Hlavné menu
Produkty v košíku

Príslušenstvo

Vylepšite svoje grilovacie schopnosti a pridajte šmrnc do svojich pokrmov s naším širokým výberom grilovacieho príslušenstva. Nájdete tu rôzne typy nástrojov, ako sú sady grilovacieho náradia, rošty, elektrické dúchadlá, dosky a... Pokračovať
Teflónová podložka na grilovanie Mats, 40 cm x 33 cm, 3 ks Teflónové podložky na gril sú skvelou výbavou či už grilujete vonku alebo pečiete vnútri v domácej rúre. Vďaka teflónovým podložkám sa vyhnete klasickému masteniu plechu alebo použitia papiera na pečenie, ktorý musíte strihať a mnohokrát ned..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Kaminer 18307 Grilovacie náradie v hliníkovom kufríku 5 ks Grilovacia sada je zabalená vo veľmi odolnom obale z hliníka. Má ergonomickú rukoväť, ktorá umožňuje pohodlné prenášanie. Pokojne ho môžeme vziať k priateľom alebo na výlet. Sada grilovacieho náčinia obsahuje všetko potrebné pre amatérske..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Teflónová podložka na grilovanie Mats, 40 cm x 33 cm, 5 ks Teflónová podložka na grilovanie Mats, 40 cm x 33 cm, 5 ks
Top
Teflónová podložka na grilovanie Mats, 40 cm x 33 cm, 5 ks Teflónové podložky na gril sú skvelou výbavou či už grilujete vonku alebo či pečiete vnútri v domácej rúre. Vďaka teflónovým podložkám sa vyhnete klasickému masteniu plechu alebo použitia papiera na pečenie, ktorý musíte strihať a mnohokrát ..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Mechanické dúchadlo ku grilu, ručné Ručné dúchadlo ku grilu na ľahšie a rýchlejšie rozrobenie ohňa. Ručné dúchadlo ku grilu na ľahšie a rýchlejšie rozrobenie ohňa. Mechanické dúchadlo vytvára silný prúd vzduchu jednoduchým otáčaním kliky dúchadla. Vlastnosti: Dúchadlo ku grilu ručné - mechanic..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Teflónová mriežka na gril aj do rúry 40 x 33 cm Teflónová mriežka na grilovanie, opakovane použiteľná! Perfektná vychytávka pre všetkých milovníkov grilovania. Použitie teflónu zaručuje, že sa jedlo pri tepelnom spracovaní nelepí na podložku! Rohož je taká ľahká a pružná, že sa dá ľahko zrol..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Mechanické dúchadlo ku grilu, ručné Ručné dúchadlo ku grilu na ľahšie a rýchlejšie rozrobenie ohňa. Ručné dúchadlo ku grilu na ľahšie a rýchlejšie rozrobenie ohňa. Mechanické dúchadlo vytvára silný prúd vzduchu jednoduchým otáčaním kliky dúchadla. Špecifikácie: Dúchadlo ku grilu ručné - mec..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Otočný rošt na grilovanie špízov Otočný rosť do záhradného grilu na grilovanie je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele čo zabezpečuje dlhodobú životnosť.. Rošt zabezpečí rovnomerné pečenie mäsových alebo zeleninových výrobkov bez námahy a rizika popálenia. Špecifikácie: 2 druhy ostrých špízo..
19,70€
Cena bez DPH:16,42€
Elektrický ventilátor k rozdúchaniu grilu / ohňa Jednoduché použitie, stačí len stlačiť tlačidlo a vnútorná turbína vyrobí dostatočné množstvo vzduchu pre rozdúchanie ohňa v ohnisku alebo grile. Pomocou tohto výrobku rýchlo a bez námahy zapálite gril alebo krb. Šetrí čas a znižuje náklady na ná..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€