Hlavné menu
Produkty v košíku

Pre mačky

Automat na vodu a krmivo 2 v 1 pre psov a mačky Automat na vodu a krmivo 2 v 1 pre psov a mačky
-23 %
Automat na vodu a krmivo 2 v 1 Granule pre Vášho miláčika sú uschované v zásobníku na krmivo a jemu dostupné tak dlho, kým celú dávku krmiva neskonzumuje. Potom je možné misku doplniť jednoduchým zatiahnutím za páčku na dne zásobníka a ďalšia dávka krvmiva prepadne do misky.   Tento automat Vám ..
25,80€ 33,50€
Cena bez DPH:21,50€
Dvojitá miska pre mačky Dvojitá miska pre mačky
-23 %
Dvojitá miska pre mačky Dvojitá miska na krmivo a vodu pre mačky. Misky sú umiestnené na špeciálnom stojane naklonenom pod uhlom 15 stupňov k zvieraťu, čo mu uľahčuje prijímanie vody a potravy. Premyslená štruktúra stojana zabraňuje vytekaniu vody a rozsypaniu krmiva. Priehľadné misky uľahčujú ko..
9,20€ 12,00€
Cena bez DPH:7,67€
Dvojitá miska s dávkovačom vody Dvojitá miska s dávkovačom vody
-23 %
Dvojitá miska s dávkovačom vody Automatický dávkovač vody a dvojitá miska na krmivo pre mačky. Sklon misky pod uhlom 15 stupňov uľahčuje vášmu miláčikovi jesť. Fľaša na vodu s objemom 0,5 l umožňuje vášmu miláčikovi kedykoľvek prístup k čerstvej vode. Vďaka špeciálnemu ventilu zariadenie automati..
11,50€ 15,00€
Cena bez DPH:9,58€
Elektrická myš pre mačky s diaľkovým ovládaním Elektrická myš pre mačky s diaľkovým ovládaním
-23 %
Elektrická myš pre mačky s diaľkovým ovládaním Hračka je určená pre mačky, ktoré sa rady hrajú. Vďaka tejto hračke sa nebudú nudiť. Je to alternatíva k lovu vo voľnej prírode a zároveň skvelá zábava pre vášho miláčika. Myš má dva režimy jazdy vpred a vzad. Vďaka veľkému dosahu diaľkového ovládača..
5,10€ 6,60€
Cena bez DPH:4,25€
Hračka pre mačku - chyť myšku Hračka pre mačku - chyť myšku
-23 %
Hračka pre mačku - chyť myšku Hračka pre domáce mačky v podobe rotujúcej myši je skvelou alternatívou k lovu vo voľnej prírode. Určite zaujme obľúbeného člena rodiny a nebude sa s ním dlho nudiť. Hračka je vhodná pre všetky domáce mačky bez ohľadu na ich vek, pohlavie a veľkosť. Na vrchnej podlož..
7,60€ 9,90€
Cena bez DPH:6,33€
Hračka pre mačku - pohyblivá ryba Hračka pre mačku - pohyblivá ryba
-23 %
Hračka pre mačku - pohyblivá ryba Skákacia ryba - dokonalá hračka pre každú mačku. Vyrobené z mäkkého, pre zvieratá bezpečného materiálu (bavlna a plyš), imitujúce tvar, hmotnosť a rozmery skutočnej ryby. Hračka je napájaná vstavanou batériou, ktorú dobíjame po vstupe do skrytého USB portu vo vnú..
6,70€ 8,70€
Cena bez DPH:5,58€
Hračka pre mačku - ryba Hračka pre mačku - ryba
-23 %
Hračka pre mačku - ryba Skákacia ryba - dokonalá hračka pre každú mačku. Vyrobené z mäkkého, pre zvieratá bezpečného materiálu (bavlna a plyš), imitujúce tvar, hmotnosť a rozmery skutočnej ryby. Hračka je napájaná vstavanou batériou, ktorú dobíjame po vstupe do skrytého USB portu vo vnútri hračky..
6,70€ 8,70€
Cena bez DPH:5,58€
Hračka pre mačky - chyť myš Hračka pre mačky - chyť myš
-23 %
Hračka pre mačky - chyť myš Hračka pre mačky - chyť myš je vhodná pre všetky domáce mačky bez ohľadu na vek, pohlavie a veľkosť, otvory sú veľké a ľahko sa do nej zmestia mačacie nohy každej veľkosti. Pod hračkou sú okrúhle podložky, vďaka ktorým hračka nepoškriabe podlahu. Hračka obsahuje dopln..
8,60€ 11,20€
Cena bez DPH:7,17€
Laser na hranie pre mačku, zelená farba Laser na hranie pre mačku, zelená farba
-23 %
Laser na hranie pre mačku, zelená farba Hra je veľmi dôležitou súčasťou života mačky. Má vplyv na duševnú a fyzickú stránku. Uvoľňuje ich napätie a udržuje dobrú fyzickú kondíciu. Laser je skvelým riešením pre našich miláčikov, pomáha zvýšiť aktivitu mačiek a vyhovuje potrebám malých mačiek, ktor..
4,30€ 5,60€
Cena bez DPH:3,58€
Obľúbená kožušinová myš pre mačky Obľúbená kožušinová myš pre mačky
-24 %
Obľúbená kožušinová myš pre mačky Nádherná hračka pre mačku - myš s pierkami. Myš bola umiestnená na loptičku, ktorá sa po každom prevrátení (zrolovaní) postaví opäť vzpriamene. Poskytuje vášmu miláčikovi veľa radosti na dlhé hodiny (a chvíľku oddychu majiteľovi). Vlastnosti a špecifikácie pro..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Prepravná taška pre mačku a psa, rozkladacia Prepravná taška pre mačku a psa, rozkladacia
-23 %
Prepravná taška pre mačku a psa, rozkladacia Skladacia taška - nosič pre mačku alebo psa na rameno. Vďaka premyslenému dizajnu zaberá v zloženom stave málo miesta. Po rozložení bočných komôr sa z nej môže stať priestranná ohrádka. Taška má na spodnej strane pohodlné mäkké vložky. Všetky steny maj..
37,90€ 49,30€
Cena bez DPH:31,58€
Prepravná taška pre psíkov a mačky - čierna Prepravná taška pre psíkov a mačky - čierna
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky - čierna Kvalitná prepravná taška pre malé domáce zvieratá. Ideálne na presun vašej mačky alebo psíka na akúkoľvek vzdialenosť. Mimoriadne pohodlné prevedenie zaistí pohodlie vám aj zvieratku. Pevný materiál, z ktorého bola taška vyrobená, pevná rukoväť a nastav..
14,50€ 18,90€
Cena bez DPH:12,08€