Hlavné menu
Produkty v košíku

Pomôcky na cvičenie

Efektívna rehabilitácia, alebo podpora pri domácom precvičovaní s našimi pomôckami na cvičenie bude hračkou. Precvičte svaly, končatiny, alebo uľavte svojej chrbtici pri sedení. Každodenný pohyb je dôležitý pri rozvíjaní... Pokračovať
Prístroj na rehabilitáciu horných končatín Podporuje motorickú rehabilitáciu horných končatín. Výborne sa hodí na rehabilitačné cvičenia v pooperačnom období, po zlomeninách alebo pri degenerácii kĺbov. Pri cvičení je jedna ruka záťažou na druhej strane, takže sa dá prispôsobiť individuálnym potr..
21,00€
Cena bez DPH:17,50€
Masážna rehabilitačná lopta MIDI - 20 cm Rehabilitačná masážna lopta „MIDI“ je určená na terapiu na zlepšenie fyzického stavu a koordinácie pohybov. Ideálne pre tých, ktorí si chcú udržať dobrú fyzickú kondíciu všestranným cvičením. Mäkkými masážnymi hrbolčekmi na celom povrchu stimuluje reflexo..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Mini rotoped, šliapací trenažér - čierny Jednoduchý nástroj pre precvičenie horných aj dolných končatín. Šliapací trenažér je určený aj pre pacientov s kontraktúrou alebo svalovou atrofiou spôsobenou dlhodobou imobilizáciou v sadre alebo chirurgickým zákrokom. Trenažér sa používa aj v rehabilitač..
34,90€
Cena bez DPH:29,08€
Rotoped, mini stacionárny bicykel na posilovanie nôh a ramien malá veľkosť, nemá rám, sedadlo a rididlá na používanie aj počas práce aj na rehabilitáciu po lekárskych zákrokoch je vybavený s digitálnym displejom a počítadlom Pomocou mini rotopedu stacionárneho bicykla môžete posilniť nie..
42,10€
Cena bez DPH:35,08€
Rehabilitačný rotoped RF-902 Rehabilitačný rotoped je určený na aktívne (odporové) cvičenie dolných a horných končatín pri traumatických ortopedických a reumatických ochoreniach. Používa sa na rehabilitačných oddeleniach, v domovoch dôchodcov a pri domácich cvičeniach. Rotoped je navrhnutý pre be..
37,20€
Cena bez DPH:31,00€
Balančná podložka s pumpou 34 cm, čierna Balančná podložka je ideálna pre ľudí, ktorí vedú sedavý spôsob života, pretože núti tzv. dynamické sedenie, a tak podporuje liečbu bolesti chrbta. Balančná pomôcka uvoľňuje bedrovú oblasť a núti sedieť v správnej polohe. Môžete si prispôsobiť tlak vo..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
Dynamická podložka - DYNAPAD, červená Dynamická podložka"DYNAPAD" je určená na korekciu porúch držania tela a posilnenie chrbtových svalov. Pri sedení odľahčuje driekovú chrbticu a núti sedieť v správnej polohe, stimuluje mikropohyby medzistavcových platničiek. Odporúča sa najmä pre ľudí, ktorí v..
20,90€
Cena bez DPH:17,42€
Rehabilitačný šliapací rotoped s počiítadom - skladací, minibike na posilovanie nôh a ramien malá veľkosť, nemá sedadlo a riadidlá skladací na používanie aj počas práce aj na rehabilitáciu po lekárskych zákrokoch je vybavený s digitálnym displejom a počítadlom Pomocou mini rotopedu staci..
25,90€
Cena bez DPH:21,58€
Rehabilitačná lopta s hrotmi na masáž rúk Rehabilitačná lopta s hrotmi je určená na cvičenie, rehabilitáciu a masáž rúk. Vďaka svojim mäkkým výstupkom (hrotom) stimuluje zmyslové receptory a zlepšuje krvný obeh. Používa sa aj na masáž rôznych častí tela. Pre svoju plasticitu sa používa aj ako a..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Rehabilitačno cvičebná pomôcka senzomotorický vankúš s pumpou - modrá   Vyskúšajte akupresúrnu pomôcku pre podporu správneho držania panvy v sede, pre balančné cvičenia, pre pohodlné vykonávanie rehabilitačných cvikov. Senzomotorický vankúš napomáha k prekrveniu nôh pri sedavej práci, priaznivo p..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€