Hlavné menu
Produkty v košíku

Pre mačky

Automat na vodu a krmivo 2 v 1 pre psov a mačky Automat na vodu a krmivo 2 v 1 pre psov a mačky
-23 %
Automat na vodu a krmivo 2 v 1 Granule pre Vášho miláčika sú uschované v zásobníku na krmivo a jemu dostupné tak dlho, kým celú dávku krmiva neskonzumuje. Potom je možné misku doplniť jednoduchým zatiahnutím za páčku na dne zásobníka a ďalšia dávka krvmiva prepadne do misky.   Tento automat Vám ..
26,30€ 34,20€
Cena bez DPH:21,92€
Dvojitá miska pre mačky Dvojitá miska pre mačky
-23 %
Dvojitá miska pre mačky Dvojitá miska na krmivo a vodu pre mačky. Misky sú umiestnené na špeciálnom stojane naklonenom pod uhlom 15 stupňov k zvieraťu, čo mu uľahčuje prijímanie vody a potravy. Premyslená štruktúra stojana zabraňuje vytekaniu vody a rozsypaniu krmiva. Priehľadné misky uľahčujú ko..
9,50€ 12,40€
Cena bez DPH:7,92€
Dvojitá miska s dávkovačom vody Dvojitá miska s dávkovačom vody
-23 %
Dvojitá miska s dávkovačom vody Automatický dávkovač vody a dvojitá miska na krmivo pre mačky. Sklon misky pod uhlom 15 stupňov uľahčuje vášmu miláčikovi jesť. Fľaša na vodu s objemom 0,5 l umožňuje vášmu miláčikovi kedykoľvek prístup k čerstvej vode. Vďaka špeciálnemu ventilu zariadenie automati..
11,80€ 15,30€
Cena bez DPH:9,83€
Elektrická myš pre mačky s diaľkovým ovládaním Elektrická myš pre mačky s diaľkovým ovládaním
-24 %
Elektrická myš pre mačky s diaľkovým ovládaním Hračka je určená pre mačky, ktoré sa rady hrajú. Vďaka tejto hračke sa nebudú nudiť. Je to alternatíva k lovu vo voľnej prírode a zároveň skvelá zábava pre vášho miláčika. Myš má dva režimy jazdy vpred a vzad. Vďaka veľkému dosahu diaľkového ovládača..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Hračka pre mačku - chyť myšku Hračka pre mačku - chyť myšku
-23 %
Hračka pre mačku - chyť myšku Hračka pre domáce mačky v podobe rotujúcej myši je skvelou alternatívou k lovu vo voľnej prírode. Určite zaujme obľúbeného člena rodiny a nebude sa s ním dlho nudiť. Hračka je vhodná pre všetky domáce mačky bez ohľadu na ich vek, pohlavie a veľkosť. Na vrchnej podlož..
7,60€ 9,90€
Cena bez DPH:6,33€
Hračka pre mačku - pohyblivá ryba Hračka pre mačku - pohyblivá ryba
-23 %
Hračka pre mačku - pohyblivá ryba Skákacia ryba - dokonalá hračka pre každú mačku. Vyrobené z mäkkého, pre zvieratá bezpečného materiálu (bavlna a plyš), imitujúce tvar, hmotnosť a rozmery skutočnej ryby. Hračka je napájaná vstavanou batériou, ktorú dobíjame po vstupe do skrytého USB portu vo vnú..
6,80€ 8,80€
Cena bez DPH:5,67€
Hračka pre mačku - ryba Hračka pre mačku - ryba
-23 %
Hračka pre mačku - ryba Skákacia ryba - dokonalá hračka pre každú mačku. Vyrobené z mäkkého, pre zvieratá bezpečného materiálu (bavlna a plyš), imitujúce tvar, hmotnosť a rozmery skutočnej ryby. Hračka je napájaná vstavanou batériou, ktorú dobíjame po vstupe do skrytého USB portu vo vnútri hračky..
6,80€ 8,80€
Cena bez DPH:5,67€
Hračka pre mačky - chyť myš Hračka pre mačky - chyť myš
-23 %
Hračka pre mačky - chyť myš Hračka pre mačky - chyť myš je vhodná pre všetky domáce mačky bez ohľadu na vek, pohlavie a veľkosť, otvory sú veľké a ľahko sa do nej zmestia mačacie nohy každej veľkosti. Pod hračkou sú okrúhle podložky, vďaka ktorým hračka nepoškriabe podlahu. Hračka obsahuje dopln..
8,60€ 11,20€
Cena bez DPH:7,17€
Laser na hranie pre mačku, zelená farba Laser na hranie pre mačku, zelená farba
-23 %
Laser na hranie pre mačku, zelená farba Hra je veľmi dôležitou súčasťou života mačky. Má vplyv na duševnú a fyzickú stránku. Uvoľňuje ich napätie a udržuje dobrú fyzickú kondíciu. Laser je skvelým riešením pre našich miláčikov, pomáha zvýšiť aktivitu mačiek a vyhovuje potrebám malých mačiek, ktor..
4,30€ 5,60€
Cena bez DPH:3,58€
Lopatka pre mačaciu toaletu 6v1 Lopatka pre mačaciu toaletu 6v1
-24 %
Lopatka pre mačaciu toaletu 6v1 Majitelia mačiek tento problém veľmi dobre poznajú: Mačacia toaleta by mala byť vyčistená tak dobre, ako sa len dá, zároveň však netreba plytvať podstielkou. S bežnou lopatkou na podstielku to nemožno zvládnuť! Riešením je Keddii Scoop: inovatívna lopatka na m..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Miska na krmivo s dávkovačom vody pre mačku, biela Miska na krmivo s dávkovačom vody pre mačku, biela
-23 %
Miska na krmivo s dávkovačom vody pre mačku, biela Automatický dávkovač vody a miska na krmivo pre mačky. Sklon misky pod uhlom 15 stupňov uľahčuje vášmu miláčikovi prijímanie potravy. Fľaša na vodu s objemom 0,5 l poskytuje vášmu miláčikovi neustále prístup k čerstvej vode. Vďaka špeciálnemu ven..
7,40€ 9,60€
Cena bez DPH:6,17€
Obľúbená kožušinová myš pre mačky Obľúbená kožušinová myš pre mačky
-22 %
Obľúbená kožušinová myš pre mačky Nádherná hračka pre mačku - myš s pierkami. Myš bola umiestnená na loptičku, ktorá sa po každom prevrátení (zrolovaní) postaví opäť vzpriamene. Poskytuje vášmu miláčikovi veľa radosti na dlhé hodiny (a chvíľku oddychu majiteľovi). Vlastnosti a špecifikácie pro..
1,80€ 2,30€
Cena bez DPH:1,50€