Hlavné menu
Produkty v košíku

Pomôcky na cvičenie

Pomôcky na cvičenie sú skvelým pomocníkom na poúrazovú rehabilitáciu alebo na mierne precvičenie svalov. Vyskúšajte akupresúrnu pomôcku pre podporu správneho držania panvy v sede, pre balančné cvičenia a pre pohodlné vykonávanie rehabilitačných cvikov. Ďalšia posilňovacia a rehabilitačná pomôcka je šliapací trenažér, ktorý je vhodný pre pacientov po úrazoch a neurologických ochoreniach.
Pedálový šliapací trenažér rotopéd - biely Pedálový šliapací trenažér rotopéd - biely
-23 %
Pedálový prístroj na cvičenie, šliapací trenažér - biely Pedálový prístroj slúži na rehabilitáciu pri posilňovaní dolných a horných končatín. Posilňovacia a rehabilitačná pomôcka je vhodná pre pacientov po úrazoch a neurologických ochoreniach. Trenažér má plynule nastaviteľnú úroveň záťaže a je ..
62,00€ 80,60€
Cena bez DPH:51,67€
Pedálový šliapací trenažér rotopéd s počítadlom spálených kalórií Pedálový šliapací trenažér rotopéd s počítadlom spálených kalórií
-23 %
Pedálový šliapací trenažér, rotopéd s počítadlom spálených kalórií Pedálový prístroj slúži na rehabilitáciu pri posilňovaní dolných a horných končatín. Posilňovacia a rehabilitačná pomôcka je vhodná pre pacientov po úrazoch a neurologických ochoreniach. Protišmykové pedále sú spevnené popruhmi, k..
67,00€ 87,10€
Cena bez DPH:55,83€
Prístroj na rehabilitáciu horných končatín Prístroj na rehabilitáciu horných končatín
-23 %
Prístroj na rehabilitáciu horných končatín Podporuje motorickú rehabilitáciu horných končatín. Výborne sa hodí na rehabilitačné cvičenia v pooperačnom období, po zlomeninách alebo pri degenerácii kĺbov. Pri cvičení je jedna ruka záťažou na druhej strane, takže sa dá prispôsobiť individuálnym potr..
20,40€ 26,50€
Cena bez DPH:17,00€
Rehabilitačno cvičebná pomôcka senzomotorický vankúš bez pumpy Rehabilitačno cvičebná pomôcka senzomotorický vankúš bez pumpy
-23 %
Rehabilitačno cvičebná pomôcka - senzomotorický vankúš bez pumpy  Vyskúšajte akupresúrnu pomôcku pre podporu správneho držania panvy v sede, pre balančné cvičenia, pre pohodlné vykonávanie rehabilitačných cvikov. Senzomotorický vankúš napomáha k prekrveniu nôh pri sedavej práci, priaznivo pôsobý na ..
8,20€ 10,70€
Cena bez DPH:6,83€
Rehabilitačno cvičebná pomôcka senzomotorický vankúš s pumpou - sivý Rehabilitačno cvičebná pomôcka senzomotorický vankúš s pumpou - sivý
-23 %
Rehabilitačno cvičebná pomôcka - senzomotorický vankúš s pumpou   Vyskúšajte akupresúrnu pomôcku pre podporu správneho držania panvy v sede, pre balančné cvičenia, pre pohodlné vykonávanie rehabilitačných cvikov. Senzomotorický vankúš napomáha k prekrveniu nôh pri sedavej práci, priaznivo pôsobý ..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Šliapací trenažér - čierny Šliapací trenažér - čierny
-23 %
Mini rotoped, šliapací trenažér - čierny Jednoduchý nástroj pre precvičenie horných aj dolných končatín. Šliapací trenažér je určený aj pre pacientov s kontraktúrou alebo svalovou atrofiou spôsobenou dlhodobou imobilizáciou v sadre alebo chirurgickým zákrokom. Trenažér sa používa aj v rehabilitač..
40,80€ 53,00€
Cena bez DPH:34,00€
Terapeutický prístroj na nohy - simulácia chôdzi v sede Terapeutický prístroj na nohy - simulácia chôdzi v sede
Doprava zdarma -23 %
Prístroj pre chôdzu v sede - Happy Legs   Happy Legs je jedinečná metóda pasívneho cvičenia, ktorá pomocou prístroja na motorový pohon zlepšuje náš krvný obeh, zatiaľ čo sedíme doma alebo v práci. Jemné pohyby prístroja kopírujú prirodzené pohyby chôdze a takto jednoduchým a zdraviu prospešným spôs..
112,30€ 146,00€
Cena bez DPH:93,58€