Hlavné menu
Produkty v košíku

Ústna hygiena

Zdravé zuby a pevný chrup, to sú základy krásneho úsmevu, ktorý sa nebojíte skrývať. Naše produkty na ústnu hygienu, bielenie a starostlivosť o zuby vám pomôžu udržiavať zuby a ďasná zdravé a silné. Získajte biely úsmev,... Pokračovať
Profesionálne zubné, stomatologické nástroje 4-dielna sada na ústnu hygienu Profesionálne zubné, stomatologické nástroje 4-dielna sada na ústnu hygienu
Top
Súprava zubných nástrojov 4ks - Glamza Hygiena ústnej dutiny si vyžaduje omnoho viac než len pravidelné čistenie zubnou kefkou, používanie zubnej nite alebo používanie výrobkov na bielenie zubov. Prečo čistenie kefkou nie je dostačujúce? - Zubná kefka je určená len na čistenie povrchu zubov. Zubn..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Organizér pohárov na zubné kefky + držiak na zubné kefky s dávkovačom pasty a UV sterilizátorom Organizér na zubné kefky a poháre s dávkovačom sa bude hodiť do každej kúpeľne. Dodáva sa so štyrmi plastovými pohármi na vyplachovanie úst. Organizér má priestor pre štyri zubné kefky a UV sterilizáto..
19,50€
Cena bez DPH:16,25€
Chránič proti škrípaniu zubov Chránič proti škrípaniu zubov
Top
Chránič proti škrípaniu zubov Aj vy počúvate občas v noci divné zvuky vychádzajúce od Vášho partnera? Alebo Vaše dieťa má tento zlozvyk a počas dňa aj v noci škrípe zubami? Alebo týmto problémom trpíte Vy? Máme pre Vás jedinečné riešenie! Chránič proti škrípaniu zubov je priehľadná pomôcka, ktorá c..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Náhradná hlavica pre elektrickú zubnú kefku HX3, HX6, HX9 - 1 ks Popis produktu Štetiny kefky majú o 40 % väčší objem ako bežné zubné kefky a neobsahujú kovy. Mäkké štetiny poskytujú lepšie čistenie a starostlivosť o zuby. Dvojito klenuté štetiny sa prispôsobia vašim zubom, vyčistia aj medzery, ..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
GLAMZA Sada na leštenie a bielenie zubov – leštiace gumky 25ks Sada na bielenie zubov, odstraňovanie škvŕn a všeobecné čistenie. Glamza prináša silu profesionálneho bielenia priamo k vám v pohodlnej čistiacej gume, ktorá sa ľahko prenáša a skladuje. Zaujmete žiarivým úsmevom. Rýchle výsledky a je..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
GLAMZA - Pro nano - set na bielenie a čistenie zubov 2 + 5  Pomocou nano technológie vám zostanú okamžite čistejšie a belšie zuby! Ideálne na odstránenie škvŕn spôsobených fajčením, šumivými nápojmi, čajom, kávou a alkoholom. Účinok: Odstraňuje povlak Odstraňuje tvrdé škvrny Bez abrazívn..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Ultrazvukový čistič zubov 15 000 ot./min. Cleaner, čierny Ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa účinne odstraňuje usadený povlak, zubný kameň, zmenu farby a tvrdý zubný povlak, čím predchádza ochoreniu ďasien. Prístroj vyčistí medzery medzi zubami, vyleští povrch zubov, ale nedráždi ďasná. Sada..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Groomarang - Aktívne uhlie na bielenie zubov Prípravok na bielenie zubov okamžite rozjasní váš úsmev už po jednej aplikácii. Je to prirodzená, bezpečná a nákladovo efektívna metóda, pri ktorej sa rýchlo a bezbolestne bielia zuby. Aktívne uhlie na bielenie zubov neobsahuje žiadne chemikálie, je 100% ..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Cestovná nabíjateľná ústna sprcha s 9-timi nádstavcami, HF-11, Váš spoločník na cestách Inovatívne akumulátorové zubné sprchy Starostlivosť o ústnu hygienu nebola nikdy taká jednoduchá a efektívna. Posuňte starostlivosť o svoje zuby a ďasná na úplne novú úroveň vďaka pokročilej pulzačnej technológii..
41,70€
Cena bez DPH:34,75€
Zubné zrkadlo, nerezové zubárske náradie Profesionálne zubné zrkadlo. Povinná výbava každého zubára. Vyrobené z pevnej nehrdzavejúcej ocele. Dlhá rukoväť s hrubým úchopom uľahčuje manévrovanie pri práci. Vymeniteľné zväčšovacie zrkadlo umožňuje dôkladnú kontrolu ústnej dutiny a stavu chrupu. V..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Groomarang - Ekologická bambusová zubná kefka s uhlíkovými štetinkami Bambusová zubná kefka je ekologická alternatíva bežných plastových kefiek a je určená pre ľudí, ktorí chcú produkovať menej odpadu. Veľmi mäkké štetinky zanechajú na vašich zuboch príjemný pocit. Zafarbenie spôsobené kávou, čaj..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Glamza - Ekologická bambusová zubná kefka s uhlíkovými štetinkami Bambusová zubná kefka je ekologická alternatíva bežných plastových kefiek a je určená pre ľudí, ktorí chcú produkovať menej odpadu. Veľmi mäkké štetinky zanechajú na vašich zuboch príjemný pocit. Zafarbenie spôsobené kávou, čajom, ..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€