Hlavné menu
Produkty v košíku

Sterilizačné boxy

Zaistite si bezpečné a hygienické prostredie pre svoje zdravotnícke pomôcky a osobné predmety s našimi sterilizačnými boxami. Tieto boxy využívajú modernú technológiu na dezinfekciu pomocou ultrazvukových vĺn, ozónu alebo UV... Pokračovať
Digitálny ultrazvukový čistič BK-9050 Je to vynikajúci servisný nástroj na čistenie a údržbu optických, elektronických a PCB predmetov. Zariadenie je nenahraditeľné pri vykonávaní pokročilých servisných prác vo všetkých dielňach a opravách. Pomocou  ultrazvukových signálov s frekvenciou až 40 kHz a..
43,20€
Cena bez DPH:36,00€
UV sterilizátor na mobilný telefón, čierny   Prenosný sterilizátor chirurgicky vydezinfikuje váš telefón za 15 minút. Možno si to neuvedomujete, ale váš telefón je domovom pre tisícky nebezpečných baktérií! Počas jedného hovoru môžete kontaminovať vašu tvár 25 tisíckami baktériami - aj keď si č..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Multifunkčný sušiak do kúpeľne s UV sterilizáciou a časovačom   Tento multifunkčný sušiak do kúpeľne s výkonom až 500W je ideálne riešenie do každej domácnosti. UV sterilizácia zabezpečuje priame ožarovanie celkového objemu vzduchu v miestnosti UV žiarením, je to najúčinnejší spôsob sterilizácie..
95,00€
Cena bez DPH:79,17€
Multifunkčný sušiak do kúpeľne s UV sterilizáciou a časovačom a držiakom   Tento multifunkčný sušiak do kúpeľne s výkonom až 500W je ideálne riešenie do každej domácnosti. UV sterilizácia zabezpečuje priame ožarovanie celkového objemu vzduchu v miestnosti UV žiarením, je to najúčinnejší spôsob s..
123,80€
Cena bez DPH:103,17€
Prenosný vzduchový sterilizátor Sayoli60 Ultrafialová dezinfekčná technológia vzduchu a povrchov je založená na baktericídnom účinku UV žiarenia. Z celého rozsahu UV je najefektívnejšia bakteriálna a virucídna aktivita demonštrovaná UV-C žiarením s vlnovou dĺžkou 250-280 nm. Ničí všetky baktéri..
304,50€
Cena bez DPH:253,75€
Ultrazvuková vibračná umývačka / čistička 300ml 2x AAA Kompaktná vibračná umývačka je vynikajúci nástroj na čistenie a údržbu šperkov, oceľových rámov, holiacich strojčekov a dokonca aj nástrojov. Umožní vám efektívne dezinfikovať predmety umiestnené v komore. Extrémne jednoduché použitie (stačí ..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Vzduchový sterilizátor Sayoli 150 UV-C Domáci sterilizátor vzduchu Sayoli-150 nie je hlasnejší ako šuchot listov v jemnom vánku. Zariadenie generuje hladinu zvuku až 14,9 dB, čo znamená, že ho môžete používať aj v noci, keď spíte. Vďaka účinnému ventilátoru a špeciálne navrhnutému 360 ° krytu j..
655,20€
Cena bez DPH:546,00€