Hlavné menu
Produkty v košíku

Pre mačky

Automat na vodu a krmivo 2 v 1 pre psov a mačky Automat na vodu a krmivo 2 v 1 pre psov a mačky
-23 %
Automat na vodu a krmivo 2 v 1 Granule pre Vášho miláčika sú uschované v zásobníku na krmivo a jemu dostupné tak dlho, kým celú dávku krmiva neskonzumuje. Potom je možné misku doplniť jednoduchým zatiahnutím za páčku na dne zásobníka a ďalšia dávka krvmiva prepadne do misky.   Tento automat Vám ..
22,30€ 29,00€
Cena bez DPH:18,58€
Elektrická myš pre mačky s diaľkovým ovládaním Elektrická myš pre mačky s diaľkovým ovládaním
-23 %
Elektrická myš pre mačky s diaľkovým ovládaním Hračka je určená pre mačky, ktoré sa rady hrajú. Vďaka tejto hračke sa nebudú nudiť. Je to alternatíva k lovu vo voľnej prírode a zároveň skvelá zábava pre vášho miláčika. Myš má dva režimy jazdy vpred a vzad. Vďaka veľkému dosahu diaľkového ovládača..
5,10€ 6,60€
Cena bez DPH:4,25€
Hračka pre mačku - pohyblivá ryba Hračka pre mačku - pohyblivá ryba
-23 %
Hračka pre mačku - pohyblivá ryba Skákacia ryba - dokonalá hračka pre každú mačku. Vyrobené z mäkkého, pre zvieratá bezpečného materiálu (bavlna a plyš), imitujúce tvar, hmotnosť a rozmery skutočnej ryby. Hračka je napájaná vstavanou batériou, ktorú dobíjame po vstupe do skrytého USB portu vo vnú..
6,60€ 8,60€
Cena bez DPH:5,50€
Hračka pre mačku - ryba Hračka pre mačku - ryba
-23 %
Hračka pre mačku - ryba Skákacia ryba - dokonalá hračka pre každú mačku. Vyrobené z mäkkého, pre zvieratá bezpečného materiálu (bavlna a plyš), imitujúce tvar, hmotnosť a rozmery skutočnej ryby. Hračka je napájaná vstavanou batériou, ktorú dobíjame po vstupe do skrytého USB portu vo vnútri hračky..
6,60€ 8,60€
Cena bez DPH:5,50€
Hračka pre mačky - chyť myš Hračka pre mačky - chyť myš
-23 %
Hračka pre mačky - chyť myš Hračka pre mačky - chyť myš je vhodná pre všetky domáce mačky bez ohľadu na vek, pohlavie a veľkosť, otvory sú veľké a ľahko sa do nej zmestia mačacie nohy každej veľkosti. Pod hračkou sú okrúhle podložky, vďaka ktorým hračka nepoškriabe podlahu. Hračka obsahuje dopln..
8,60€ 11,20€
Cena bez DPH:7,17€
Laser na hranie pre mačku, zelená farba Laser na hranie pre mačku, zelená farba
-23 %
Laser na hranie pre mačku, zelená farba Hra je veľmi dôležitou súčasťou života mačky. Má vplyv na duševnú a fyzickú stránku. Uvoľňuje ich napätie a udržuje dobrú fyzickú kondíciu. Laser je skvelým riešením pre našich miláčikov, pomáha zvýšiť aktivitu mačiek a vyhovuje potrebám malých mačiek, ktor..
4,30€ 5,60€
Cena bez DPH:3,58€
Obľúbená kožušinová myš pre mačky Obľúbená kožušinová myš pre mačky
-24 %
Obľúbená kožušinová myš pre mačky Nádherná hračka pre mačku - myš s pierkami. Myš bola umiestnená na loptičku, ktorá sa po každom prevrátení (zrolovaní) postaví opäť vzpriamene. Poskytuje vášmu miláčikovi veľa radosti na dlhé hodiny (a chvíľku oddychu majiteľovi). Vlastnosti a špecifikácie pro..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Prepravná taška pre mačku a psa, rozkladacia Prepravná taška pre mačku a psa, rozkladacia
-23 %
Prepravná taška pre mačku a psa, rozkladacia Skladacia taška - nosič pre mačku alebo psa na rameno. Vďaka premyslenému dizajnu zaberá v zloženom stave málo miesta. Po rozložení bočných komôr sa z nej môže stať priestranná ohrádka. Taška má na spodnej strane pohodlné mäkké vložky. Všetky steny maj..
39,50€ 51,40€
Cena bez DPH:32,92€
Prepravná taška pre psíkov a mačky - ružová Prepravná taška pre psíkov a mačky - ružová
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky - ružová Taška pre malé domáce zvieratá ideálna pre pohyb na akékoľvek vzdialenosti. Extrémne pohodlný dizajn poskytne pohodlie pre vás aj pre zvieratá. Silný materiál, z ktorého bol transportér vyrobený, ako aj pevná rukoväť a nastaviteľný ramenný popruh zaisťujú ..
12,10€ 15,70€
Cena bez DPH:10,08€
Prepravná taška pre psíkov a mačky - šedá Prepravná taška pre psíkov a mačky - šedá
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky - šedá Pohodlná taška na prenášanie psa, mačky alebo králika. Doplnok je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je bezpečný pre zvieratá. Pohodlná vystužená konštrukcia navyše poskytuje plný komfort prepravovanému / nesenému zvieraťu. Prepravník je určený pre z..
25,20€ 32,80€
Cena bez DPH:21,00€
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - čierna Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - čierna
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - čierna Prenosná taška pre malé domáce zvieratá ideálna pre pohyb na akékoľvek vzdialenosti. Extrémne pohodlný dizajn poskytne pohodlie pre vás aj pre zvieratá. Silný materiál, z ktorého bol transportér vyrobený, ako aj pevná rukoväť a nastaviteľný ramenný po..
18,90€ 24,60€
Cena bez DPH:15,75€
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - ružová Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - ružová
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - ružová Prenosná taška pre malé domáce zvieratá ideálna pre pohyb na akékoľvek vzdialenosti. Extrémne pohodlný dizajn poskytne pohodlie pre vás aj pre zvieratá. Silný materiál, z ktorého bol transportér vyrobený, ako aj pevná rukoväť a nastaviteľný ramenný..
29,50€ 38,40€
Cena bez DPH:24,58€