Hlavné menu
Produkty v košíku

Sušičky obuvi

Dobrá starostlivosť o topánky zahŕňa aj ich správne sušenie. Naše sušičky na obuv sú vyrobené z kvalitných materiálov a umožňujú rýchle a efektívne sušenie topánok. Sušičky absorbuju vlhkosť a zároveň neutralizujú... Pokračovať
Elektrický ohrievač nôh 100W, sivý Nemáte radi chladné jesenné a zimné večery a chladné rána vás uspávajú a mrzia? Míňate veľa peňazí na kúrenie, no stále chodíte spať oblečení, so zásobou vreckoviek? Ohrievač nôh s diaľkovým ovládaním je perfektný darček, ktorý si môžete darovať bez ohľadu na pr..
29,90€
Cena bez DPH:24,92€
Elektrický sušič na topánky, rukavice a ponožky, Shoe Dryer Odstránenie vlhkosti a udržanie obuvi v perfektnom stave nebolo nikdy jednoduchšie ako s inovatívnym sušičom topánok. Tento produkt nie je len sušič, ale aj zariadenie na osvieženie a dezinfekciu obuvi po intenzívnom používaní. Sušič je..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Verk 15733 Chytré ramienko 150W Spoznajte jedinečné chytré ramienko, ide o prenosný elektrický sušiak na topánky a bielizeň. Jednoducho a rýchlo si vysušíte svoje oblečenie i mokré topánky. Dôvod, prečo je toto chytré ramienko väčšie je ten, že sa vo vnútri nachádza sušička. Priamo na ramienku j..
16,90€
Cena bez DPH:14,08€
Elektrický UV sušič topánok 150W, Multi Odstránenie vlhkosti a udržanie obuvi v perfektnom stave nebolo nikdy jednoduchšie. Tento produkt nie je len sušičom, ale aj zariadením na osvieženie a dezinfekciu obuvi po intenzívnom používaní. Sušič je univerzálny a dá sa použiť aj na sušenie rukavíc, č..
14,50€
Cena bez DPH:12,08€
Elektronická sušička s ozónovou dezinfekciou, 2v1 Veľmi účinný sušič obuvi, rukavíc, prilieb, ponožiek atď. s funkciou dezinfekcie ozónom. Zariadenie 2 v 1: 1. Dezinfekcia: Topánky sú osviežené technológiou Active Oxygen (ozón). Ozón bojuje proti plesniam a baktériám, medzi ktoré patrí príči..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Sušič/osušovač na topánky, ponožky, rukavice 2 ks Ochrana pred plesou a hubami: Vlhkosť v topánkach môže vytvoriť ideálne podmienky pre rast plesní a húb, ktoré môžu byť škodlivé pre vaše zdravie a navyše môžu zničiť obuv. Elektrický sušič pomáha predchádzať týmto problémom, udržiavajúc topánky suc..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Elektronická sušička topánok 12W - modrá  Zabezpečuje rýchle, bezpečné a hlavne šetrné sušenie obuvi, pretože ju vysušuje z vnútra. Elektrická sušička topánok je veľmi praktická pre osoby vykonávajúce akúkoľvek činnosť, či šport. Veľkosť sušičky je navrhnutá tak aby sa hodila aj na ten najm..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Elektronická sušička topánok s ozónom Veľmi účinný sušič topánok, rukavíc, prilieb, ponožiek a pod. vo verzii DELUXE. Sušička je vybavená dezinfekčným systémom a odstraňovaním nepríjemných pachov ozónom. 2 prevádzkové režimy - dvojitá prevádzka sušičky: Sušenie: Topánky sa sušia. Tento proce..
51,70€
Cena bez DPH:43,08€