Hlavné menu
Produkty v košíku

Pomôcky na cvičenie

Pedálový šliapací trenažér rotopéd - biely Pedálový šliapací trenažér rotopéd - biely
-23 %
Pedálový prístroj na cvičenie, šliapací trenažér - biely Pedálový prístroj slúži na rehabilitáciu pri posilňovaní dolných a horných končatín. Posilňovacia a rehabilitačná pomôcka je vhodná pre pacientov po úrazoch a neurologických ochoreniach. Trenažér má plynule nastaviteľnú úroveň záťaže a je ..
47,40€ 61,60€
Cena bez DPH:39,50€
Pedálový šliapací trenažér rotopéd s počítadlom spálených kalórií Pedálový šliapací trenažér rotopéd s počítadlom spálených kalórií
-23 %
Pedálový šliapací trenažér, rotopéd s počítadlom spálených kalórií Pedálový prístroj slúži na rehabilitáciu pri posilňovaní dolných a horných končatín. Posilňovacia a rehabilitačná pomôcka je vhodná pre pacientov po úrazoch a neurologických ochoreniach. Protišmykové pedále sú spevnené popruhmi, k..
54,30€ 70,60€
Cena bez DPH:45,25€
Rehabilitačno cvičebná pomôcka senzomotorický vankúš bez pumpy Rehabilitačno cvičebná pomôcka senzomotorický vankúš bez pumpy
-23 %
Rehabilitačno cvičebná pomôcka - senzomotorický vankúš bez pumpy  Vyskúšajte akupresúrnu pomôcku pre podporu správneho držania panvy v sede, pre balančné cvičenia, pre pohodlné vykonávanie rehabilitačných cvikov. Senzomotorický vankúš napomáha k prekrveniu nôh pri sedavej práci, priaznivo pôsobý na ..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Rehabilitačno cvičebná pomôcka senzomotorický vankúš s pumpou Rehabilitačno cvičebná pomôcka senzomotorický vankúš s pumpou
-23 %
Rehabilitačno cvičebná pomôcka - senzomotorický vankúš s pumpou   Vyskúšajte akupresúrnu pomôcku pre podporu správneho držania panvy v sede, pre balančné cvičenia, pre pohodlné vykonávanie rehabilitačných cvikov. Senzomotorický vankúš napomáha k prekrveniu nôh pri sedavej práci, priaznivo pôsobý ..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Šliapací trenažér - čierny Šliapací trenažér - čierny
-23 %
Mini rotoped, šliapací trenažér - čierny Jednoduchý nástroj pre precvičenie horných aj dolných končatín. Šliapací trenažér je určený aj pre pacientov s kontraktúrou alebo svalovou atrofiou spôsobenou dlhodobou imobilizáciou v sadre alebo chirurgickým zákrokom. Trenažér sa používa aj v rehabilitač..
23,90€ 31,10€
Cena bez DPH:19,92€
Terapeutický prístroj na nohy - simulácia chôdzi v sede Terapeutický prístroj na nohy - simulácia chôdzi v sede
-23 %
Prístroj pre chôdzu v sede - Happy Legs   Happy Legs je jedinečná metóda pasívneho cvičenia, ktorá pomocou prístroja na motorový pohon zlepšuje náš krvný obeh, zatiaľ čo sedíme doma alebo v práci. Jemné pohyby prístroja kopírujú prirodzené pohyby chôdze a takto jednoduchým a zdraviu prospešným spôs..
89,90€ 116,90€
Cena bez DPH:74,92€