Hlavné menu
Produkty v košíku

Stehno a lýtko

Uľavte si od bolesti, zápaloch či preťaženia v oblasti lýtka s našimi bandážami určenými presne pre túto oblasť. Poslúžia vám ako prevencia pri športe, alebo na podporu, zahriatie, ochranu a dokonca aj na regeneráciu týchto... Pokračovať
Elastická bandáž na zápästie Sports Mate II, 1 kus Elastická bandáž poskytuje preventívnu fixáciu pre oslabené, poranené alebo boľavé kĺby, šľachy a pod. Je nevyhnutným doplnkom pooperačných stavov. Bandáže fixuje dané miesto po ľahkých úrazoch, výronoch, urýchľuje absorpciu hematómov a opuchov, pro..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Elastická bandáž na lakeť Sports Mate, 1 kus Elastická bandáž poskytuje preventívnu fixáciu pre oslabené, poranené alebo boľavé kĺby, šľachy a pod. Je nevyhnutným doplnkom pooperačných stavov. Bandáže fixuje dané miesto po ľahkých úrazoch, výronoch, urýchľuje absorpciu hematómov a opuchov, proprioce..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Elastická bandáž na zápästie Sports Mate, 1 kus Elastická bandáž poskytuje preventívnu fixáciu pre oslabené, poranené alebo boľavé kĺby, šľachy a pod. Je nevyhnutným doplnkom pooperačných stavov. Bandáže fixuje dané miesto po ľahkých úrazoch, výronoch, urýchľuje absorpciu hematómov a opuchov, propri..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Elastická bandáž na lýtko Sports Mate, 1 kus Elastická bandáž poskytuje preventívnu fixáciu pre oslabené, poranené alebo boľavé kĺby, šľachy a pod. Je nevyhnutným doplnkom pooperačných stavov. Bandáže fixuje dané miesto po ľahkých úrazoch, výronoch, urýchľuje absorpciu hematómov a opuchov, proprioce..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Elastická bandáž na koleno Sports Mate, 1 kus Elastická bandáž poskytuje preventívnu fixáciu pre oslabené, poranené alebo boľavé kĺby, šľachy a pod. Je nevyhnutným doplnkom pooperačných stavov. Bandáže fixuje dané miesto po ľahkých úrazoch, výronoch, urýchľuje absorpciu hematómov a opuchov, proprioc..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Elastická bandáž na lýtko, veľkosť XL Lýtková elastická bandáž je vyrobená z ortopedickej kompresnej tkaniny v bezšvovom systéme. Anatomický tvar je správne prispôsobený dolnej končatine a ovplyvňuje smer stláčania. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný prístup vzduchu k pokožke pacienta ..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Elastická bandáž na členok Sports Mate, 1 kus Elastická bandáž poskytuje preventívnu fixáciu pre oslabené, poranené alebo boľavé kĺby, šľachy a pod. Je nevyhnutným doplnkom pooperačných stavov. Bandáže fixuje dané miesto po ľahkých úrazoch, výronoch, urýchľuje absorpciu hematómov a opuchov, proprioc..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Elastickýá bandáž na stehno, veľkosť L Elastická bandáž na stehno je vyrobená z ortopedickej kompresnej tkaniny v bezšvovom systéme. Anatomický tvar je správne prispôsobený dolnej končatine a ovplyvňuje smer stláčania. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný prístup vzduchu k pokožke pacien..
9,10€
Cena bez DPH:7,58€