Hlavné menu
Produkty v košíku

Pomôcky na cvičenie

Pomôcky na cvičenie sú skvelým pomocníkom na poúrazovú rehabilitáciu alebo na mierne precvičenie svalov. Vyskúšajte akupresúrnu pomôcku pre podporu správneho držania panvy v sede, pre balančné cvičenia a pre pohodlné vykonávanie rehabilitačných cvikov. Ďalšia posilňovacia a rehabilitačná pomôcka je šliapací trenažér, ktorý je vhodný pre pacientov po úrazoch a neurologických ochoreniach.
Dynamická podložka - DYNAPAD, červená Dynamická podložka - DYNAPAD, červená
-23 %
Dynamická podložka - DYNAPAD, červená Dynamická podložka"DYNAPAD" je určená na korekciu porúch držania tela a posilnenie chrbtových svalov. Pri sedení odľahčuje driekovú chrbticu a núti sedieť v správnej polohe, stimuluje mikropohyby medzistavcových platničiek. Odporúča sa najmä pre ľudí, ktorí v..
21,80€ 28,30€
Cena bez DPH:18,17€
Dynamická podložka - DYNAPAD, modrá Dynamická podložka - DYNAPAD, modrá
-23 %
Dynamická podložka - DYNAPAD, modrá Dynamická podložka "DYNAPAD" je určená na korekciu porúch držania tela a posilnenie chrbtových svalov. Pri sedení odľahčuje driekovú chrbticu a núti sedieť v správnej polohe, stimuluje mikropohyby medzistavcových platničiek. Odporúča sa najmä pre ľudí, ktorí ve..
21,80€ 28,30€
Cena bez DPH:18,17€
Dynamická podložka - DYNAPAD, sivá Dynamická podložka - DYNAPAD, sivá
-23 %
Dynamická podložka - DYNAPAD, sivá Dynamická podložka "DYNAPAD" je určená na korekciu porúch držania tela a posilnenie chrbtových svalov. Pri sedení odľahčuje driekovú chrbticu a núti sedieť v správnej polohe, stimuluje mikropohyby medzistavcových platničiek. Odporúča sa najmä pre ľudí, ktorí veľ..
21,80€ 28,30€
Cena bez DPH:18,17€
Pedálový šliapací trenažér rotopéd - biely Pedálový šliapací trenažér rotopéd - biely
-23 %
Pedálový prístroj na cvičenie, šliapací trenažér - biely Pedálový prístroj slúži na rehabilitáciu pri posilňovaní dolných a horných končatín. Posilňovacia a rehabilitačná pomôcka je vhodná pre pacientov po úrazoch a neurologických ochoreniach. Trenažér má plynule nastaviteľnú úroveň záťaže a je ..
62,00€ 80,60€
Cena bez DPH:51,67€
Pedálový šliapací trenažér rotopéd s počítadlom spálených kalórií Pedálový šliapací trenažér rotopéd s počítadlom spálených kalórií
-23 %
Pedálový šliapací trenažér, rotopéd s počítadlom spálených kalórií Pedálový prístroj slúži na rehabilitáciu pri posilňovaní dolných a horných končatín. Posilňovacia a rehabilitačná pomôcka je vhodná pre pacientov po úrazoch a neurologických ochoreniach. Protišmykové pedále sú spevnené popruhmi, k..
67,40€ 87,60€
Cena bez DPH:56,17€
Prístroj na rehabilitáciu horných končatín Prístroj na rehabilitáciu horných končatín
-23 %
Prístroj na rehabilitáciu horných končatín Podporuje motorickú rehabilitáciu horných končatín. Výborne sa hodí na rehabilitačné cvičenia v pooperačnom období, po zlomeninách alebo pri degenerácii kĺbov. Pri cvičení je jedna ruka záťažou na druhej strane, takže sa dá prispôsobiť individuálnym potr..
20,40€ 26,50€
Cena bez DPH:17,00€
Rehabilitačno cvičebná pomôcka senzomotorický vankúš s pumpou - fialová Rehabilitačno cvičebná pomôcka senzomotorický vankúš s pumpou - fialová
-23 %
Rehabilitačno cvičebná pomôcka senzomotorický vankúš s pumpou - fialová   Vyskúšajte akupresúrnu pomôcku pre podporu správneho držania panvy v sede, pre balančné cvičenia, pre pohodlné vykonávanie rehabilitačných cvikov. Senzomotorický vankúš napomáha k prekrveniu nôh pri sedavej práci, priaznivo..
8,00€ 10,40€
Cena bez DPH:6,67€
Rehabilitačno cvičebná pomôcka senzomotorický vankúš s pumpou - sivý Rehabilitačno cvičebná pomôcka senzomotorický vankúš s pumpou - sivý
-23 %
Rehabilitačno cvičebná pomôcka - senzomotorický vankúš s pumpou   Vyskúšajte akupresúrnu pomôcku pre podporu správneho držania panvy v sede, pre balančné cvičenia, pre pohodlné vykonávanie rehabilitačných cvikov. Senzomotorický vankúš napomáha k prekrveniu nôh pri sedavej práci, priaznivo pôsobý ..
7,60€ 9,90€
Cena bez DPH:6,33€
Šliapací trenažér - čierny Šliapací trenažér - čierny
-23 %
Mini rotoped, šliapací trenažér - čierny Jednoduchý nástroj pre precvičenie horných aj dolných končatín. Šliapací trenažér je určený aj pre pacientov s kontraktúrou alebo svalovou atrofiou spôsobenou dlhodobou imobilizáciou v sadre alebo chirurgickým zákrokom. Trenažér sa používa aj v rehabilitač..
40,70€ 52,90€
Cena bez DPH:33,92€