Hlavné menu
Produkty v košíku

Káble a konektory

Pripojte sa k svetu s našimi káblami a konektormi. Doplňte svoju domácnosť o efektívne riešenia s týmito produktami. Naša ponuka obsahuje všetky potrebné príslušenstvo pre vaše elektronické zariadenia, od dátových káblov po HDMI a... Pokračovať
Rozdeľovací kábel VGA Kábel umožňuje rozdeliť signál VGA napríklad z grafickej karty počítača alebo projektora na signál VGA a analógový signál RCA. Špecifikácie: vyrobené z vysoko kvalitných materiálov podporuje všetky rozlíšenia až do 2048 x 1536 plne kompatibilný so štandardmi VGA SVGA X..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€
Redukcia adaptér USB-C - USB micro B 2.0 Adaptér umožňuje pripojiť príslušenstvo s micro USB konektorom k zariadeniam s novým štandardom USB C. s telefónmi, tabletmi, notebookmi atď Adaptér nevyžaduje ďalšie ovládače ani inštaláciu. Stačí ho pripojiť k vybraným zariadeniam a je pripravený na použ..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
Redukcia HDMI samec na DVI samica Vysokokvalitný štandardný adaptér HDMI (samica) na DVI (samec). Adaptér umožňuje bezproblémové pripojenie a prenos obrazových a zvukových signálov z DVI portu počítača do prijímača (TV) vybaveného štandardným HDMI portom. Špecifikácie: umožňuje prenos zvuku a..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Sieťový kábel RJ45, CAT6 - 5m šedý Sieťový kábel prepojovací, malé konektory: 2× RJ-45 (CAT6), obojstranná koncovka, UTP, rovné zakončenie. Technické špecifikácie: vysoká kvalita dĺžka: 5 metrov plášť kábla: PVC továrenské lisovacie zástrčky obojstranné zástrčky: RJ45 lisované vo výrobe p..
1,10€
Cena bez DPH:0,92€
Kábel HDMI 2.1 High Speed, 8K 60Hz, 2m čierny Kábel IZOXIS bude perfektný nielen na doma, ale aj v práci, na konferencii alebo v škole. Pre prenos zvuku a obrazu súčasne - aplikácia: audio + video zároveň výrazne zvýši komfort používania zariadení a uľahčí prácu, štúdium a relax. Odteraz si môže..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€
Prevodník z digitálneho signálu SPDIF a optického Toslink na 2x CINCH Optický prevodník audio je vhodný ako pre domáce, tak pre profesionálne použitie. Bude užitočný všade tam, kde je potrebné zmeniť digitálny signál z koaxiálneho alebo optického vstupu (Tosling) na analógový signál (L/R). Di..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Dátový kábel typ-C biely 1m 2A Dátový kábel je obdarený male konektormi USB-C. Čo sa dĺžky týka, prepojovací kábel meria celkovo 1 m. Tento typ môžete zaradiť medzi rozhrania, ktoré umožňujú prepojenie väčšiny zariadení disponujúcich zodpovedajúcimi konektormi. Oplet prepojovacieho dátového kábla..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Napájacia batéria pre autokamery s miniUSB Tento produkt je nielen zárukou bezpečnosti počas jazdy, ale aj komfortu a komfortu používania. Napájanie autokamery je univerzálne a pasuje na väčšinu kamier dostupných na trhu. Vďaka tomu, bez ohľadu na to, akú kameru máte, tento produkt vám bez problé..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Kábel DisplayPort Display DP-DP 60Hz 4K 2m, čierny DisplayPort káble slúžia na jednoduché prepájanie video a audio zariadení. Ide o alternatívu k obvyklejším HDMI káblom, ktorá so sebou nesie hneď niekoľko výhod. Kábel IZOXIS bude perfektný nielen doma, ale aj v práci, na konferencii alebo v ..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Rozširovací konektor HDMI Potrebujete prepojiť počítač na veľký monitor alebo projektor? K tomu vám dopomôže redukcia. Adaptér je vhodný na pripojenie dvoch HDMI káblov, pre rozšírený dosah. Technické parametre: Typ pripojenia HDMI Počet konektorov 2 Farba čierna Typ konektora rovný Obsah bal..
0,40€
Cena bez DPH:0,33€
Kábel HDMI 2.1 8K 1.5 m Profesionálny HDMI kábel (19-pin) v štandarde 2.1. Navrhnuté na prenos veľmi kvalitného obrazu a 8-kanálového zvuku. Pevné zástrčky zaručujú rýchly prenos kvality až 8K UHD (rozlíšenie 7680 x 4320 pixelov)! Umožňuje prenos dát rýchlosťou až 48 Gb/s! Vlastnosti a špecifi..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Redukcia VGA do HDMI s audio Prevodník obrazu a zvuku z VGA D-Sub + audio signálu na digitálny HDMI signál. Zariadenie konvertuje analógový signál VGA na digitálny signál HDMI (nikdy nie naopak)! Okrem toho konvertuje analógový stereo zvuk na digitálny zvuk HDMI. Vďaka tomuto adaptéru môžete prip..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€