Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť o pleť

Vaša pleť si zaslúži len tú najlepšiu starostlivosť a naše produkty vám ju vedia poskytnúť. Sme tu pre všetky vaše potreby, či už ide o čistenie pleti, hydratáciu, omladenie alebo riešenie konkrétnych kožných problémov. Všetky... Pokračovať
Kavitačný peeling   Preneste si luxus kozmetických salónov priamo do pohodlia vášho domova s revolučným prístrojom. Tento všestranný kozmetický nástroj predstavuje zlomovú technológiu v starostlivosti o pleť, umožňujúc vám zažiť profesionálne ošetrenie bez nutnosti opustiť váš domov. Zabudnite na dr..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Kozmetický ozonizér LZ-006A Kozmetický ozonizér LZ-006A
Top
Kozmetický ozonizér 10W - prístroj na regeneráciu a omladzovanie LZ-006A Trápi Vás akné a problematická pleť? Vyskúšajte vysokofrekvenčný prístroj ozonizér, ktorý sa používa na hĺbkové čistenie pleti, odstraňovanie mastnoty, prekrvuje a regeneruje pleť. Pomáha v boji proti akné, proti starnutiu ..
28,90€
Cena bez DPH:24,08€
Kozmetický ozonizér 10W - prístroj na regeneráciu a omladzovanie Vyskúšajte vysokofrekvenčný prístroj ozonizér, ktorý sa používa na hĺbkové čistenie pleti, odstraňovanie mastnoty, prekrvuje a regeneruje pleť. Pomáha v boji proti akné, proti starnutiu pleti, odstraňuje jazvy, pomáha s problémom v..
31,90€
Cena bez DPH:26,58€
Náhradná hlavica, elektróda na kozmetický ozonizér - bodová Objavte skvelé riešenie pre udržiavanie vášho ozonizéra na pleť v optimálnej kondícii s našou univerzálnou náhradnou hlavicou / elektródou typu bod. Táto špeciálne navrhnutá elektróda je kompatibilná s väčšinou domácich typov ozonizérov a p..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Ultrazvuková kavitačná žehlička, PDT, LED, ION, elektródy, elektomagnetické rukavice prístroj,  SLIMMING II, 6 v 1 Nie je potrebné podstupovať drahé a bolestivé lekárske či kozmetické zákroky. Nemáte čas navštíviť kozmetické salóny s ultrazvukom pre krajšie vyformovanie postavy? V tomto prístro..
59,40€
Cena bez DPH:49,50€
Náhradná kazeta - ošetrovanie akné 400 000 snímkov 430nm Táto hlavica slúži na ošetrovanie akné prístrojom Latys a má 400 000 snímkov. Ošetrovanie akné: Ošetrovanie akné funguje na IPL svetle, ktoré má špecifickú vlnovú dĺžku na zabíjanie akné baktérií, ktoré spôsobujú nadmernú tvorbu akné. Vždy..
39,00€
Cena bez DPH:32,50€
Kozmetický ozonizér - vytrvalý pionier v starostlivosti o pleť, telo a vlasy Prezrite si revolúciu v domácej starostlivosti s Kozmetickým Ozonizérom, ktorý predstavuje vrchol technológie pre ošetrenie pokožky, tela a vlasov. Tento prístroj, ktorý kombinuje špičkové technologické inovácie s jednoduch..
33,90€
Cena bez DPH:28,25€
Vákuový čistič pleti Efektívne a bezbolestné čistenie pokožky, vďaka vákuovému čističu pleti so zvlhčovačom. Prístroj pomáha predchádzať nepríjemnému stláčaniu čiernych bodiek rovnako ako zlepšuje pevnosť pokožky, redukuje vrásky a podporuje obnovu a tiež eliminuje odlupovanie pokožky. Odstra..
19,40€
Cena bez DPH:16,17€
Kozmetický kavitačný prístroj, biely Prístroj na ošetrenie kavitačným peelingom. Používa sa najmä na bezdotykové a bezbolestné čistenie tváre od pórov a iných nečistôt, ktoré sú odstránené vibráciami generovanými prístrojom. Stačí pohybovať špachtľou prístroja po vlhkom povrchu pokožky tváre a v..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Kozmetický prístroj kavitačný peeling, čierny Tento kozmetický prístroj je zariadenie na kavitačný peeling, lifting a ultrazvukové ošetrenie! Kavitačný peeling je kozmetický zákrok, ktorý sa vykonáva pomocou ultrazvuku a vody. Používa sa hlavne na bezkontaktné a bezbolestné čistenie tváre od ..
12,30€
Cena bez DPH:10,25€
Vysokotlakový kyslíkový prístroj na tvár, ružový Vysokotlakový kyslíkový prístroj na tvár je určený na zvlhčenie pokožky tváre. Poskytuje pokožke kúpeľné ošetrenie, hĺbkovo vyživuje, dôkladne obnovuje ochrannú bariéru pokožky a upokojuje poškodenia pokožky spôsobené kozmetikou a vonkajšími faktor..
10,40€
Cena bez DPH:8,67€
Kozmetický prístroj DERMA WAND SC405 Profesionálne kozmetické ošetrenie na domáce použitie, ktoré prináša výnimočné výhody: Zlepšuje krvný obeh a tón pleti Podporuje rast vlasov Zníži jemné vrásky, modriny a opuchy Vytvorí ozónovú vrstvu s antibakteriálnym účinkom Urýchľuje hojenie rán a pr..
33,60€
Cena bez DPH:28,00€