Hlavné menu
Produkty v košíku

Spoločenské hry

Trávte spoločný čas s blízkymi kvalitne! V našej ponuke nájdete rôzne spoločenské hry pre všetky vekové kategórie a záujmy, ktoré prinesú smiech a zábavu do vášho domova. Spoločenské hry sú skvelou aktivitou, ktorá utuží... Pokračovať
Sklenené cvrnkacie guličky v sieťke 50 ks Sada klasických sklenených guličiek na cvrnkanie, s ktorými si s kamarátmi užijete veľa zábavy. Guličky majú farebný dúhový stred, priemer 1,5 cm a sú zabalené v sieťke. V balení nájdete cca 50 guličiek. Pravidlá hry: Hru hrajú proti sebe dvaja hráči,..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Sada športových hier 2 v 1 - basketbal a lukostreľba Kid Play Sada hier rozvíja pohybovú koordináciu a zlepšuje fyzickú kondíciu a pohybové schopnosti najmenších a zároveň im umožňuje zdokonaliť sa v hraní basketbalu a bezpečnej lukostreľbe. Sada hier bude dobrá nielen na samostatnú hru, ale aj na h..
23,80€
Cena bez DPH:19,83€
Petanque hra – 8 loptičiek v puzdre Pentaque je možné hrať na akomkoľvek rovnom povrchu, ktorý umožňuje voľnú hru (tráva, asfalt, parkety). Ide o tradičnú francúzsku hru s arkádovými prvkami. Každý pár loptičiek je vyrytý iným vzorom, aby sa uľahčilo priraďovanie loptičiek jednotlivým hráčom. Vš..
21,40€
Cena bez DPH:17,83€
Spoločenská hra PIE FACE Fantastická a mimoriadne napínavá párty hra s dávkou neistoty. Stačí dať šľahačku alebo mokrú špongiu na ruku tejto veselej hry a začať otáčať ruletou. Roztočte ruletu, počkajte na aké číslo ukáže ručička a o rovnaký počet otáčok zatočte s riadidlami na hre. Ruka so šľaha..
10,20€
Cena bez DPH:8,50€