Hlavné menu
Produkty v košíku

Pomôcky na cvičenie

Efektívna rehabilitácia, alebo podpora pri domácom precvičovaní s našimi pomôckami na cvičenie bude hračkou. Precvičte svaly, končatiny, alebo uľavte svojej chrbtici pri sedení. Každodenný pohyb je dôležitý pri rozvíjaní... Pokračovať
Dynamická podložka - DYNAPAD, červená Dynamická podložka"DYNAPAD" je určená na korekciu porúch držania tela a posilnenie chrbtových svalov. Pri sedení odľahčuje driekovú chrbticu a núti sedieť v správnej polohe, stimuluje mikropohyby medzistavcových platničiek. Odporúča sa najmä pre ľudí, ktorí v..
20,90€
Cena bez DPH:17,42€
Dynamická podložka - DYNAPAD, modrá Dynamická podložka "DYNAPAD" je určená na korekciu porúch držania tela a posilnenie chrbtových svalov. Pri sedení odľahčuje driekovú chrbticu a núti sedieť v správnej polohe, stimuluje mikropohyby medzistavcových platničiek. Odporúča sa najmä pre ľudí, ktorí ve..
20,90€
Cena bez DPH:17,42€
Dynamická podložka - DYNAPAD, sivá Dynamická podložka "DYNAPAD" je určená na korekciu porúch držania tela a posilnenie chrbtových svalov. Pri sedení odľahčuje driekovú chrbticu a núti sedieť v správnej polohe, stimuluje mikropohyby medzistavcových platničiek. Odporúča sa najmä pre ľudí, ktorí veľ..
20,90€
Cena bez DPH:17,42€
Prístroj na rehabilitáciu horných končatín Podporuje motorickú rehabilitáciu horných končatín. Výborne sa hodí na rehabilitačné cvičenia v pooperačnom období, po zlomeninách alebo pri degenerácii kĺbov. Pri cvičení je jedna ruka záťažou na druhej strane, takže sa dá prispôsobiť individuálnym potr..
22,80€
Cena bez DPH:19,00€