Hlavné menu
Produkty v košíku

Sterilizačné boxy

Zaistite si bezpečné a hygienické prostredie pre svoje zdravotnícke pomôcky a osobné predmety s našimi sterilizačnými boxami. Tieto boxy využívajú modernú technológiu na dezinfekciu pomocou ultrazvukových vĺn, ozónu alebo UV... Pokračovať
Multifunkčný sušiak do kúpeľne s UV sterilizáciou a časovačom   Tento multifunkčný sušiak do kúpeľne s výkonom až 500W je ideálne riešenie do každej domácnosti. UV sterilizácia zabezpečuje priame ožarovanie celkového objemu vzduchu v miestnosti UV žiarením, je to najúčinnejší spôsob sterilizácie..
95,00€
Cena bez DPH:79,17€
Multifunkčný sušiak do kúpeľne s UV sterilizáciou a časovačom a držiakom   Tento multifunkčný sušiak do kúpeľne s výkonom až 500W je ideálne riešenie do každej domácnosti. UV sterilizácia zabezpečuje priame ožarovanie celkového objemu vzduchu v miestnosti UV žiarením, je to najúčinnejší spôsob s..
99,00€
Cena bez DPH:82,50€
UV sterilizátor na mobilný telefón, čierny   Prenosný sterilizátor chirurgicky vydezinfikuje váš telefón za 15 minút. Možno si to neuvedomujete, ale váš telefón je domovom pre tisícky nebezpečných baktérií! Počas jedného hovoru môžete kontaminovať vašu tvár 25 tisíckami baktériami - aj keď si č..
10,00€
Cena bez DPH:8,33€
Sterilizátor, antibakteriálny, dezinfekčný UV box / sanitizer pre mobily a menšie predmety, biely   Antibakteriálny, dezinfekčný UV box zabíja 99,9% baktérií a vírusov. UV box má špeciálnu funkciu aromaterapie. V tomto boxe si môžete vydezinfikovať okrem mobilov aj napríklad ochranné rúška, kľúče, ..
17,90€
Cena bez DPH:14,92€
Digitálny ultrazvukový čistič BK-9050 Je to vynikajúci servisný nástroj na čistenie a údržbu optických, elektronických a PCB predmetov. Zariadenie je nenahraditeľné pri vykonávaní pokročilých servisných prác vo všetkých dielňach a opravách. Pomocou  ultrazvukových signálov s frekvenciou až 40 kHz a..
40,90€
Cena bez DPH:34,08€