Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážne prípravky

Prírodné prípravky určené na masáž, ako krémy, maste, gély, s rôznymi účinkami, poskytujú hladký povrch na príjemnú masáž a zvyšujú účinnosť masáže. Éterické oleje pridávané do masážnych produktov majú... Pokračovať
110 Krauter ol bylinkový olej 100 ml 110 Krauter ol bylinkový olej 100 ml
Top
Kräuter olej 110 je vyrobený zo 110-tich liečivých bylín a éterických olejov. Odstraňuje pocit únavy z celého tela. Pôsobí dobre pri strese, únave  a bolesti hlavy. Používa sa pri zápaloch ústnej dutiny, odstraňuje bolesť zubov. Vhodný je  i na herpesy, opary a na ranky po uštipnutí hmyzom. Kräuter..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Alpenkräuter bylinný krém s konopným olejom - 200ml Alpenkräuter bylinný krém s konopným olejom - 200ml
Top
Alpský bylinkový krém 200 ml – s kanabisovým olejom a diablovým pazúrom Alpský bylinkový krém 200 ml – s kanabisovým olejom (konopný olej) a Harpagophytum procumbens slovensky diablov pazúr, sú optimálnou zmesou starostlivo vybraných tradičných bylín z Álp. Môžu mať osviežujúci a relaxačný účin..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Alpenkräuter emulzia z Alpských bylín - 200ml Alpenkräuter emulzia z Alpských bylín - 200ml
Top
Alpenkräuter emulsion - alpská emulzia Alpenkräuter emulsion je bylinný krém, ktorý obsahuje výťažky z borovice, rozmarínu šalvie, citrónu. Vhodný je na masáže celého tela po aktívnom športovaní. Masážou sa uvoľňuje bolesť kĺbov, stuhnuté svaly a bolesti hlavy. Alpská bylinková emulzia je vysoko k..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Alpenkräuter-Emulsion emulzia z Alpských bylín - 200ml Alpenkräuter-Emulsion emulzia z Alpských bylín - 200ml
Top
Original Alpenkräuter emulsion - alpská emulzia pôvodná receptúra GERMANY 200ml  Alpenkräuter emulsion je bylinná alpská emulzia ktorá pôsobí, keď už iné prípravky nezaberajú a nepomáhajú !!! Výborný pomocník do každej domácej lekárne. Alpská masť bsahuje výťažky z borovice, rozmarínu šalvie, citr..
6,60€
Cena bez DPH:5,50€
BYLINNÝ BALZAM S PAGAŠTANON - HREJIVÝ 500 ML Bylinný balzam s hrejivým efektom so zvýšeným obsahom čili extraktu a pagaštanu konského je vyrobený podľa originálnej overené receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Balzam obsahuje bylinný výťažok z gaštanu konského, ktorý pôsobí pri opucho..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
BYLINNÝ BALZAM S PAGAŠTANON - MASÁŽNY 500 ML BYLINNÝ BALZAM s pagaštanom konským masážny sa vyrába podľa originálnej overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Bylinný balzam na masáž obsahuje zvýšený výťažok z mentolu, gáfru a eukalyptového oleja. Balzam taktiež obsahuje bylinný ..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
BYLINNÝ BALZAM S PAGAŠTANON A KONOPE 500 ML BYLINNÝ BALZAM s pagaštanom konským a konope sa vyrába podľa originálnej overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Bylinný balzam obsahuje zvýšený výťažok z extraktu z konope. Veľmi účinná receptúra využíva regeneračné a zvláčňujúce úči..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
Chladivý masážny gél s konopným olejom Chladivý masážny gél s konopným olejom obsahuje kombináciu účinných prírodných látok a extraktov pre lokálne osvieženie a prekrvenie natiahnutých svalov a kĺbov. Relaxačná masáž napomáha uvoľňovať unavené svaly, podieľa sa na znížení stuhnutosti a zlepšenie..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€