Hlavné menu
Produkty v košíku

Špeciálne pomôcky

V tejto kategórii nájdete širokú paletu produktov spĺňajúce špecifické požiadavky. Zlepšite si zrak s ajurvédskymi okuliarmi, zlepšite držanie tela s opierkou na chrbát, nájdite podložku pod matrac podľa vašich preferencií, alebo... Pokračovať
Ajurvedské okuliare pre zlepšenie zraku 1 +1 Ajurvedské okuliare pre zlepšenie zraku 1 +1
Top
AJURVEDSKÉ OKULIARE PRE ZLEPŠENIE ZRAKU 2KS Bolia Vás oči pri počítači, pozeraní televízie alebo pri čítaní? Vidíte rozmazane? Robí Vám problémy zhoršenie zraku? Chcete predísť noseniu okuliarov alebo silnejším dioptriám? Chcete si zlepšiť ostrosť zraku? Máme pre Vás riešenie! Vyskúšajte špeciál..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Biomagnetické - magnetické náplasti 10 ks Biomagnetické - magnetické náplasti 10 ks
Top
Magnetické náplaste Magarna Stark - 10 ks Magnetické náplasti rozprúdia cirkuláciu krvi, výmena, kyslíka, vytvárajú jemný elektrický prúd, stimulácia nervového systému, liečia, vhodné pri svalových bolestiach a natiahnutiach, pri napätiach, opuchoch, tŕpnutiach, na krk, ruky, kríže, chodidlá a celé ..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Ergonomická masážna opierka na zdravé držanie chrbátu Ergonomická masážna opierka na zdravé držanie chrbátu
Top
Masážna ergonomická opierka na zdravé držanie chrbátu s akupresúrnymi bodmiTrávite čas často sedením za počítačom? Či už je to doma alebo v práci, dlhé vysedávanie za počítačom Vám za určitý čas prinesie bolestivé problémy chrbta a v horšom prípade, prechádzajú bolesti chrbta do bolestí hlavy. Tento..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Fyzioterapeutický prístroj univerzálny (prostata, inkontinencia) Toto zariadenie sa skladá z hlavnej jednotky a elektród. Jedná sa o nízkofrekvenčné pulzné terapeutické zariadenie. Stimulačný impulzný signál vysielaný zariadením je modulovaný približne 100 Hz pílovitou vlnou. Jeho opakovací inter..
199,00€
Cena bez DPH:165,83€
Lekárska emitná miska, 3,85 x 11,4 x 20,5 cm (300 ml) Pomáha udržiavať čistotu v okolí pacienta pri hygienických a zdravotníckych činnostiach, slúži ako nádoba na zber medicínskeho odpadu, tekutín či pomôcok.   Vlastnosti: jednoduché a pohodlné použitie vyrobené z polypropylénu ľahko sa udrži..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Novinka ! Activ Shade váš tréner na zlepšenie zraku a očí ! K večeru sa vaše oči unavia tak, že vás z toho bolí hlava a už ani cesta domov nie je taká, aká bývala? Zhoršením zraku v dôsledku starnutia trpí až 85 % ľudí nad 45 rokov. Existuje však účinné riešenie. Vyskúšajte nový Activ Shade..
78,20€
Cena bez DPH:65,17€
Podávač predmetov s magnetom Ľahký univerzálny podávač, pomocou ktorého môžete podať aj predmety z väčšej výšky bez nebezpečného lezenia.   Výhody produktu Multifunkčný podávač sa stane vaším nepostrádateľným pomocníkom. Ocenia seniori, ľudia s problémami s chrbtom alebo nadváhou. Ideálne pre ..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Pohár s dvoma viečkami na pitie Pohár s náustkom s objemom 250 ml. Vyrobený z plastu s náustkom, ktorý zabraňuje vytekaniu tekutín. Určené pre ľudí, ktorí majú problémy s pohybovou koordináciou. Pohár je možné umývať v umývačke riadu a použiť aj v mikrovlnnej rúre. Pohár je užitočný najmä pre lež..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Polohovateľná opierka nôh, podnožka 73 cm Oporná podnožka je pomocné a rehabilitačné zariadenie určené pre ľudí v ľahu, s problémami vzpriameného stoja alebo s problémom s nezávislou polohou v sede. Umožňuje Vám udržať si polosed v polohe bez pomoci tretích strán. Jedná sa o 2-funkčný výrobok, ..
41,10€
Cena bez DPH:34,25€
Univerzálny Mobilný Infúzny Stojan na Chodítko Bison, Rolátor Výhody: Univerzálna kompatibilita: Ideálny pre chodítko Bison, rolátor, a iné podobné zdravotnícke pomôcky. Vysoká nosnosť: Dva háčiky, každý s nosnosťou až 2 kg, umožňujú bezpečné zavesenie infúznych nádob. ..
62,90€
Cena bez DPH:52,42€
Fixácia rúk a nôh s kovovou prackou pre nemocničných pacientov 2ks SVC2476XL Remienok na zápästie alebo remienok na členok s kovovou prackou zaisťuje bezpečnosť a pohodlie pre pacientov a umožňuje ušetríte opatrovateľom čas potrebný na znehybnenie pacienta. Pás chráni pred poraneniami a porezaním..
11,60€
Cena bez DPH:9,67€