Hlavné menu
Produkty v košíku

Špeciálne pomôcky

V tejto kategórii nájdete širokú paletu produktov spĺňajúce špecifické požiadavky. Zlepšite si zrak s ajurvédskymi okuliarmi, zlepšite držanie tela s opierkou na chrbát, nájdite podložku pod matrac podľa vašich preferencií, alebo... Pokračovať
Stabilizačná podložka pod hlavu M Podložka proti preležaninám a stabilizačná podložka pod hlavu bude skvelým riešením pre ľudí, ktorí potrebujú stabilizovať hlavu v polohe na chrbte a vďaka špeciálnemu strihu znižuje tlak na okcipitálnu časť hlavy, ktorá je často najzraniteľnejšia na preležaniny...
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Polohovateľná opierka nôh, podnožka 73 cm Oporná podnožka je pomocné a rehabilitačné zariadenie určené pre ľudí v ľahu, s problémami vzpriameného stoja alebo s problémom s nezávislou polohou v sede. Umožňuje Vám udržať si polosed v polohe bez pomoci tretích strán. Jedná sa o 2-funkčný výrobok, ..
41,10€
Cena bez DPH:34,25€
Fixácia rúk a nôh s kovovou prackou pre nemocničných pacientov 2ks SVC2476XL Remienok na zápästie alebo remienok na členok s kovovou prackou zaisťuje bezpečnosť a pohodlie pre pacientov a umožňuje ušetríte opatrovateľom čas potrebný na znehybnenie pacienta. Pás chráni pred poraneniami a porezaním..
11,60€
Cena bez DPH:9,67€
Chladivý sprej so syntetickým ľadom Ice Mix, 400 ml Chladivý sprej so syntetickým ľadom v objeme 400 ml je účinným prostriedkom na rýchle zmiernenie bolesti, opuchov a zápalov. Jeho formulácia obsahuje syntetický ľad, ktorý poskytuje intenzívne chladenie bez potreby použitia skutočného ľadu. Sprej m..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Akupunktúrne ihly s vodidlom Sting, 0,35 x 135 mm, 100 ks Akupunktúrne ihly s vodidlom, ktoré majú rozmer 0,30 x 135 mm, sú dôležitým nástrojom pre akupunktúrnu terapiu. Ich tenká a jemná konštrukcia spolu s vodidlom zabezpečuje presné a bezbolestné vpichy. Tieto ihly sú vyrobené z kvalitného materi..
9,30€
Cena bez DPH:7,75€
Pohár s dvoma viečkami na pitie Pohár s náustkom s objemom 250 ml. Vyrobený z plastu s náustkom, ktorý zabraňuje vytekaniu tekutín. Určené pre ľudí, ktorí majú problémy s pohybovou koordináciou. Pohár je možné umývať v umývačke riadu a použiť aj v mikrovlnnej rúre. Pohár je užitočný najmä pre lež..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Krém / gél s pumpičkou na poranenia svalov StadioGel, 100ml Krémový / gélový prípravok s pumpičkou na poranenia o objeme 100 ml je spoľahlivým pomocníkom pri starostlivosti o pokožku po rôznych typoch poranení. Jeho inovatívna pumpička umožňuje ľahké a presné dávkovanie prípravku, čo z neho robí pra..
19,90€
Cena bez DPH:16,58€
Drvič liekov so zásobníkom Crusher Predstavte si malé zázračné zariadenie, ktoré dokáže transformovať celé tablety na jemný prášok s ľahkosťou a eleganciou. Drvič tabliet, hrdina každodenných liečebných rutín, je ako verný pomocník, ktorý vám umožňuje prekonať prekážky a užívať si lieky bezstarostne..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Akupunktúrne ihly s vodidlom Sting, 0,25 x 50 mm, 100 ks Akupunktúrne ihly s vodidlom, ktoré majú rozmer 0,25 x 50 mm, sú dôležitým nástrojom pre akupunktúrnu terapiu. Ich tenká a jemná konštrukcia spolu s vodidlom zabezpečuje presné a bezbolestné vpichy. Tieto ihly sú vyrobené z kvalitného materiál..
9,30€
Cena bez DPH:7,75€
Lis na pasty a krémy v tube Press Zariadenie na vytláčanie pást, krémov a liekov z obalov v tvare tuby. Umožňuje presne vytlačiť obsah tuby aj keď sa zdá, že už je tuba prázdna. Maximálna šírka tuby musí byť 6 cm. Využitie nájde v kozmetickom, farmaceutickom a potravinárskom priemysle. Rozmery: ..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Ergonomická masážna opierka na zdravé držanie chrbátu Ergonomická masážna opierka na zdravé držanie chrbátu
Top
Masážna ergonomická opierka na zdravé držanie chrbátu s akupresúrnymi bodmiTrávite čas často sedením za počítačom? Či už je to doma alebo v práci, dlhé vysedávanie za počítačom Vám za určitý čas prinesie bolestivé problémy chrbta a v horšom prípade, prechádzajú bolesti chrbta do bolestí hlavy. Tento..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Podložka na nohy (proti rotácii) PP-4 Podložka je dokonalým riešením pre ľudí, ktorí vyžadujú správne, stabilné polohovanie dolnej končatiny, po ošetreniach, operáciách alebo paralýzach. Špeciálne otvory zaisťujú dobrú cirkuláciu vzduchu a znižujú tlak na pätu. Vlastnosti: stabilizuje polohu..
24,50€
Cena bez DPH:20,42€