Hlavné menu
Produkty v košíku

Rotopédy

Vďaka cvičeniu na rotopéde si rýchlo zlepšíte fyzickú kondíciu, sformujete postavu, najmä nohy a aj schudnete. Medzi rotopédy patrí aj eliptický trenažér, ktorý umožňuje vykonávať účinný eliptický pohyb, čím posilňuje telesnú a psychickú kondíciu, srdce, svaly nôh, zadku, chrbta, ramien, rúk a podporuje chudnutie. A čo je skvelé, eliptický trenažér oproti iným športom šetrí chrbát a kĺby!
Domáci rehabilitačný mini rotoped pre seniorov GENESIS Domáci rehabilitačný mini rotoped pre seniorov GENESIS
-23 %
Domáci rehabilitačný mini rotoped pre seniorov GENESIS Rotoped GENESIS slúži na rehabilitačné cvičenia na zlepšenie svalovej sily a kondície. Vďaka svojej univerzálnej štruktúre vám umožní precvičiť horné aj dolné končatiny. Vďaka malým rozmerom je možné ho umiestniť kdekoľvek. Môže byť použitý v..
33,90€ 44,10€
Cena bez DPH:28,25€
Domáci rehabilitačný mini rotoped pre seniorov GENESIS Plus s displejom Domáci rehabilitačný mini rotoped pre seniorov GENESIS Plus s displejom
-23 %
Domáci rehabilitačný mini rotoped pre seniorov GENESIS Plus Rotoped GENESIS slúži na rehabilitačné cvičenia na zlepšenie svalovej sily a kondície. Vďaka svojej univerzálnej štruktúre vám umožní precvičiť horné aj dolné končatiny. Vďaka malým rozmerom je možné ho umiestniť kdekoľvek. Môže byť použ..
38,90€ 50,60€
Cena bez DPH:32,42€
Eliptický trenažer, rotoped s motorom a diaľkovým ovládaním TD001P, čierny Eliptický trenažer, rotoped s motorom a diaľkovým ovládaním TD001P, čierny
-23 %
Elektrický mini eliptický rotoped TD001P, čierny Pomocou rotopedu stacionárneho bicykla môžete posilniť nielen nohy, ale aj ramená. Nakoľko nemá rám a ani volant, môžete ho umiestniť aj pod stôl, môžete ho používať aj počas práce. Eliptical Desk Bike je veľmi kompaktné zariadenie, ktoré vám u..
159,40€ 207,20€
Cena bez DPH:132,83€
Mini exercise bike Mini exercise bike
-23 %
Rotoped, mini stacionárny bicykel na posilovanie nôh a ramien malá veľkosť, nemá rám, sedadlo a rididlá na používanie aj počas práce aj na rehabilitáciu po lekárskych zákrokoch je vybavený s digitálnym displejom a počítadlom Pomocou mini rotopedu stacionárneho bicykla môžete posilniť nie..
45,50€ 59,20€
Cena bez DPH:37,92€
Mini stacionárny bicykel - rotoped Mini stacionárny bicykel - rotoped
-23 %
Rotoped, mini stacionárny bicykel TD001P Pomocou mini stacionárneho bicykla môžete posilniť nielen nohy, ale aj ramená. Nakoľko nemá rám a ani kormidlo, môžete ho umiestniť aj pod stôl a používať aj počas práce. Vďaka malým rozmerom sa zmestí hocikam, je ideálny pre tých, ktorí vykonávajú sedavé ..
42,00€ 54,60€
Cena bez DPH:35,00€
Oceľový, skladací rehabilitačný rotoped
-23 %
Oceľový, skladací rehabilitačný rotoped Rehabilitačný rotoped je určený na aktívne (odporové) cvičenie dolných a horných končatín pri úrazovo-ortopedických a reumatických ochoreniach. Používa sa na rehabilitačných oddeleniach, v domovoch dôchodcov a pri domácich cvičeniach. Rotoped je navrhnutý p..
44,90€ 58,40€
Cena bez DPH:37,42€
Rehabilitačný rotoped RF-902
-23 %
Rehabilitačný rotoped RF-902 Rehabilitačný rotoped je určený na aktívne (odporové) cvičenie dolných a horných končatín pri traumatických ortopedických a reumatických ochoreniach. Používa sa na rehabilitačných oddeleniach, v domovoch dôchodcov a pri domácich cvičeniach. Rotoped je navrhnutý pre be..
40,80€ 53,00€
Cena bez DPH:34,00€
Rehabilitačný rotoped – skladací, čierny Rehabilitačný rotoped – skladací, čierny
-23 %
Rehabilitačný rotoped – skladací, čierny Rotor má protišmykové podložky, vďaka ktorým je možné ho umiestniť kdekoľvek a nevyžaduje ďalšie stojany. Je vybavený veľmi jednoduchým, plynulým nastavovaním odporu, ktoré funguje vďaka skrutkovému mechanizmu. Vybavený multifunkčným počítadlom je možné ko..
45,60€ 59,30€
Cena bez DPH:38,00€
Rehabilitačný šliapací rotoped s počiítadom - skladací Rehabilitačný šliapací rotoped s počiítadom - skladací
-23 %
Rehabilitačný šliapací rotoped s počiítadom - skladací, minibike na posilovanie nôh a ramien malá veľkosť, nemá sedadlo a riadidlá skladací na používanie aj počas práce aj na rehabilitáciu po lekárskych zákrokoch je vybavený s digitálnym displejom a počítadlom Pomocou mini rotopedu staci..
37,10€ 48,20€
Cena bez DPH:30,92€
Rehabilitačný šliapací rotoped s počítadlom - skladací, strieborný Rehabilitačný šliapací rotoped s počítadlom - skladací, strieborný
-23 %
Rehabilitačný šliapací rotoped s počítadlom - skladací, strieborný Tento kardio stroj je vyrobený z ocele, vďaka čomu je stabilný. Nohy si môžete precvičiť tak, že ho položíte na podlahu pred stoličku, alebo ho použijete na tréning rúk tak, že ho položíte na stôl. Počas cvičenia môžete na skenova..
32,20€ 41,90€
Cena bez DPH:26,83€