Hlavné menu
Produkty v košíku

Batohy

Získajte spoľahlivého a praktického pomocníka na vaše dobrodružstvá v teréne. Batohy z našej ponuky sú navrhnuté s dôrazom na kvalitu a odolnosť. Disponujú rôznymi veľkosťami a objemom, a poskytnú vám dostatok miesta na... Pokračovať
Vojenský batoh 26L čierny Batoh je perfektný na výlety do hôr, ale nielen to, batoh sa môže používať aj na každodenné použitie, napríklad do školy. Je vyrobený z odolného, nepremokavého materiálu, odolného proti roztrhnutiu a oderu. Batoh má rukoväť, ktorá umožňuje pohodlné prenášanie. Batoh ..
18,10€
Cena bez DPH:15,08€
Vojenský batoh maskáčový 45L Batoh pozostáva z 2 oddelení. Vo vnútri hlavnej priehradky je ďalšia priehradka, druhá priehradka vo vnútri má vrecko s našitou sieťovinou. Batoh má navyše 3 odnímateľné brašne, z toho jeden ľadvinový. Výrobok je vyrobený z odolného, vodeodolného materiálu, odolného ..
40,60€
Cena bez DPH:33,83€
Vojenský / turistický batoh 25L čierny Batoh pozostáva z 1 veľkej komory. Má zips, ktorý výrazne uľahčuje balenie aj vyberanie vecí. Vo vnútri komory je menšie, ploché vrecko na suchý zips a 4 vonkajšie vrecká. 2 vpredu na zips a 2 na bokoch. Batoh je navyše vybavený krytom chrániacim batoh pred..
31,80€
Cena bez DPH:26,50€
Vojenský batoh 35L Batoh je perfektný na výlety do hôr, ale nielen to, batoh sa môže používať aj na každodenné použitie, napríklad do školy. Je vyrobený z odolného, nepremokavého materiálu, odolného proti roztrhnutiu a oderu. Batoh má rukoväť, ktorá umožňuje pohodlné prenášanie. Batoh má nosn..
28,00€
Cena bez DPH:23,33€
Taktický vojenský batoh na prežitie 45l, zelený Turistický batoh vo vojenskej tematike osloví nadšencov horolezectva ale aj vojenských nadšencov. Systém mnohých praktických vreciek a priehradiek. Perfektné v bojových podmienkach, odporúčané pre milovníkov extrémnych športov a každého, kto trávi č..
28,30€
Cena bez DPH:23,58€
Taktický vojenský ruksak na prežitie 38l čierny Vojenský batoh, prípadne batoh na prežitie umožňuje pohodlné nosenie pre každého! Je ideálny nielen na výlety do hôr, či len tak do prírody, je vhodný aj ako batoh na každodenné použitie. Vyrobený je z odolného nepremokavého materiálu, je odolný vo..
26,80€
Cena bez DPH:22,33€
Taktický vojenský batoh na prežitie 30l, čierny Turistický batoh vo vojenskej tematike osloví nadšencov horolezectva ale aj vojenských nadšencov. Systém mnohých praktických vreciek a priehradiek. Perfektné v bojových podmienkach, odporúčané pre milovníkov extrémnych športov a každého, kto trávi č..
12,70€
Cena bez DPH:10,58€
Turistický trekingový vojenský ruksak – batoh 28l Univerzálny batoh vo vojenskom štýle s vysokou funkčnosťou. Batoh využíva riešenia, ktoré sú už mnoho rokov osvedčené na mnohých bojiskách po celom svete a teraz sú k dispozícii aj pre vás. Batoh je vybavený dvoma veľkými priehradkami. Predné vre..
18,80€
Cena bez DPH:15,67€
Taktický vojenský turistický ruksak 25 l, maskáčový Praktický a dokonca nevyhnutný doplnok počas akejkoľvek vojenskej výpravy alebo expedície na prežitie. Celková kapacita batohu je 25 litrov. Pozostáva až z piatich vreciek vrátane dvoch hlavných vreciek na najväčšie predmety. Každá z nich má za..
14,40€
Cena bez DPH:12,00€
Taktický vojenský turistický ruksak 25 l, čierny Praktický a dokonca nevyhnutný doplnok počas akejkoľvek vojenskej výpravy alebo expedície na prežitie. Celková kapacita batohu je 25 litrov. Pozostáva až z piatich vreciek vrátane dvoch hlavných vreciek na najväčšie predmety. Každá z nich má zabud..
14,40€
Cena bez DPH:12,00€