Hlavné menu
Produkty v košíku

Ústna hygiena

Zdravé zuby a pevný chrup, to sú základy krásneho úsmevu, ktorý sa nebojíte skrývať. Naše produkty na ústnu hygienu, bielenie a starostlivosť o zuby vám pomôžu udržiavať zuby a ďasná zdravé a silné. Získajte biely úsmev,... Pokračovať
Glamza ústna sprcha a medzizubný čistič zubov Jednoduchá a efektívna cesta ku krásnemu zdravému úsmevu. Pohodlný tvar a nízkoprofilový hrot uľahčujú dosiahnutie vašich zadných zubov (stoličiek) a udržiavať tak stále pocit sviežosti v celých ústach. Do zariadenia môžete dokonca naliať ústnu vodu,..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Sonická elektrická zubná kefka ProMedix PR-750 B čierna PROMEDIX PR-750 je moderná sonická zubná kefka, ktorá využíva technológiu vysokofrekvenčných vĺn. Kefka má frekvenciu vibrácií až 38 000 / min. PR-750 poskytuje dôkladnejšie čistenie ako bežné kefky, silné vibrácie vyvrhujú čiastočky pasty, ..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Groomarang - Ekologická bambusová zubná kefka s uhlíkovými štetinkami Bambusová zubná kefka je ekologická alternatíva bežných plastových kefiek a je určená pre ľudí, ktorí chcú produkovať menej odpadu. Veľmi mäkké štetinky zanechajú na vašich zuboch príjemný pocit. Zafarbenie spôsobené kávou, čaj..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Zubná pasta s aktívnym uhlím na bielenie zubov - Groomarang Zubná pasta s aktívnym uhlím je najrýchlejšie riešenie pre belšie zuby. Aktívne bambusové drevené uhlie pomáha odstraňovať nečistoty a baktérie z povrchu zubov bez poškodenia skloviny, čo má za následok okamžite belšie zuby. Stačí používa..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
GLAMZA Sada na leštenie a bielenie zubov – leštiace gumky 25ks Sada na bielenie zubov, odstraňovanie škvŕn a všeobecné čistenie. Glamza prináša silu profesionálneho bielenia priamo k vám v pohodlnej čistiacej gume, ktorá sa ľahko prenáša a skladuje. Zaujmete žiarivým úsmevom. Rýchle výsledky a je..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Cestovná nabíjateľná ústna sprcha s 9-timi nádstavcami, HF-11, Váš spoločník na cestách Inovatívne akumulátorové zubné sprchy Starostlivosť o ústnu hygienu nebola nikdy taká jednoduchá a efektívna. Posuňte starostlivosť o svoje zuby a ďasná na úplne novú úroveň vďaka pokročilej pulzačnej technológii..
41,70€
Cena bez DPH:34,75€
Zubná pasta s aktívnym uhlím na bielenie zubov - Glamza Zubná pasta s aktívnym uhlím je najrýchlejšie riešenie pre belšie zuby. Zabíja škodlivé baktérie a poskytuje celkovo silný bieliaci účinok. Účinne odstraňuje zubný kaz a zubný kameň bez poškodenia zubov. Príjemná mätová príchuť na zníženie ch..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Náhradná hlavica pre elektrickú zubnú kefku HX3, HX6, HX9 - 1 ks Popis produktu Štetiny kefky majú o 40 % väčší objem ako bežné zubné kefky a neobsahujú kovy. Mäkké štetiny poskytujú lepšie čistenie a starostlivosť o zuby. Dvojito klenuté štetiny sa prispôsobia vašim zubom, vyčistia aj medzery, ..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Medzizubná kefka 5 ks - GLAMZA Medzizubné čistenie je možno ešte dôležitejšie ako čistenie zubnou kefkou, pretože tak odstraňujete baktérie, ktoré spôsobujú zubný povlak, ktorý, ak necháte hnisať, zmení sa na zubný kameň, ktorý sa nedá odstrániť pravidelným čistením zubnou kefkou alebo čistením ..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Zásobník bieliaceho gélu na zuby Zásobník bieliaceho gélu na zuby je skvelý pomocník pri bielení zubov. Ide o bezbolestnú a bezpečnú aplikáciu vhodnú pre každého. Môžete ju použiť kedykoľvek a kdekoľvek. Čistí odstraňuje aj hrubé škvrny, ktoré sú pozostatkom po fajčení alebo pití kávy. Balen..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Ústna sprcha whySmile hf-6 Revolution in oral hygiene Ústna sprcha whySmile hf-6 je špičkovým nástrojom pre modernú ústnu hygienu, ktorý kombinuje funkčnosť a štýl. Je vybavený vodotesným dizajnom s certifikáciou ipx7, umožňujúcim použitie aj vo vlhkom prostredí ako je sprcha. Táto funkcia poskytuj..
38,30€
Cena bez DPH:31,92€
Chránič proti škrípaniu zubov Chránič proti škrípaniu zubov
Top
Chránič proti škrípaniu zubov Aj vy počúvate občas v noci divné zvuky vychádzajúce od Vášho partnera? Alebo Vaše dieťa má tento zlozvyk a počas dňa aj v noci škrípe zubami? Alebo týmto problémom trpíte Vy? Máme pre Vás jedinečné riešenie! Chránič proti škrípaniu zubov je priehľadná pomôcka, ktorá c..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€