Hlavné menu
Your Cart

Starostlivosť o nohy

Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej kože nôh - zlupovacia kúra Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej kože nôh - zlupovacia kúra
-24 %
Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej pokožky - 7 dňové ponožky regenerácia Exfoliačné ponožky na nohy Vám zaručia hladké a mäkké nohy na dotyk v priebehu niekoľkých dní.  Exfoliačné peelingové ponožky obsahujú prírodné zložky, ktoré pôsobia na unavené časti pokožky. Tieto zlož..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Konopná vazelína na päty
-22 %
Konopná vazelína na päty Cannabis masť na päty s konopným olejom na stvrdnutú a popraskanú pokožku. Konopný olej napomáha zjemnenie suché, stvrdnutej a popraskanej pokožky nôh i rúk. Vďaka zvláčňujúcim prírodným olejom a extraktom poskytuje rýchlu a účinnú hydratáciu, upokojenie a zmäkčenie stvrd..
2,80€ 3,60€
Cena bez DPH:2,33€
Kovová škrabka - pemza na stvrdnuté päty Kovová škrabka - pemza na stvrdnuté päty
-23 %
Kovová škrabka, pemza na stvrdnuté päty Trápia vás stvrdnuté chodidlá a drsná pokožka? Zbavte sa tvrdej, zrohovatenej a odumretej pokožky pomocou kovovej škrabky na stvrdnuté päty. Stačí pár minút a vaše chodidlá budú krásne, hebké a jemné! Vlastnosti: odstraňuje starú zrohovatenú a odumretú..
4,80€ 6,20€
Cena bez DPH:4,00€
Kovová škrabka - pemza na stvrdnuté päty - tyrkysová Kovová škrabka - pemza na stvrdnuté päty - tyrkysová
-24 %
Kovová škrabka, pemza na stvrdnuté päty - tyrkysová  Trápia vás stvrdnuté chodidlá a drsná pokožka? Zbavte sa tvrdej, zrohovatenej a odumretej pokožky pomocou kovovej škrabky na stvrdnuté päty. Stačí pár minút a vaše chodidlá budú krásne, hebké a jemné! Vlastnosti: odstraňuje starú zrohovate..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Masážna a čistiaca kefa na nohy s pemzou Masážna a čistiaca kefa na nohy s pemzou
-23 %
Masážna kefa na čistenie nôh s pemzou Naťahujete sa a ohýbate, ale aj tak nemôžete dosiahnuť na nohy aby ste si ich poriadne vyčistili ? Vyskúšajte jedinečnú podložku, ktorá čistí, masíruje a odstraňuje suchú kožu nôh.   Podložka na čistenie nôh je vhodná pre nohy rôzneho veku a veľkostí a dokáže..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Masť na päty a mozole - bylinná masť
-24 %
BYLINNÁ MASŤ NA POPRASKANÚ, SUCHÚ A STVRDNUTÚ POKOŽKU Bylinná masť svojím zložením napomáha regenerácii veľmi suchej, stvrdnutej a popraskanej pokožky nôh i rúk. Vďaka vysokému podielu ochranného glycerínu a zvláčňujúcich prírodných olejov poskytuje rýchlu a účinnú hydratáciu, upokojenie a zmäkčen..
1,30€ 1,70€
Cena bez DPH:1,08€
Obojstranný praktický pilník na päty Obojstranný praktický pilník na päty
-23 %
Obojstranný praktický pilník na päty Trápia vás stvrdnuté chodidlá a drsná pokožka? Zbavte sa tvrdej, zrohovatenej a odumretej pokožky pomocou nášho kvalitného pilníka. Stačí pár minút a vaše chodidlá budú krásne, hebké a jemné! Praktický pilník s plastovou rúčkou účinne odstraňuje zhrubnutú kož..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Ochranné nálepky na chodidlá Ochranné nálepky na chodidlá
-24 %
Ochranné nálepky na chodidlá Ak radi chodíte bosí, ale vadí Vám rozpálený betón alebo piesok, s nálepkami môže byť týmto nepríjemnostiam koniec. Tieto špeciálne nálepky dokážu ochrániť Vaše chodidlo pred hrubým povrchom aj drobnými nečistotami. Nálepky sú opatrené protišmykovou úpravou, vďaka ktore..
3,20€ 4,20€
Cena bez DPH:2,67€
Odstraňovač stvrdnutej kože s funkciou odsávania Odstraňovač stvrdnutej kože s funkciou odsávania
-23 %
Odstraňovač stvrdnutej kože s funkciou odsávania Odstráňte nepríjemnú stvrdnutú, popraskanú kožu alebo mozole v priebehu niekoľkých sekúnd a zabezpečte si dokonale upravené a krásne chodidlá. Zaujímavosťou Pedi Vac prístroja je aj integrovaná sacia funkcia, kde sú všetky kožné častice odsávané aut..
17,90€ 23,30€
Cena bez DPH:14,92€
Pedikúra - brúsky, čiastiaca kefa, pemza na stvrdnuté päty Pedikúra - brúsky, čiastiaca kefa, pemza na stvrdnuté päty
-24 %
Pedikúra - brúska, čiastiaca kefa, pemza na stvrdnuté päty 4 v 1   Trápia Vás stvrdnuté chodidlá a drsná pokožka? Zbavte sa tvrdej, zrohovatenej a odumretej pokožky pomocou pedikúry 4 v 1, ktorá obsahuje 2 x brúsku, čistiacu kefa a pemzu. Stačí pár minút a Vaše chodidlá budú krásne, hebké a jemné!  ..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Prístroj na tvrdé päty Velform Satin Prístroj na tvrdé päty Velform Satin
-23 %
Prístroj na tvrdé päty Velform Satin Chodidlá jemná ako hodváb už za niekoľko sekúnd vďaka prístroju Velform Satin. Koniec mozolom na pätách! Vďaka presnosti a vysokej rýchlosti valčeka z abrazívnych mikrominerálov dokáže prístroj Velform Satin rýchlo a jemne zbaviť mozoľov, bez rizika porane..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Syis - regeneračný krém na nohy s timiánom a šalviou
-23 %
Syis - regeneračný krém na nohy s timiánom a šalviou Syis regeneračný krém obsahuje cenné bambucké maslo, obohatený argánový olej, močovinu, šalviový extrakt, mentol a tymián. Upokojuje podráždenú kožu, pôsobí antisepticky a vyhladzujúco. Krém dlhodobo hydratuje, vyhladzuje a vyživuje pokožku, bez..
11,20€ 14,60€
Cena bez DPH:9,33€
Zobrazé 1 do 12 z 12 (1 strán)