Hlavné menu
Produkty v košíku

Šperkovnice, krabičky a stojany na šperky

Dokonalo zorganizované šperky, ktoré sú vždy pripravené na použitie? S našou kolekciou šperkovníc, krabičiek a stojanov na šperky je to možné! Ponúkame rôzne veľkosti a štýly, ktoré sa hodia do každej domácnosti. Naše... Pokračovať
Šperkovnica so zrkadlom Beautylushh - biela Šperkovnica so zrkadlom Beautylushh - biela je ideálna voľba na darček či už pre vašu manželku alebo priateľku. Šperkovnica obsahuje okrem rôznorodých priehradiek a hlbokého šuplíka tiež praktické zrkadielko. Uschováte do nej prstene, náušnice, prívesky..
16,40€
Cena bez DPH:13,67€
Stojan na náramky a hodinky, čierny Praktický a estetický stojan na náramky alebo hodinky je potiahnutý semišovou látkou čiernej farby príjemnou na dotyk. Navyše, čierna farba zdôrazní krásu akýchkoľvek šperkov. Je veľmi praktický a veľmi priestranný aj napriek malým rozmerom. Tento stojan je ..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Šperkovnica so zrkadielkom – čierna Luxusná šperkovnica so zrkadielkom a celým radom rôznorodých priehradiek na ukladanie cenností. Vďaka tejto šperkovnici budete mať svoje doplnky vždy dokonale organizované a chránené pred prachom a inými nečistotami. Ideálne na ukladanie hodiniek, náhrdelníkov,..
25,40€
Cena bez DPH:21,17€
Kazeta, úložný box na hodinky - pre 3 ks Praktická kazeta pre každého, komu na svojej zbierke hodiniek naozaj záleží. Veľmi elegantná kazeta vyrobená z ekologickej kože v čiernej farbe je dokonalým riešením pre uloženie vašich hodiniek a iných šperkov. Perfektne chráni obsah pred prachom a mo..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Kazeta, úložný box na hodinky - pre 10 ks Praktická kazeta pre každého, komu na svojej zbierke hodiniek naozaj záleží. Veľmi elegantná kazeta vyrobená z ekologickej kože v čiernej farbe je dokonalým riešením pre uloženie vašich hodiniek a iných šperkov. Perfektne chráni obsah pred prachom a možný..
18,30€
Cena bez DPH:15,25€
Plato na šperky 35 x 24 cm, čierne Praktický a estetický stojan na vystavenie šperkov. Tento stojan je potrebný pre každú ženu, ktorá si chce usporiadať zbierky náramkov, retiazok a iných šperkov a vystaviť ich estetickým spôsobom. Skvele sa bude hodiť aj na všetky výstavy a výklady, v klenotníct..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Box na hodinky s otočnou základňou Vyrobené z elegantnej čiernej ekokože, prešívanie bielou niťou navyše zvyšuje atraktivitu puzdra. Vďaka čiernej farbe sa skvele hodí do každého interiéru. Skvelý tip na darček pre všetkých, ktorí majú veľa hodiniek a chcú mať vo svojej zbierke poriadok. Box doko..
38,50€
Cena bez DPH:32,08€
Šperkovnica so zrkadlom Beautylushh - čierna Šperkovnica so zrkadlom Beautylushh - čierna je ideálna voľba na darček či už pre vašu manželku alebo priateľku. Šperkovnica obsahuje okrem rôznorodých priehradiek a hlbokého šuplíka tiež praktické zrkadielko. Uschováte do nej prstene, náušnice, príves..
18,60€
Cena bez DPH:15,50€