Hlavné menu
Produkty v košíku

Zdravotnícke pomôcky

Vďaka širokej ponuke zdravotníckych pomôcok môžete efektívne a komfortne starať sa o svoje zdravie Od kompresných pančúch až po chôdzne pomôcky, naše produkty sú navrhnuté s ohľadom na vaše pohodlie a blahobyt. Bez ohľadu na to,... Pokračovať
Chladiaci obväz so sponou Cold, 7,5cm x 3,2m Chladiaci obväz je elastický obväz, ktorý pri kontakte s pokožkou uvoľňuje látky, ktoré vyvolávajú chladiaci účinok. Ide o kombináciu kompresie s chladením do jedného chladiaceho obväzu. Chladiaci účinok obväzu znižuje opuch a vyvoláva analgetický účinok...
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Zásobník kinesiotapingovej pásky Box Nepostrádateľná pomôcka na skladovanie a prepravu kineziotapingových pások s rozmermi 5 cm x 5 m. Chráni pásky pred poškodením a znečistením. Skrutkovací zásobník uľahčuje odstrihnutie požadovanej dĺžky pásky. Stály materiál zabraňuje pokrčeniu počas prepravy. ..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Digitálny tlakomer BP-S01, čierno-biely   Digitálny tlakomer na hornú časť ramena je základným zariadením na kontrolu správneho diastolického a systolického krvného tlaku a pulzu. Nevyžaduje stetoskop, čo uľahčuje jeho používanie. Na kryte sú označenia klasifikujúce nameraný tlak v súlade so smernic..
19,80€
Cena bez DPH:16,50€
Digitálny tlakomer na zápästie A01, čierny Vitajte v ére zdravotnej starostlivosti, kde presnosť stretáva pohodlie. Predstavujeme vám špičkový digitálny tlakomer na zápästie, navrhnutý tak, aby zjednodušil meranie krvného tlaku a pulzu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Tento moderný prístroj pred..
18,50€
Cena bez DPH:15,42€
Ortopedický vankúš s termoplastickou pamäťovou Profilovaný vankúš z termoplastickej pamäťovej peny je dokonalým riešením na zaistenie správneho a relaxačného spánku. Podporuje hlavu, vyplňuje medzeru medzi ramenom a krkom, pričom chrbticu udržiava v správnej priamke. Poskytuje primeranú oporu a..
16,70€
Cena bez DPH:13,92€
Penová náplasť proti oderu Foam, telová farba, 5 cm x 5 m Ochrana vašej pokožky nebola nikdy jednoduchšia a účinnejšia ako s penovou náplasťou proti oderu, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytovala komplexnú ochranu miest obzvlášť náchylných na odreniny. S penovou náplasťou proti oderu si môžete užíva..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Podpazušná barla - výškovo nastaviteľná Podpazušná barla slúži na odľahčenie dolných končatín, je to zdravotnícka pomôcka pre ľudí s ťažkosťami pri chôdzi, pri ochoreniach pohybového aparátu. Má pohodlné čalúnenie a zabezpečuje príjemnú oporu pri chodení. Barla sa dá výškovo nastaviť v rozmedzí ..
12,20€
Cena bez DPH:10,17€
Prenosný dávkovač liekov, otváranie blistrov bez kontaktu 1ks, Pill Taker Prenosný dávkovač liekov Pill Taker je revolučné riešenie pre jednoduché a hygienické otváranie blistrov bez potreby fyzického kontaktu s liekmi. Je navrhnutý s dôrazom na pohodlie a bezpečnosť a je ideálnym spoločníkom pr..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Rehabilitačná lopta s hrotmi Spiky Pink, 7 cm, ružová Lopta je vynikajúci rehabilitačný terapeutický a masážny výrobok, ktorý vám pomôže zmierniť bolesti svalov a kĺbov a zlepšiť celkovú pohodu. Táto rehabilitačná lopta je navrhnutá tak, aby vám poskytla bezkonkurenčné pohodlie a podporu pri vašom ú..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Antibakteriálny dezinfekčný gél na pokožku rúk 500ml Antibakteriálny dezinfekčný gél na pokožku rúk je jemný dezinfekčný gél s antibakteriálnym účinkom, ktorý efektívne ničí baktérií na povrchu pokožky rúk. Dezinfekčný gél s antibakteriálnym účinkom, ktorý efektívne ničí baktérií na povrchu pokož..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Nitrylex jednorazové nitrilové rukavice bez púdru čierne 100 ks, L Bezpúdrové čierne nitrilové rukavice sú skvelou ochranou pred poškodením pokožky rúk, ťažko umývateľnými škvrnami, ale aj podráždením pokožky rôznymi škodlivými látkami. Syntetický kaučuk (nitril) nespôsobuje alergické reakcie. Ni..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Germicídny žiarič CW110-W 110W stropný, biely, WiFi - vhodný na verejné miesta Ničí mikroorganizmy ako sú baktérie, plesne, kvasinky a vírusy vrátane KORONAVÍRUSU! Uzavretý typ zariadenia vhodný na verejné miesta s veľkým pohybom osôb. Veľmi nízka hlučnosť vďaka špeciálnym ventilátorom. Bez..
299,00€
Cena bez DPH:249,17€