Hlavné menu
Produkty v košíku

Náplasti

Vyskúšajte tento jednoduchý spôsob detoxikácie pre vaše telo. Tieto náplasti obsahujú prírodné zložky a vyvinuté sú tak, aby podporovali odstraňovanie toxínov cez vašu pokožku. Stačí ich jednoducho aplikovať na určené miesto... Pokračovať
Detoxikačné náplaste KINOKI - 10ks/1 balenie Chcete sa účinne brániť hromadeniu toxických látok vo svojom organizme a tým zamedziť vzniku rôznych zdravotných problémov? Náplaste KINOKI, založené na tradičnej japonskej medicíne, ponúkajú overenú a bezpečnú metódu, ktorej sa už dôverujú tisíce ľudí po..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Detoxikačné náplaste KINOKI 30 kusov Detoxikačné náplaste KINOKI 30 kusov
Top
Detoxikačné náplaste KINOKI - 30ks/3 balenia Chcete sa účinne brániť hromadeniu toxických látok vo svojom organizme a tým zamedziť vzniku rôznych zdravotných problémov? Náplaste KINOKI, založené na tradičnej japonskej medicíne, ponúkajú overenú a bezpečnú metódu, ktorej sa už dôverujú tisíce ľudí po..
4,20€
Cena bez DPH:3,50€
KINOKI - detoxikačné náplaste zázvor + soľ 10 kusov KINOKI - detoxikačné náplaste zázvor + soľ 10 kusov
Top
KINOKI Detoxikačné Náplaste - Zázvor + Soľ Chcete znížiť hromadenie toxických škodlivých látok vo Vašom organizme a tým zabrániť vzniku rozličných chorôb? KINOKI náplaste patria do tradičnej japonskej medicíny, ktorých účinky sú odskúšané tisíckami ľudí na celom svete. Tieto detoxikačné náplaste sa..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Detoxikačné náplaste KINOKI - 50ks/5 balení Chcete sa účinne brániť hromadeniu toxických látok vo svojom organizme a tým zamedziť vzniku rôznych zdravotných problémov? Náplaste KINOKI, založené na tradičnej japonskej medicíne, ponúkajú overenú a bezpečnú metódu, ktorej sa už dôverujú tisíce ľudí po ..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€