Hlavné menu
Produkty v košíku

Spoločenské hry

Trávte spoločný čas s blízkymi kvalitne! V našej ponuke nájdete rôzne spoločenské hry pre všetky vekové kategórie a záujmy, ktoré prinesú smiech a zábavu do vášho domova. Spoločenské hry sú skvelou aktivitou, ktorá utuží... Pokračovať
Poker set v kufri s 300 ks žetónov Poker set v kufri je fantastická kompletná súprava na hranie pokeru a iných kartových hier. V poker súprave nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste mohli hrať ako v skutočnom kasíne. Žetóny sú dosť ťažké, ako v kasíne, a vyrobené z vhodného materiálu, vhodné pre..
29,90€
Cena bez DPH:24,92€
Poker set v kufri s 500 ks žetónov Poker set v kufri je fantastická kompletná súprava na hranie pokeru a iných kartových hier. V poker súprave nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste mohli hrať ako v skutočnom kasíne. Žetóny sú dosť ťažké, ako v kasíne, a vyrobené z vhodného materiálu, vhodné pre..
68,90€
Cena bez DPH:57,42€
Sklenené cvrnkacie guličky v sieťke 50 ks Sada klasických sklenených guličiek na cvrnkanie, s ktorými si s kamarátmi užijete veľa zábavy. Guličky majú farebný dúhový stred, priemer 1,5 cm a sú zabalené v sieťke. V balení nájdete cca 50 guličiek. Pravidlá hry: Hru hrajú proti sebe dvaja hráči,..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Spoločenská hra PIE FACE Fantastická a mimoriadne napínavá párty hra s dávkou neistoty. Stačí dať šľahačku alebo mokrú špongiu na ruku tejto veselej hry a začať otáčať ruletou. Roztočte ruletu, počkajte na aké číslo ukáže ručička a o rovnaký počet otáčok zatočte s riadidlami na hre. Ruka so šľaha..
16,50€
Cena bez DPH:13,75€