Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážne prípravky

Prírodné prípravky určené na masáž, ako krémy, maste, gély, s rôznymi účinkami, poskytujú hladký povrch na príjemnú masáž a zvyšujú účinnosť masáže. Éterické oleje pridávané do masážnych produktov majú... Pokračovať
Hrejivá masážna emulzia, warming, 250ml Hrejivá masážna emulzia je vhodná nielen pre výkonných športovcov, ale aj pre bežných spotrebiteľov. Táto emulzia je určená pre všetky druhy športových aj kondičných masáží. Vyvoláva pocit osvieženia a ľahkosti, odstraňuje únavu, zlepšuje telesnú i duševnú kon..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Krém na nohy s aktívnymi látkami Foot Fit, 250ml Kozmetická emulzia obmedzuje potenie nôh a obsahom aktívnych látok pomáha s prekrvovaním pokožky. Kozmetická emulzia obsahuje prírodné extrakty brečtanu popínavého, žihľavy dvojdomej, dubovej kôry, ihličia smreku a šalvie. Obsahuje tiež mentol na osvi..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Masážna emulzia bez parfumácie - základná, 250ml Masážna emulzia je určená na univerzálne použitie nielen pre výkonných športovcov, ale aj pre bežných spotrebiteľov. Táto emulzia sa vyznačuje dlhotrvajúcim účinkom, je určená pre všetky druhy športových aj kondičných masáží. Nevysušuje pokožku, nedrá..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Masážna emulzia s chladivým účinkom, cooling, 250ml Chladivá masážna emulzia je určená na univerzálne použitie nielen pre výkonných športovcov, ale aj pre bežných spotrebiteľov. Táto emulzia sa vyznačuje chladivým účinkom, je určená pre všetky druhy športových aj kondičných masáží. Nevysušuje pokožk..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Masážna emulzia s parfumáciou - základná, 250ml Masážna emulzia je určená na univerzálne použitie nielen pre výkonných športovcov, ale aj pre bežných spotrebiteľov. Táto emulzia sa vyznačuje dlhotrvajúcim účinkom, je určená pre všetky druhy športových aj kondičných masáží. Nevysušuje pokožku, nedráž..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Masážny olej Aloe Vera, 1l Masážny olej s Aloe vera obsahuje aj obrovské množstvo aminokyselín. Aloe vera zmierňuje svrbenie, opuchy, bolesti, pálenie a upokojuje podráždenie pokožky. Výťažok Aloe vera zrýchľuje regeneráciu organizmu počas odpočinku, znižuje hladinu krvného cholesterolu a priaznivo ..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
Masážny olej borovica, 1l Masážny olej má vysoký obsah aktívnych látok, ktoré napomáhajú pri únave a bolesti. Tento masážny parafínový olej priaznivo pôsobí na prekrvenie a regeneráciu pokožky. Celkovo stimuluje a osviežuje organizmus. Je vhodný na športovú a rehabilitačnú masáž. Masážny olej je bez..
10,10€
Cena bez DPH:8,42€
Masážny olej čokoláda, 1l Čokoládový masážny olej je vhodný pre všetky typy pleti a je určený na relaxačnú a povzbudzujúcu masáž. Čokoládový masážny olej regeneruje a vyživuje, a prekrvuje pokožku, má antistresové, relaxačné a povzbudzujúce účinky. Zlepšuje látkovú výmenu. Vlastnosti: regeneruje..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
Masážny olej levanduľa, 1l Masážny levanduľový olej je vhodný pri svalových a reumatických problémoch, pri nervovom vyčerpaní, podráždení a depresii. Účinky tohto masážneho oleja tíšia bolesti hlavy, migrénu a nespavosť. Odstraňuje psychickú a fyzickú únavu! Neodporúčame používať v tehotenstve a pri..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
Masážny olej mentol, 1l Mentolový masážny olej pomáha pri únave a bolestivosti spôsobenej preťažením. Aplikácia tohto masážneho parafínového oleja má vďaka mentolu chladivý efekt a celkovo stimuluje a osviežuje organizmus. Masážny olej s mentolom je bez parfumov, farbív a konzervačných látok. Vďaka ..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Masážny olej pomaranč, 1l Masážny olej pomaranč pomáha pri pocitoch úzkosti a pôsobí proti depresii a nespavosti. Má stimulačné účinky a celkovo osviežuje organizmus. Tento masážny parafínový olej priaznivo pôsobí na pokožku a je vhodný pre citlivú pleť, pretože neobsahuje parfémy, farbivá a konzerv..
10,10€
Cena bez DPH:8,42€