Hlavné menu
Produkty v košíku

Špeciálne pomôcky

Ajurvedské okuliare pre zlepšenie zraku 1 +1 Ajurvedské okuliare pre zlepšenie zraku 1 +1
Top
AJURVEDSKÉ OKULIARE PRE ZLEPŠENIE ZRAKU 2KS Bolia Vás oči pri počítači, pozeraní televízie alebo pri čítaní? Vidíte rozmazane? Robí Vám problémy zhoršenie zraku? Chcete predísť noseniu okuliarov alebo silnejším dioptriám? Chcete si zlepšiť ostrosť zraku? Máme pre Vás riešenie! Vyskúšajte špeciál..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Biomagnetické - magnetické náplasti 10 ks Biomagnetické - magnetické náplasti 10 ks
Top
Magnetické náplaste Magarna Stark - 10 ks Magnetické náplasti rozprúdia cirkuláciu krvi, výmena, kyslíka, vytvárajú jemný elektrický prúd, stimulácia nervového systému, liečia, vhodné pri svalových bolestiach a natiahnutiach, pri napätiach, opuchoch, tŕpnutiach, na krk, ruky, kríže, chodidlá a celé ..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Ergonomická masážna opierka na zdravé držanie chrbátu Ergonomická masážna opierka na zdravé držanie chrbátu
Top
Masážna ergonomická opierka na zdravé držanie chrbátu s akupresúrnymi bodmiTrávite čas často sedením za počítačom? Či už je to doma alebo v práci, dlhé vysedávanie za počítačom Vám za určitý čas prinesie bolestivé problémy chrbta a v horšom prípade, prechádzajú bolesti chrbta do bolestí hlavy. Tento..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Lekárska emitná miska, 3,85 x 11,4 x 20,5 cm (300 ml) Pomáha udržiavať čistotu v okolí pacienta pri hygienických a zdravotníckych činnostiach, slúži ako nádoba na zber medicínskeho odpadu, tekutín či pomôcok.   Vlastnosti: jednoduché a pohodlné použitie vyrobené z polypropylénu ľahko sa udrži..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Načúvací prístroj za ucho CS-012 Naslúchacie zariadenie za ucho je určené pre seniorov a ľudí so zníženou schopnosťou sluchu. Je to najlepší závesný načúvací prístroj (BTE), ktorý je vhodný aj pre osoby s ťažkými poruchami sluchu, alebo ak je zvukovod veľmi úzky a je zložité do neho vložiť celý r..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Nafukovacie umývadlo z PVC so sprchou Sada obsahuje prenosný nafukovací hlavový bazén s odtokovým otvorom na vodu z PVC. Dvojité vzduchové komory chránia pred vyliatím vody a peny. Prenosnú hlavovú sprchu je možné použiť na posteľ alebo stoličku. Do nádrže sa zmestí až 8 litrov vody. Je urče..
28,20€
Cena bez DPH:23,50€
Nemocničný matrac do 100 kg - prateľený poťah Nemocničný matrac v bavlnenom, umývateľnom alebo paropriepustnom poťahu - maximálne zaťaženie 100 kg. Špeciálna elastická polyuretánová špongia prispieva k rovnomernej a kontaktnej podpore jednotlivých častí chrbtice a navyše ovplyvňuje reguláciu poko..
111,20€
Cena bez DPH:92,67€
Nemocničný matrac do 100 kg - prievzdušný poťah Nemocničný matrac v bavlnenom, umývateľnom alebo paropriepustnom poťahu - maximálne zaťaženie 100 kg. Špeciálna elastická polyuretánová špongia prispieva k rovnomernej a kontaktnej podpore jednotlivých častí chrbtice a navyše ovplyvňuje reguláciu po..
144,80€
Cena bez DPH:120,67€
Nemocničný matrac do 100 kg bavlnený poťah Nemocničný matrac v bavlnenom, umývateľnom alebo paropriepustnom poťahu - maximálne zaťaženie 100 kg. Špeciálna elastická polyuretánová špongia prispieva k rovnomernej a kontaktnej podpore jednotlivých častí chrbtice a navyše ovplyvňuje reguláciu pokojov..
115,80€
Cena bez DPH:96,50€
Nezávislá podpora na posteli Dokonale nahrádza čelo postele a je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí vyžadujú dodatočnú oporu trupu pri ležaní vo vyššej polohe, napríklad pri jedle. Systém nastavenia umožňuje nastaviť uhol sklonu do požadovanej polohy v priebehu niekoľkých sekúnd. Nevyžaduje montáž..
46,90€
Cena bez DPH:39,08€
Novinka ! Activ Shade váš tréner na zlepšenie zraku a očí ! K večeru sa vaše oči unavia tak, že vás z toho bolí hlava a už ani cesta domov nie je taká, aká bývala? Zhoršením zraku v dôsledku starnutia trpí až 85 % ľudí nad 45 rokov. Existuje však účinné riešenie. Vyskúšajte nový Activ Shade..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€
Podložka na nohy (proti rotácii) PP-4 Podložka je dokonalým riešením pre ľudí, ktorí vyžadujú správne, stabilné polohovanie dolnej končatiny, po ošetreniach, operáciách alebo paralýzach. Špeciálne otvory zaisťujú dobrú cirkuláciu vzduchu a znižujú tlak na pätu. Vlastnosti: stabilizuje polohu..
24,50€
Cena bez DPH:20,42€