s telefónmi, tabletmi, notebookmi atď. Adaptér nevyžaduje ďalšie ovládače ani inštaláciu. Stačí ho pripojiť k vybraným zariadeniam a je pripravený n..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Rozdeľovací kábel VGA Kábel umožňuje rozdeliť signál VGA napríklad z grafickej karty počítača alebo projektora na signál VGA a analógový signál RCA. Špecifikácie: vyrobené z vysoko kvalitných materiálov podporuje všetky rozlíšenia až do 2048 x 1536 plne kompatibilný so štandardmi VGA SVGA X..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€