Hlavné menu
Produkty v košíku

Úložné boxy

Prehľadne usporiadajte a uchovajte svoje veci pomocou našich praktických úložných boxov. Ponúkame vám napríklad skladacie úložné boxy vhodné napríklad pod posteľ, organizéry do zásuviek, či iné úložné boxy, aby ste mali... Pokračovať
Úložný box na papierové vreckovky a utierky, farba bielo-hnedá Kompaktná nádoba na vreckovky. Vybavená estetickým vekom s otvorom, vyrobená z materiálu podobného bambusu. Tlmený vzhľad sa hodí do každej miestnosti. Skvele poslúži aj ako krabička na kuchynské obrúsky. Špecifikácie: Materiál:..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Organizér do zásuvky 47 x 13 cm, biely Organizér do zásuvky vám umožní organizovať si zbierky kozmetiky alebo spodnej bielizne jednoduchým, praktickým a lacným spôsobom. Sada obsahuje 5 plastových prvkov, ktoré umožňujú zloženie organizéra do zásuvky rozdelenej do mnohých oddelení. Otvorený dizaj..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€
Textilný organizér s priehradkami na bielizeň, 3ks  Sada 3 organizérov. Priehradky vám umožnia usporiadať si zbierky kravát, ponožiek, opaskov a spodnej bielizne jednoduchým, praktickým a lacným spôsobom. Sada obsahuje tri organizéry rôznych veľkostí, počtu priehradiek a aplikácií. Sú vyrobené z..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Závesný organizér na ponožky Chcete ušetriť miesto v melej skrini? Neviete kam si uložiť ponožky? Riešením všetkých týchto problémov je praktický závesný organizér.  Môžete ho použiť tiež na ukladanie hračiek, šatiek, rukavíc alebo iných predmetov. Tento organizér vyrieši váš problém s neporiad..
0,90€
Cena bez DPH:0,75€
Úložný box - organizér veľký Príjemný a veľmi praktický doplnok do každého interiéru! Praktický úložný box je skvelý ako organizátor alebo box na hračky pre deti, oblečenie, kôš na špinavú bielizeň, uteráky alebo čokoľvek chcete. Nízka hmotnosť boxu umožňuje ľahký presun na iné miesto. Box je vyr..
6,80€
Cena bez DPH:5,67€
Textilný organizér na spodnú bielizeň  Sada obsahuje celkom 4 organizéry, z ktorých každý je možné použiť na uloženie inej bielizne. Jedna sa vám bude hodiť na ponožky, druhá na podprsenky a tretia na nohavičky alebo kravaty. Každý z organizátorov bude určite využitý tým správnym spôsobom. Organ..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Skladací úložný box 80x45x15cm - béžový Skladací úložný box vhodný na skladovanie oblečenia, topánok, lôžkovín, hračiek a mnoho ďalšieho. Box je vyrobený z netkanej textílie, steny sú vystužené kartónovým papierom. Úložný box môžete jednoducho vložiť do skrine alebo zasunúť pod posteľ. Vytiahnete..
6,80€
Cena bez DPH:5,67€