Hlavné menu
Produkty v košíku

Autá, stroje, vrtuľníky

Pre malých nadšencov motorových vozidiel tu máme široký výber autíčok, modelov strojov a vrtuľníkov. Vaše deti sa budú môcť pustiť do dobrodružstiev nielen na cestách, ale aj na nebi! Spustite motory a pripravte sa na vzrušujúce... Pokračovať
Auto na diaľkové ovládanie RC Wltoys Car 4WD 2,4 GHz Jazda v najvyššej rýchlosti spojená s úžasným dobrodružstvom! WLToys to určite môže zaručiť! Bleskové zrýchlenie! Zapnite si bezpečnostné pásy a pevne sa držte – auto dosahuje rýchlosť až 45 km/h. Presvedčte sa sami, čo toto jedinečné vozidlo ..
89,00€
Cena bez DPH:74,17€
RC auto s diaľkovým ovládaním Twister Veľmi rýchle a dobre ovládateľné vozidlo na diaľkové ovládanie. Autíčko má v kolesách špeciálne valčeky, ktoré umožňujú otáčanie do strán a otáčanie na mieste. Vozidlo má nastaviteľnú výšku odpruženia - so zvýšeným odpružením ľahšie prekonávate prekážky. Hra..
39,00€
Cena bez DPH:32,50€
Kovový pásový žeriav 1:14 15CH 2.4GHz RTR Veľký diaľkovo ovládaný žeriav s kovovými časťami! Plná ovládateľnosť kovového háku žeriavu. Veľké rozmery žeriavu, dĺžka ramena cca 55 cm. Diaľkové ovládanie s frekvenciou 2,4 GHz poskytuje spoľahlivý dosah a presnosť ovládania. Možnosť doplniť si ďalši..
59,00€
Cena bez DPH:49,17€
Poľnohospodárske vozidlo - traktor pre deti Traktory a poľnohospodárske stroje sú stále veľmi obľúbenými hračkami všetkých detí. Veľké vozidlá s obrovskými kolesami deti fascinujú. Tento traktor so štyrmi veľkými kolesami je pripravený zvládnuť aj ten najnáročnejší terén. Koberec, dlažba alebo n..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Auto na diaľkové ovládanie - RC auto Wltoys Monster Truck A979A je žlté auto v mierke 1:18, ideálne na jazdu v uzavretých alebo otvorených priestoroch, vozidlo je vybavené nezávislým zavesením kolies a pohonom 4 kolies. Model je veľmi odolný, má špeciálny systém, ktorý ho chráni pred poškodením...
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
RACE CARS RC Auto na diaľkové ovládanie, červené Auto na diaľkové ovládanie poteší každého chlapca. Autíčko sa ovláda jednoducho pomocou diaľkového ovládania na baterky. Môže sa povedať, že auto na diaľkové ovládanie je multifunkčné vďaka svojim 8 funkciám. Dokáže ísť dopredu, dozadu, doľava, do..
12,00€
Cena bez DPH:10,00€
RC auto 360 ° ovládané pohybom ruky - modré Tento jedinečný automobil bol vyrobený pomocou mimoriadne inovatívnych technológií, takže ho možno ovládať pomocou bezdrôtového ovládača. Stačí ho položiť na ruku a je pripravený – vozidlo môžete ovládať gestami ruky. Auto môže: odbočiť doprava, odbočiť..
44,90€
Cena bez DPH:37,42€