Hlavné menu
Produkty v košíku

Sprcha a kúpeľ

Pre komplexnú starostlivosť o pokožku počas sprchovania a kúpeľa si vyberte krémové peny do kúpeľa, sprchové gély, a kúpeľové soli z našej bohatej ponuky. Tieto produkty majú očisťujúci a osviežujúci účinok na pokožku.... Pokračovať
Krémový sprchový gél s extraktom z pagaštanu konského Jemný prípravok osobnej hygieny, vhodný na umývanie celého tela s podmanivou modernou vôňou. Je obohatený o kvalitné extrakty z pagaštanu konského (Aesculus Hippocastanum), ktorý obsahuje saponíny, flavonoidy, aminokyseliny a ďalšie prospešné ..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Kúpeľové exfoliačné rukavice Bamboo 1 pár Exfoliačné rukavice sú vyrobené z bambusového vlákna z ušľachtilého uhlia, vďaka aktívnemu uhlíku, vyvíja aktívne antiseptické pôsobenie. Tieto rukavice sú ideálne na to, aby vaša pokožka bola zdravá a krásna. Vďaka tomuto inovatívnemu materiálu, rukav..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Kúpeľová pena so syntetickým hadím jedom Vynikajúci produkt v každodennej osobnej hygiene, ktorá využíva originálne komponenty ku skvalitneniu starostlivosti o pokožku celého tela. Obsahuje unikátny syntetický hadí jed, založený na tripeptidy, ktoré majú podobný účinok ako peptid v jedu štrkáča W..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Krémová kúpeľová pena s extraktmi z medu a kozieho mlieka Jemný prostriedok modernej osobnej hygieny. Pena je vhodná na kúpeľ celého tela vrátane vlasov. Ide o unikátnu kombináciu jemných umývacích látok s blahodárnymi účinkami olivového oleja, extraktu z medu včely medonosnej a extraktu z kozieh..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
KLevanduľová soľ do kúpela, 200 g Kúpeľová soľ s vôňou levandule a vyváženou zmesou bylinných extraktov pre vytvorenie blahodárneho a osviežujúceho kúpeľa. Soľ je doplnená kombináciou extraktov rumančeka pravého (Chamomilla recutita), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.), šalvie lekársk..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Magnéziové športové vločky do kúpeľa - regeneračný zázrak pre vaše telo, 4 kg Obnovte svoju energiu a uvoľnite napäté svaly s prémiovými magnéziovými športovými vločkami do kúpeľa. Tento produkt je navrhnutý tak, aby poskytoval účinnú regeneráciu po fyzickej aktivite alebo stresujúcom dni. Vďaka opt..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Krémová kúpeľová pena s obsahom konopného oleja a rozmarínu Krémová kúpeľová pena s originálnou kombináciou kvalitného konopného oleja a podmanivou vôňou rozmarínu. Konopný olej pôsobí ako prírodné emolient a zjemňuje pôsobenie umývacích zložiek na pokožku. V kúpeli vytvorí bohatú voniacu penu, ..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Kúpeľová soľ s obsahom kvalitného oleja zo semien konope Nová kúpeľová soľ z radu kozmetiky s prírodnými látkami pre ošetrujúcu blahodárnu kúpeľ. Je pripravená ako unikátna kombinácia kvalitnej soli s kvalitným olejom zo semien konope, ktorý napomáha udržiavať pokožku pružnú a jemnú. Takto pripra..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Kúpeľová pena s granátovým jablkom a Aloe vera 500 ml Krémová kúpeľová pena s olivovým olejom, s extraktom z Aloe vera, s jogurtovou aktívnou zložkou a s podmanivou vôňou granátového jablka. Unikátna kombinácia jemných umývacích látok s blahodarnými účinkami jogurtu a extraktu Aloe vera (Aloe ba..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Soľ do kúpeľa, mŕtve more, 200g Soľ do kúpeľa so soľou z Mŕtveho mora. Obsah a zloženie minerálov v soli z Mŕtveho mora je úplne odlišné od zloženia iných solí (morských, alpských). Je vyhľadávaná pre svoj vysoký podiel soli horčíka, draslíka a sodíka. Toto jedinečné zloženie pôsobí veľmi dobre p..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Krémová kúpeľová pena s konopným olejom Tento moderný prípravok osobnej hygieny je vhodný pre častú kúpeľ celého tela vďaka zložkám, ktoré obsahuje. Kvalitný olej zo semien konope zjemňuje pôsobenie umývacích zložiek na pokožku a pomáha ju udržiavať jemnú a hebkú. Zaujme tiež svojou príjemnou a ..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Konopná soľ do kúpeľa 200 g Výnimočné zloženie kúpeľovéj soli s konopným olejom dodáva telu látky potrebné na očistenie a regeneráciu pokožky. Regeneračná bylinná kúpeľ prispieva k uvoľneniu svalstva po fyzickej námahe a odstraňuje pocit ťažkých a unavených nôh. Prináša úľavu pri únave pohybovéh..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€