Hlavné menu
Produkty v košíku

Drogéria

Drogéria - vaše centrum pre starostlivosť o domácnosť a osobnú hygienu. S našou širokou ponukou čistiacich prostriedkov, kozmetiky, hygienických potrieb a mnohých ďalších produktov môžete udržiavať svoj domov a seba v dokonalej... Pokračovať
Čistiaci prostriedok na sklenené povrchy Glass Glow 500 ml Všestranné riešenie pre všetky vaše sklenené povrchy. Glass Glow ponúka: Vyvážený obsah alkoholu Jemný ku všetkým skleneným povrchom, chráni pred akýmkoľvek poškodením. Čistiaci prostriedok s prírodnými zložkami Dokonale si poradí so škvr..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Čistič okien a zrkadiel House Clear View 500 ml Dokonalá čistota vašich okien a zrkadiel. Clear View zaisťuje: Nízky obsah alkoholu Stará sa o jemné povrchy, ako je plexisklo a chráni ich pred poškodením. Čistiaci prostriedok na rastlinnej báze Účinne odstraňuje nečistoty a škvrny a zároveň šetr..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Ekologická kvapalina na čistenie kameninových, mramorových a panelových podláh - Shiny House StoneSwept SunOrange 500 ml Shiny House StoneSwept SunOrange je moderný, ekologický prostriedok na čistenie podláh. Je to unikátna, moderná čistiaca kvapalina na podlahy, ktorá účinne čistí a ošetruje mr..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Ekologická kvapalina na čistenie mramoru, glazovanej kameniny a panelových podláh - Shiny House Stone Swept Water Iris 500 ml Ekologická kvapalina na čistenie mramorových podláh, glazovanej kameniny a panelov. StoneSwept vôňa kosatca je unikátna, moderná čistiaca kvapalina na podlahy, ktorá účin..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Ekologický odstraňovač škvŕn Power Stain 500 ml Power Stain je mimoriadne účinný, ekologický odstraňovač škvŕn, ktorý odstraňuje aj tie najzložitejšie škvrny, pričom je šetrný k životnému prostrediu. Biologicky odbúrateľné zložky Zodpovedný za ochranu životného prostredia a minimalizáciu dopadu ..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€
Ekologický prostriedok na umývanie riadu House Pure Dish 500 ml
Novinka
Ekologický prostriedok na umývanie riadu House Pure Dish 500 ml Pure Dish je unikátny, ekologický prostriedok na umývanie riadu, ktorý si efektívne poradí s rôznymi druhmi nečistôt a zároveň sa stará o vaše ruky a životné prostredie. Kombinácia 3 čistiacich prostriedkov zaručuje odstránenie všet..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Moderná čistiaca kvapalina na podlahy House Versa Swept 500 ml Versa Swept je unikátna, moderná čistiaca kvapalina na podlahy, ktorá efektívne čistí a ošetruje povrchy z panelov, mramoru a glazovanej kameniny a zároveň šetrí životné prostredie. Versa Swept obsahuje: Dva biologicky odbúrateľné č..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Multifunkčná čistiaca kvapalina - Shiny House Ultra Clean 500 ml Ultra Clean – vaše riešenie na čistenie typu všetko v jednom. Objavte všestrannosť a účinnosť Ultra Clean, čističa novej generácie. Ideálne pre tých, ktorí oceňujú efektívnosť a šetrnosť k životnému prostrediu. Na čo slúži Ultra Cl..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€
Multifunkčný vonkajší čistiaci prostriedok - Shiny House Power Pouch 500 ml Power Pouch – vaše kompletné riešenie na vonkajšie čistenie. Pripravte sa na odstránenie najodolnejších vonkajších škvŕn s Power Pouch, revolučným čističom. Vytvorené pre tých, ktorí hľadajú efektívne, no zároveň ekologi..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€
Starostlivosť o nehrdzavejúcu oceľ House Steel Seal 500 ml
Novinka
Starostlivosť o nehrdzavejúcu oceľ House Steel Seal 500 ml Záleží vám na svojom okolí a my vám v tom chceme pomôcť. House Steel Seal je nielen vynikajúcim prostriedkom na starostlivosť o nehrdzavejúcu oceľ, ale aj spoločníkom, ktorý sa stará o životné prostredie a vaše zdravie. Čím vyniká: Priat..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Tekutina na odstraňovanie vodného kameňa a usadenín - Shiny House Pure Bath Shiny House Pure Bath je prípravok na odstránenie vodného kameňa a usadenín. Pure Bath je moderný, univerzálny kúpeľňový čistič, ktorý účinne odstraňuje vodný kameň a usadeniny a zároveň šetrí životné prostredie. Príjemn..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Home Fire Clean 1 liter ekologická vysoko kvalitná univerzálna čistiaca aktívna pena na gril a krb Ponúkam vám tekutinu na čistenie rúry, ktorá sa vymyká konkurenčným prípravkom na odstraňovanie pripálenín – ekologický čistiaci prostriedok Fire Clean na odstraňovanie pripálenín. Fire Clean nemá ..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€