Hlavné menu
Produkty v košíku

Príslušenstvo

Prinášame Vám rôzne príslušenstvo, ktoré nesmie chýbať pri práci s nechtami. Ponúkame Vám kvalitné gilotíny, ktoré sú určené na dokonalé skrátenie tipu podľa Vami požadovanej dĺžky. Použitím gilotíny zabránite prasknutiu nalepených tipov. Svoju prácu pozdvihnete o level vyššie s našou sadou kamienkov na zdobenie nechtov, vďaka ktorej sa vaše nechty premenia na umelecké dielo.
Cestovná manikúra v púzdre Cestovná manikúra v púzdre
-24 %
Cestovná manikúra v púzdre 6 dielna Darček, ktorému sa poteší každá žena - táto manikúra nielen na cesty ale aj do domácnosti. Všetky časti manikúry majú svoje miesto takže sa nikdy nestratia. Všetky nástroje sú z ušľachtilej ocele a uložené v pevnom púzdre. Klasická cestovná manikúra pre ženy obsa..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Drevená palička na nechty - 10ks
-23 %
Drevená palička na nechty - 10ks Jednorázová drevená palička na nechty vyrobená z brezového dreva. Na oboch stranách ukončená iným spôsobom. Špic je ideálny na zdobenie nechtov, či to bude na vkladanie ozdôb, miešanie UV gélu na nechty alebo laku na nechty. Druhá skosená strana sa používa ako náh..
1,00€ 1,30€
Cena bez DPH:0,83€
Kliešte - gilotína na nechty
-25 %
Kliešte na nechty - gilotína Ostré hrany poskytnú presné vyrovnanie a skrátenie nechta. Vlastnosti: Odolná nehrdzavejúca oceľ zaručuje trvanlivosť nástroja Ostré hrany umožňujú presné rezanie a vyrovnanie nechtov Guillotina (pružina) spôsobí, že tipy (gélové nechty a akrylové nechty) môžu by..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Kliešte na pazúriky s pilníkom, modré Kliešte na pazúriky s pilníkom, modré
-23 %
Kliešte na pazúriky s pilníkom, modré Ergonomický tvar a protišmykové rukoväte umožňujú efektívne a bez stresu zastrihávať pazúry. Špeciálne profilované čepele poskytujú rovnomerný strih, ktorý netrhá nechtovú platničku a zároveň zachováva potrebnú hygienu a pohodlie pre vášho domáceho maznáčika..
2,40€ 3,10€
Cena bez DPH:2,00€
Kliešte na strihanie kožičky
-23 %
OCEĽOVÉ KLIEŠTIKY NA NECHTOVÚ KOŽIČKU  10 cm / 4 mm Profesionálne kliešte na nechty z nerezovej ocele. Ocele so špeciálnymi fyzikálnymi a chemickými vlastnosťami, odolná proti korózii rôznych faktorov. Kliešte by mali byť sterilizované v teplovzdušnom sterilizátore. Ako používať: Pred úpravou n..
5,10€ 6,60€
Cena bez DPH:4,25€
Kliešte na strihanie kožičky Kliešte na strihanie kožičky
-24 %
Kliešte na strihanie kožičky 9 x 4,5cm Profesionálne kliešte na nechty z nerezovej ocele. Ocele so špeciálnymi fyzikálnymi a chemickými vlastnosťami, odolná proti korózii rôznych faktorov. Kliešte by mali byť sterilizované v teplovzdušnom sterilizátore. Kliešte sú určené na strihanie jemných ..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Kliešte na strihanie nechtov a kože na nechtoch
-24 %
OCEĽOVÉ KLIEŠTIKY NA NECHTOVÚ KOŽIČKU Oceľové klieštiky na nechtovú kožičku sú vyrobené z veľmi odolnej tvrdenej, nerezovej ocele. Presne a čisto strihajú odumretú nechtovú kožičku a zádery vďaka ostrým čepeliam. Vlastnosti: pohodlné rukoväte a dvojitá pružina použitie sú vhodné pre použitie ..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Kliešte na strihanie nechtov a kože na nechtoch
-22 %
OCEĽOVÉ KLIEŠTIKY NA NECHTOVÚ KOŽIČKU Oceľové klieštiky na nechtovú kožičku sú vyrobené z veľmi odolnej tvrdenej, nerezovej ocele. Presne a čisto strihajú odumretú nechtovú kožičku a zádery vďaka ostrým čepeliam. Vlastnosti: pohodlné rukoväte a dvojitá pružina použitie sú vhodné pre použitie ..
1,40€ 1,80€
Cena bez DPH:1,17€
Manikúra  v púzdre, 19 dielna  - čierna Manikúra  v púzdre, 19 dielna  - čierna
-23 %
Manikúra v puzdre 19 dielna   Manikúra s kvalitným dizajnom, ktorá  poteší každú ženu. Puzdro obsahuje až 18 kvalitných príslušenstiev, pričom nožnice, klieštiky na nechty a pinzeta na úpravu obočia sú vyrobené z nehrdzavej ocele, čo určite oceníte. Okrem manikúrovej časti tu v rámci setu nájdete aj..
5,80€ 7,50€
Cena bez DPH:4,83€
Náhradné žiletky pre orezávač na päty 10 ks
-24 %
Náhradné žiletky pre orezávač na päty 10 ks Vlastnosti: veľmi kvalitné prevedenie zrezáva kožu na chodidlách či zrohovatenú kožu jednoduchá dezinfekcia materiál: kov Obsah balenia: 10 náhradná žiletka..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Nástroj na zatláčanie a čistenie nechtovej kože
-22 %
Nástroj na zatláčanie a čistenie nechtovej kože Profesionálny kovový nástroj na zatláčanie kožičky, s ktorým ľahko a pohodlne zatlačíte nechtovú kožičku. Zatláčač je obojstranný, s jednou stranou kožu zatlačíte a s druhou očistíte. Veľkosť: 13 cm Obsah balenia: 1 x zatláčač nechtovej kože..
0,70€ 0,90€
Cena bez DPH:0,58€
Nožnice / kliešte na nechty a kožičku Nožnice / kliešte na nechty a kožičku
-23 %
Nožnice / kliešte na nechty a kožičku Kozmetické nožnice na odstraňovanie nechtovej kožičky a zarastených nechtov. Rukoväť je navyše pokrytá mäkkým plastom, ktorý neunavuje vaše ruky pri starostlivosti o nechty. Nevyhnutná výbava do každej kúpeľne a toaletnej taštičky. Vďaka ostrej čepeli naklone..
5,00€ 6,50€
Cena bez DPH:4,17€