Hlavné menu
Produkty v košíku

Stehno a lýtko

Uľavte si od bolesti, zápaloch či preťaženia v oblasti lýtka s našimi bandážami určenými presne pre túto oblasť. Poslúžia vám ako prevencia pri športe, alebo na podporu, zahriatie, ochranu a dokonca aj na regeneráciu týchto... Pokračovať
Bandáže na stehno - 1 pár, 2kusy Bandáž na stehno, je plne priedušná, hypoalergénna, vyrobená z vysoko kvalitného elastického materiálu. Slúži na podporu, ochranu, spevnenie, zahriatie, regeneráciu ako aj na prevenciu pri namáhaní. Pri športe nám znižuje riziko zranenia, pri bolestiach tlmí bole..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Elastická bandáž na lýtko, veľkosť L Lýtková elastická bandáž je vyrobená z ortopedickej kompresnej tkaniny v bezšvovom systéme. Anatomický tvar je správne prispôsobený dolnej končatine a ovplyvňuje smer stláčania. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný prístup vzduchu k pokožke pacienta a..
9,70€
Cena bez DPH:8,08€
Elastická bandáž na lýtko, veľkosť M Lýtková elastická bandáž je vyrobená z ortopedickej kompresnej tkaniny v bezšvovom systéme. Anatomický tvar je správne prispôsobený dolnej končatine a ovplyvňuje smer stláčania. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný prístup vzduchu k pokožke pacienta a..
9,10€
Cena bez DPH:7,58€
Elastická bandáž na lýtko, veľkosť S Lýtková elastická bandáž je vyrobená z ortopedickej kompresnej tkaniny v bezšvovom systéme. Anatomický tvar je správne prispôsobený dolnej končatine a ovplyvňuje smer stláčania. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný prístup vzduchu k pokožke pacienta a..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Elastická bandáž na lýtko, veľkosť XL Lýtková elastická bandáž je vyrobená z ortopedickej kompresnej tkaniny v bezšvovom systéme. Anatomický tvar je správne prispôsobený dolnej končatine a ovplyvňuje smer stláčania. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný prístup vzduchu k pokožke pacienta ..
10,20€
Cena bez DPH:8,50€
Elastickýá bandáž na stehno, veľkosť L Elastická bandáž na stehno je vyrobená z ortopedickej kompresnej tkaniny v bezšvovom systéme. Anatomický tvar je správne prispôsobený dolnej končatine a ovplyvňuje smer stláčania. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný prístup vzduchu k pokožke pacien..
10,40€
Cena bez DPH:8,67€
Elastickýá bandáž na stehno, veľkosť M Elastická bandáž na stehno je vyrobená z ortopedickej kompresnej tkaniny v bezšvovom systéme. Anatomický tvar je správne prispôsobený dolnej končatine a ovplyvňuje smer stláčania. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný prístup vzduchu k pokožke pacien..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Elastickýá bandáž na stehno, veľkosť S Elastická bandáž na stehno je vyrobená z ortopedickej kompresnej tkaniny v bezšvovom systéme. Anatomický tvar je správne prispôsobený dolnej končatine a ovplyvňuje smer stláčania. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný prístup vzduchu k pokožke pacien..
10,40€
Cena bez DPH:8,67€
Elastickýá bandáž na stehno, veľkosť XL Elastická bandáž na stehno je vyrobená z ortopedickej kompresnej tkaniny v bezšvovom systéme. Anatomický tvar je správne prispôsobený dolnej končatine a ovplyvňuje smer stláčania. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný prístup vzduchu k pokožke pacie..
10,10€
Cena bez DPH:8,42€
Holenná a stehenná ortéza, veľkosť L Holenná a stehenná ortéza je vyrobená z ľahkej penovej textílie, ktorá je na vonkajšej strane potiahnutá prídavným materiálom a vo vnútri je froté. Skladá sa z troch častí materiálu a hliníkových dlah, ktoré imobilizujú končatinu v laterálnom, mediálnom a ant..
47,60€
Cena bez DPH:39,67€
Holenná a stehenná ortéza, veľkosť M Holenná a stehenná ortéza je vyrobená z ľahkej penovej textílie, ktorá je na vonkajšej strane potiahnutá prídavným materiálom a vo vnútri je froté. Skladá sa z troch častí materiálu a hliníkových dlah, ktoré imobilizujú končatinu v laterálnom, mediálnom a ant..
47,60€
Cena bez DPH:39,67€
Holenná a stehenná ortéza, veľkosť S Holenná a stehenná ortéza je vyrobená z ľahkej penovej textílie, ktorá je na vonkajšej strane potiahnutá prídavným materiálom a vo vnútri je froté. Skladá sa z troch častí materiálu a hliníkových dlah, ktoré imobilizujú končatinu v laterálnom, mediálnom a ant..
47,60€
Cena bez DPH:39,67€