Hlavné menu
Produkty v košíku

Úprava vody

Voda je základným prvkom nevyhnutným pre život, ale aj pre hygienu a starostlivosti o pleť, vlasy a telo. V tejto kategórii nájdete produkty, ktoré vám pomôžu zlepšiť kvalitu vody, alebo aj znížiť jej spotrebu, a tým prispejú k... Pokračovať
Elektrický prietokový ohrievač vody LCD 3kW Vodovodná batéria, ktorá automaticky ohrieva vodu, je dokonalým zariadením pre váš dom alebo byt. Ide o senzačný systém, ktorý okamžite ohreje vodu až na 60 °C. Nevyžaduje si dlhé a namáhavé čakanie na teplú vodu, pretože ju dostanete po 5 sekundách, na..
23,80€
Cena bez DPH:19,83€
Elektronický merač kvality vody ATC PH-009I Automatický pH meter hladiny vody s veľkým čitateľným displejom. Umožňuje vám rýchlo posúdiť hladinu činidla pH. Zariadenie je kompaktnej veľkosti, a preto sa ľahko používa v rôznych podmienkach. Presnosť merania do 0,01 a čas merania približne 1 s uľa..
6,60€
Cena bez DPH:5,50€
Elektronický merač pH kvality vody 0.00-14.00, modrý Automatický pH meter hladiny vody s veľkým čitateľným displejom. Umožňuje vám rýchlo posúdiť hladinu činidla pH. Zariadenie je kompaktnej veľkosti, a preto sa ľahko používa v rôznych podmienkach. Presnosť merania do 0,01 a čas merania približn..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Elektronický merač PH kvality vody s ATC M6929 Automatická kompenzácia teploty kvapaliny v rozsahu 0-50°C, ktorá zaručuje správne výsledky bez ohľadu na teplotu. Prístroj vykoná meranie a odčíta hodnotu len za 1 sekundu. Prístroj je možné použiť na meranie pH v laboratórnych podmienkach, priem..
7,10€
Cena bez DPH:5,92€
Kuchynský batériový prevzdušňovač - perlátor 3v1 Univerzálny prevzdušňovací uzáver na batériu - perlátor. Šetrí vodu pri zachovaní plného komfortu používania. Perlátor je plne otočný v rovine 360 stupňov. Flexibilná konštrukcia hadice umožňuje jej ohýbanie do optimálnej polohy. Má pohodlné tlačid..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Merač kvality vody, teploty a elektrickej vodivosti DTS - digitálny Rýchly a jednoduchý spôsob, ako zistiť kvalitu vody, prípadne zistiť rozdiel medzi viacerými vzorkami vody. Stačí ponoriť meracie elektródu do vody a prečítať výsledok na veľkom a jasnom LCD displeji. Prístroj reaguje na ťažké k..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Ochranný kryt na vodovodné batérie Ochranný kryt na kohútik. Účinne chráni vonkajšie vodovodné batérie pred chladom, čím eliminuje riziko ich poškodenia pri zamrznutí vody. Veľmi jednoduchá montáž, stačí nasunúť kryt cez kohútik a utiahnuť pomocou pásika na suchý zips. Vlastnosti a špecifikáci..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Prevzdušňovač krytu batérie m24 chróm Špička, ktorou je prevzdušňovač kohútika, prevzdušňuje prúd vody a rozptyľuje ju, čím obmedzuje prietok vody, pričom neobmedzuje komfort používania batérie, čo vám následne umožňuje výrazne ušetriť na účtoch za vodu. Prevzdušňovač batérie nie je dobrou voľ..
0,50€
Cena bez DPH:0,42€
Tester kvality vody, 4 v 1, LED Tester vody vysokej triedy je určený na testovanie pH vody a dodatočne meria aj jej teplotu v rozmedzí od 0,19 stupňa C do 60,0 stupňov C alebo od 32,0 do 140,0 F. Tester je mimoriadne ľahký a jednoducho sa ovláda, vďaka jednoduchému a užívateľsky prívetivému rozh..
28,50€
Cena bez DPH:23,75€