Hlavné menu
Produkty v košíku

Armyshop

Vitajte v našom Armyshope, kde nájdete všetko potrebné pre vaše outdoorové dobrodružstvá a taktické potreby. Nech ste akokoľvek odhodlaní, sme tu, aby sme vám pomohli pripraviť sa na vaše nasledujúce dobrodružstvo s najlepším... Pokračovať
Karambit vreckový nôž 16 cm, čierny Karambit je malý nôž so zakrivenou čepeľou a rukoväťou zakončenou krúžkom. Ako prví ho použili obyvatelia Minangkabau žijúci na západnej Sumatre a tvar noža mal byť inšpirovaný pazúrmi veľkých mačiek. Vďaka efektívnosti a jednoduchosti používania noža vzniklo m..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Multifunkčná sekera 30 cm, zelená Sekerka moderného tvaru. Nekĺzavá úprava rukoväte vás nezradí ani keď s ňou budete pracovať v daždi. Mohlo by sa zdať, že vzhľadom k svojej veľkosti a váhe nič nevydrží, ale nenechajte sa zmýliť. Vďaka ostrému britu môžete rovnako dobre odvetviť stromček, ale tie..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Multifunkčná skladacia lopatka 41 cm Kvalitná skladacia lopatka je multifunkčné náradie, ktoré okrem klasickej funkcie lopaty slúži aj ako bager, sekera a krompáč. Lopatka a rukoväť sú vyrobené z odolnej, kvalitnej ocele a potiahnuté farbou, ktorá chráni proti korózii. Lopatka môže byť použitá ak..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Multifunkčná skladacia lopata 48 cm, čierna Skladacia lopatka je šikovná pomôcka, ktorá nesmie chýbať žiadnemu hľadačovi pokladov. Je ľahká a skladacia, takže sa hravo zmestí do batohu a nebude pritom zaberať veľa miesta. Navyše sa dá schovať do praktického obalu s pútkom, vďaka ktorému si ju môž..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Multifunkčná skladacia lopata 48 cm, zelená Skladacia lopatka je šikovná pomôcka, ktorá nesmie chýbať žiadnemu hľadačovi pokladov. Je ľahká a skladacia, takže sa hravo zmestí do batohu a nebude pritom zaberať veľa miesta. Navyše sa dá schovať do praktického obalu s pútkom, vďaka ktorému si ju môž..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Multifunkčná skladacia lopata 58 cm, čierna Exkluzívna skrutkovacia 58 cm multifunkčná lopatka s rozmermi lyžice 12 x 15 cm je ideálna pre všetkých turistov, trampov, rybárov, militaristov, hráčov airsoftu a paintballu, hľadačov pokladov a milovníkov outdoorových aktivít všetkého druhu. Univerzál..
17,50€
Cena bez DPH:14,58€
Multifunkčná skladacia lopata 59 cm Skladacia lopatka je šikovná pomôcka, ktorá nesmie chýbať žiadnemu hľadačovi pokladov. Je ľahká a skladacia, takže sa hravo zmestí do batohu a nebude pritom zaberať veľa miesta. Navyše sa dá schovať do praktického obalu s pútkom, vďaka ktorému si ju môžete jedn..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
Multifunkčné náradie 13 v 1 SPOĽAHLIVÝ Multifunkčné náradie je praktický nástroj, ktorý bude fungovať v každej situácii. Produkt má zabudovaných až 13 rôznych prvkov, vďaka ktorým si poradíte s prežitím, kempovaním alebo len záhradkou. Možnosti sú nekonečné! PRÍRUČNÝ, ROBUSTNÝ, BEZPEČNÝ Výr..
13,20€
Cena bez DPH:11,00€
Multifunkčné náradie 17 v 1 Praktický nástroj, ktorý bude fungovať v každej situácii. Produkt má zabudovaných až 17 rôznych prvkov, vďaka ktorým si poradíte s prežitím, kempovaním alebo len záhradkárčením. Možnosti sú nekonečné! Prezentovaný produkt je model najnovšej generácie vybavený 2 kľúčov..
11,20€
Cena bez DPH:9,33€
Návleky a chrániče na nohy Nepremokavé návleky na obuv a nohy - ideálne na trekking, cyklistiku alebo beh. Návleky sú ideálne na turistiku v lesoch a horách a na trekking v náročnom teréne a poveternostných podmienkach. Účinne zabraňujú tomu, aby sa sneh dostal do vnútra obuvi a nohavíc, aby nena..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Pánsky taktický/vojenský opasok 130 cm, maskáčový Veľmi odolný popruh, určený pre vojenské a uniformované služby, nadšencov militárií, survival a ASG. Ideálne k nohaviciam na všetky druhy výletov a kempingu. Na opasok je možné bezpečne naložiť vybavenie, napríklad multifunkčné náradie, baterku al..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Pánsky textilný taktický opasok 110 cm, khaki Perfektný opasok do dĺžky 110 cm. Vďaka špeciálnemu dizajnu spony a možnosti nastavenia dĺžky je mimoriadne univerzálny a ľahko sa prispôsobí veľkosti pása. Pohodlná a estetická pracka zapínaná na patent mu dodáva štýl a eleganciu. Opasok je vyrobený ..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€