Hlavné menu
Produkty v košíku

Mihalnice a obočie

Krásne upravené obočie a mihalnice môžu oživiť váš vzhľad a pridať mu expresívnu silu. Naša široká ponuka pomôcok zahŕňa produkty, ako sú farby na obočie, rôzne sady na modelovanie mihalníc a obočia, či dokonca kulmy na... Pokračovať
Velúrové aplikátory na oči a riasy 50 ks Veľmi jemné aplikátory. Nestrapkajú sa a nezanechávajú za sebou žiadny materiál. Materiál, z ktorého sú vyrobené, je jemný a nedráždi pokožku. Celá sada obsahuje 50 kusov. Ich hlavnou prednosťou je precízne spracovanie. Vďaka nim bude aplikácia rôznych dru..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
Dámsky zastrihávač obočia 3ks Zastrihávač je navrhnutý tak, aby zastrihávanie bolo bezbolestné. Bezpečný, jemný, jednoduchý a efektívny spôsob tvarovania obočia bez šablóny na obočie. Dá sa použiť nad, pod alebo medzi obočím. Zastrihávač môžete použiť aj na jemnej oblasti hornej pery, brady a líc..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Sada na modelovanie rias a obočia - 11 dielna Súprava 11 profesionálnych nástrojov pre modelovanie obočia a rias. Môžete nanášať riasenkou, natáčať riasy (vrátane umelých), upravovať obočie a vykonávať ďalšie ošetrenie (napríklad odstraňovať zvyšky riasenky pri odličovaní) alebo ich použiť na r..
8,10€
Cena bez DPH:6,75€
Elektrická kulma na mihalnice, modrá Vyhrievaná kulma na mihalnice je jednoduchý spôsob, ako získať silné a dlhotrvajúce natočené mihalnice. Prístroj je bezpečný pre očné viečka vďaka krytu okolo vykurovacieho telesa. Kulma na mihalnice je malých rozmerov, takže sa dá ľahko schovať do tašky. Dis..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Britva na úpravu obočia - 1 ks Zbaviť sa nadbytočných chĺpkov v tvári je prvý krok k dosiahnutiu perfektne upraveného vzhľadu. Britva na úpravu obočia predstavuje ľahké, rýchle a bezbolestné riešenie. Postačí len pár krátkych ťahov a všetky chĺpky, ktoré rastú mimo línie Vášho ideálneho tvaru ob..
0,50€
Cena bez DPH:0,42€