Hlavné menu
Produkty v košíku

Batohy

Získajte spoľahlivého a praktického pomocníka na vaše dobrodružstvá v teréne. Batohy z našej ponuky sú navrhnuté s dôrazom na kvalitu a odolnosť. Disponujú rôznymi veľkosťami a objemom, a poskytnú vám dostatok miesta na... Pokračovať
Taktický vojenský batoh na prežitie 30l, béžový Turistický batoh vo vojenskej tematike osloví nadšencov horolezectva ale aj vojenských nadšencov. Systém mnohých praktických vreciek a priehradiek. Perfektné v bojových podmienkach, odporúčané pre milovníkov extrémnych športov a každého, kto trávi ..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Taktický vojenský batoh na prežitie 30l, biely Turistický batoh vo vojenskej tematike osloví nadšencov horolezectva ale aj vojenských nadšencov. Systém mnohých praktických vreciek a priehradiek. Perfektné v bojových podmienkach, odporúčané pre milovníkov extrémnych športov a každého, kto trávi ča..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Taktický vojenský batoh na prežitie 30l, čierny Turistický batoh vo vojenskej tematike osloví nadšencov horolezectva ale aj vojenských nadšencov. Systém mnohých praktických vreciek a priehradiek. Perfektné v bojových podmienkach, odporúčané pre milovníkov extrémnych športov a každého, kto trávi č..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Taktický vojenský batoh na prežitie 30l, zelený Turistický batoh vo vojenskej tematike osloví nadšencov horolezectva ale aj vojenských nadšencov. Systém mnohých praktických vreciek a priehradiek. Perfektné v bojových podmienkach, odporúčané pre milovníkov extrémnych športov a každého, kto trávi ..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Taktický vojenský batoh na prežitie 45l, pieskový maskáč Turistický batoh vo vojenskej tematike osloví nadšencov horolezectva ale aj vojenských nadšencov. Systém mnohých praktických vreciek a priehradiek. Perfektné v bojových podmienkach, odporúčané pre milovníkov extrémnych športov a každého, k..
31,50€
Cena bez DPH:26,25€
Taktický vojenský batoh na prežitie 45l, zelený Turistický batoh vo vojenskej tematike osloví nadšencov horolezectva ale aj vojenských nadšencov. Systém mnohých praktických vreciek a priehradiek. Perfektné v bojových podmienkach, odporúčané pre milovníkov extrémnych športov a každého, kto trávi č..
29,80€
Cena bez DPH:24,83€
Taktický vojenský ruksak na prežitie 38l čierny Vojenský batoh, prípadne batoh na prežitie umožňuje pohodlné nosenie pre každého! Je ideálny nielen na výlety do hôr, či len tak do prírody, je vhodný aj ako batoh na každodenné použitie. Vyrobený je z odolného nepremokavého materiálu, je odolný vo..
26,80€
Cena bez DPH:22,33€
Taktický vojenský turistický ruksak 25 l, čierny Praktický a dokonca nevyhnutný doplnok počas akejkoľvek vojenskej výpravy alebo expedície na prežitie. Celková kapacita batohu je 25 litrov. Pozostáva až z piatich vreciek vrátane dvoch hlavných vreciek na najväčšie predmety. Každá z nich má zabud..
22,30€
Cena bez DPH:18,58€
Taktický vojenský turistický ruksak 25 l, maskáčový Praktický a dokonca nevyhnutný doplnok počas akejkoľvek vojenskej výpravy alebo expedície na prežitie. Celková kapacita batohu je 25 litrov. Pozostáva až z piatich vreciek vrátane dvoch hlavných vreciek na najväčšie predmety. Každá z nich má za..
22,30€
Cena bez DPH:18,58€
Turistický trekingový vojenský ruksak – batoh 28l Univerzálny batoh vo vojenskom štýle s vysokou funkčnosťou. Batoh využíva riešenia, ktoré sú už mnoho rokov osvedčené na mnohých bojiskách po celom svete a teraz sú k dispozícii aj pre vás. Batoh je vybavený dvoma veľkými priehradkami. Predné vre..
18,80€
Cena bez DPH:15,67€
Turistický trekingový vojenský ruksak – batoh 40l, maskáčový Vojenský batoh na prežitie inšpirovaný vojenskou výbavou MOLLE je výbornou výbavou nielen počas výletov do terénu, poľovačky či výletu, ale aj na každodenný pohyb po meste, do školy, na univerzitu či do práce. Vďaka modulárnemu dizajnu..
20,90€
Cena bez DPH:17,42€
Turistický trekingový vojenský ruksak – batoh 70l Veľký a veľmi priestranný turistický batoh vyrobený z vysoko kvalitných odolných materiálov. Ideálne sa hodí do všetkých podmienok a je vhodnou voľbou pri rôznych výletoch - pri turistike, horolezectve alebo kempovaní. Vďaka mnohým vreckám a prieh..
20,20€
Cena bez DPH:16,83€