Hlavné menu
Produkty v košíku

Príslušenstvo

AG225D Elektrický gril 2000W Prenosný, elektrický turistický gril. Ideálne na letné outdoorové akcie! Použitie elektriny ako "paliva" umožňuje zachovať estetický vzhľad grilu a udržiavať ho čistý. Rošt a tácka sú odnímateľné, čo uľahčuje čistenie grilovacej komory! Pevný, pochrómovaný rošt vám um..
24,90€
Cena bez DPH:20,75€
Elektrický ventilátor k rozdúchaniu grilu / ohňa Jednoduché použitie, stačí len stlačiť tlačidlo a vnútorná turbína vyrobí dostatočné množstvo vzduchu pre rozdúchanie ohňa v ohnisku alebo grile. Pomocou tohto výrobku rýchlo a bez námahy zapálite gril alebo krb. Šetrí čas a znižuje náklady na ná..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Kaminer 18307 Grilovacie náradie v hliníkovom kufríku 5 ks Grilovacia sada je zabalená vo veľmi odolnom obale z hliníka. Má ergonomickú rukoväť, ktorá umožňuje pohodlné prenášanie. Pokojne ho môžeme vziať k priateľom alebo na výlet. Sada grilovacieho náčinia obsahuje všetko potrebné pre amatérske..
31,50€
Cena bez DPH:26,25€
Kaminer PK007 Kôš na drevo Koš na drevo Kaminer je kovový kôš s odnímateľným látkovým poťahom a s úchytkami na prenos dreva. Už si nemusíte robiť starosti s tým, kde a ako drevo uschovať! Kôš na drevo ku krbu vám umožní udržiavať čistotu pri krbe a zároveň mať štýlovú dekoráciu. Samotný kôš je st..
45,80€
Cena bez DPH:38,17€
Mechanické dúchadlo ku grilu, ručné Ručné dúchadlo ku grilu na ľahšie a rýchlejšie rozrobenie ohňa. Ručné dúchadlo ku grilu na ľahšie a rýchlejšie rozrobenie ohňa. Mechanické dúchadlo vytvára silný prúd vzduchu jednoduchým otáčaním kliky dúchadla. Vlastnosti: Dúchadlo ku grilu ručné - mechanic..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Mechanické dúchadlo ku grilu, ručné Ručné dúchadlo ku grilu na ľahšie a rýchlejšie rozrobenie ohňa. Ručné dúchadlo ku grilu na ľahšie a rýchlejšie rozrobenie ohňa. Mechanické dúchadlo vytvára silný prúd vzduchu jednoduchým otáčaním kliky dúchadla. Špecifikácie: Dúchadlo ku grilu ručné - mec..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Náradie na grilovanie - sada 9 ks + obal Sada grilovacieho náčinia obsahuje všetko, čo je potrebné pre amatérske aj profesionálnejšie grilovanie. Nájdeme tu ostrý nôž, vidličku, ale aj naberačku, kefu a kliešte. Okrem toho súprava obsahuje aj 4 ihly - perfektné na prípravu špízov. Grilovacie náči..
17,70€
Cena bez DPH:14,75€
Otočný rošt na grilovanie špízov Otočný rosť do záhradného grilu na grilovanie je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele čo zabezpečuje dlhodobú životnosť.. Rošt zabezpečí rovnomerné pečenie mäsových alebo zeleninových výrobkov bez námahy a rizika popálenia. Špecifikácie: 2 druhy ostrých špízo..
32,80€
Cena bez DPH:27,33€
Kôš na drevo a krbové náradie 30 x 40 x 73cm Tento praktický kôš na krbové drevo z kvalitne spracovaného materiálu vám umožní uloženie dreva hneď vedľa krbových kachlí. Sada obsahuje tiež krbové náradie. Moderný dizajn sa hodí do každej kôš zanechá poriadok a čistotu okolo ohniska stabilná oce..
58,50€
Cena bez DPH:48,75€
Taška na krbové drevo 100x45cm, čierna Čierny drevený vak je vyrobený z odolného Oxford materiálu 600D. Tkanina je vyrobená z polyesterových vlákien a vyznačuje sa veľmi vysokou pevnosťou a odolnosťou proti oderu, roztiahnutiu alebo roztrhnutiu. Materiál je vodotesný z oboch strán, dokonca aj vlh..
6,60€
Cena bez DPH:5,50€
Teflónová podložka na grilovanie 40 cm x 33 cm, 1 ks Teflónové podložky na gril sú skvelou výbavou či už grilujete vonku alebo či pečiete vnútri v domácej rúre. Vďaka teflónovým podložkám sa vyhnete klasickému masteniu plechu alebo použitia papiera na pečenie, ktorý musíte strihať a mnohokrát ne..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Teflonová podložka na grilovanie, 40 x 33cm - 3ks Teflónové podložky na gril sú skvelou výbavou či už grilujete vonku alebo či pečiete vnútri v domácej rúre. Vďaka teflónovým podložkám sa vyhnete klasickému masteniu plechu alebo použitia papiera na pečenie, ktorý musíte strihať a mnohokrát nedrž..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€