Hlavné menu
Produkty v košíku

Okrúhle

Športové okrúhle čierne šnúrky do tenisiek dĺžka 90 cm Športové okrúhle čierne prémiové šnúrky do obuvi. Šnúrky sú vyrobené zo 100% polyesterových vlákien, vďaka čomu sú veľmi silné a odolné. Špecifikácie: typ: športové okrúhle šnúrky farba: čierna určenie: dámska, pánska a detská obuv materi..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
WW Okrúhle profesionálne kvalitné pevné polyesterové šnúrky do pracovnej obuvi farba čierna dĺžka 150 cm Špeciálne testované okrúhle šnúrky sú vyvinuté pre použitie do pracovnej obuvi. Šnúrky sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej nízko nasiakavej priadze, čím je dosiahnutá ich dobrá vodeodo..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Tenké okrúhle hnedé bavlnené šnúrky do topánok dĺžka 75 cm Kvalitné hnedé tenké okrúhle bavlnené šnúrky do obuvi. Šnúrky sú vyrobené zo 100% bavlny - silné a odolné. Špecifikácie: typ: tenké okrúhle šnurovadlo farba: hnedá určenie: dámska, pánska a detská obuv materiál: 100 % bavlna využitie..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
WW HD Okrúhle veľmi pevné oderuvzdorné bavlnené šnúrky do pracovnej obuvi, 110cm Mimoriadne odolné okrúhle šnúrky do pracovnej obuvi, vyrobené z metaamidového vlákna. Metaaramid je technologicky vyspelý materiál známy ako Nomex, ktorý je odolný voči vysokej teplote, chemickej degradácii a oderu. ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Tenké okrúhle hnedé bavlnené šnúrky do topánok dĺžka 90 cm Kvalitné hnedé tenké okrúhle bavlnené šnúrky do obuvi. Šnúrky sú vyrobené zo 100% bavlny - silné a odolné. Špecifikácie: typ: tenké okrúhle šnúrky farba: hnedá určenie: dámska, pánska a detská obuv materiál: 100 % bavlna využitie: špo..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Kvalitné hrubé okrúhle čierno hnedé pevné šnúrky do turistických topánok dĺžka 180 cm Šnúrky sú špeciálne testované a vyvinuté pre použitie do outdoorovej a športovej obuvi. Sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej nízko nasiakavej priadze, čím je dosiahnutá ich dobrá vodeodolnosť a pevnosť v ..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
WW Okrúhle profesionálne kvalitné pevné polyesterové šnúrky do pracovnej obuvi farba čierna dĺžka 120 cm Špeciálne testované okrúhle šnúrky sú vyvinuté pre použitie do pracovnej obuvi. Šnúrky sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej nízko nasiakavej priadze, čím je dosiahnutá ich dobrá vodeodo..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Hrubé okrúhle hnedé voskované šnúrky do topánok dĺžka 60 cm Kvalitné hnedé hrubé okrúhle voskované šnúrky do obuvi. Šnúrky sú vyrobené zo 100% bavlny s povrchovou úpravou kvalitným voskom, silné a odolné. Špecifikácie: typ: hrubé okrúhle voskované šnúrky farba: hnedá určenie: dámska, pánska a..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Okrúhle biele bavlnené šnúrky do topánok dĺžka 45 cm Kvalitné biele okrúhle bavlnené šnúrky do obuvi. Šnúrky sú vyrobené zo 100% bavlny - silné a odolné. Špecifikácie: typ: okrúhle šnúrky farba: biela určenie: dámska, pánska a detská obuv materiál: 100 % bavlna využitie: šport, práca, relax  ..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
WW STR Okrúhle profesionálne veľmi pevné ohňovzdorné bavlnené šnúrky do pracovnej obuvi farba žltá Špeciálne testované okrúhle šnúrky do pracovnej obuvi Vyrobené zo silnej zmesi modakrylu a bavlny. Veľmi pevné, odolné voči ťahu a ohňu vďaka modakrylovým vláknam. Ideálne pre prácu v ťažkých podmie..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Tenké okrúhle hnedé bavlnené šnúrky do topánok dĺžka 120 cm Kvalitné hnedé tenké okrúhle bavlnené šnúrky do obuvi. Šnúrky sú vyrobené zo 100% bavlny - silné a odolné. Špecifikácie: typ: tenké okrúhle šnúrky farba: hnedá určenie: dámska, pánska a detská obuv materiál: 100 % bavlna využitie: šp..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
WW XTR Okrúhle profesionálne extrémne pevné kevlarové bavlnené šnúrky do pracovnej obuvi farba čierna Nezničiteľné okrúhle šnúrky do pracovnej obuvi Vyrobené z materiálu typu Kevlar, ktorý sa používa v leteckom, automobilovom a hasičskom priemysle ako mimoriadne odolný materiál, sú päťkrát pevnej..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€