Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť o nohy

Čistič chodidiel do sprchy Foot Brush Čistič chodidiel do sprchy Foot Brush
-23 %
Čistič chodidiel do sprchy Foot Brush Kefa na umývanie nôh pre dokonalé umytie. Je odporúčaná pre ľudí, ktorí majú problémy s pohybom, podrepovaním alebo ohýbaním v sprche. Jemne masíruje a čistí spodný povrch chodidiel. Drsné a popraskané päty budú hladké. Všetko, čo musíte urobiť, je položi..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Elektrický pilník na chodidlá DAHLIA - fialový Elektrický pilník na chodidlá DAHLIA - fialový
-23 %
Elektrický pilník na chodidlá DAHLIA - fialový Elektrický pilník na chodidlá DAHLIA je inovatívne zariadenie na vyhladzovanie suchej, drsnej a odumretej pokožky na nohách. Unikátny brúsny valec sa otáča o 360 ° rýchlosťou 30-krát za sekundu, aby jemne, efektívne a rýchlo vyhladil pokožku. Je bezp..
9,80€ 12,70€
Cena bez DPH:8,17€
Elektrický pilník na päty a chodidlá 2v1 Elektrický pilník na päty a chodidlá 2v1
Novinka -23 %
Elektrický pilník na päty a chodidlá 2v1 Elektrický pilník na päty a chodidlá Personal Pedi. S elektrickým pilníkom na päty a chodidlá Personal Pedi budú vaše chodidlá jemné behom chvíľky. Šetrný elektrický pilník Personal Pedi dokáže ľahko odstrániť stvrdnuté mozole, kurie oká alebo suchú kožu. ..
24,90€ 32,40€
Cena bez DPH:20,75€
Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej kože nôh - zlupovacia kúra Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej kože nôh - zlupovacia kúra
-24 %
Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej pokožky - 7 dňové ponožky regenerácia Exfoliačné ponožky na nohy Vám zaručia hladké a mäkké nohy na dotyk v priebehu niekoľkých dní.  Exfoliačné peelingové ponožky obsahujú prírodné zložky, ktoré pôsobia na unavené časti pokožky. Tieto zlož..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Konopná vazelína na päty
-22 %
Konopná vazelína na päty Cannabis masť na päty s konopným olejom na stvrdnutú a popraskanú pokožku. Konopný olej napomáha zjemnenie suché, stvrdnutej a popraskanej pokožky nôh i rúk. Vďaka zvláčňujúcim prírodným olejom a extraktom poskytuje rýchlu a účinnú hydratáciu, upokojenie a zmäkčenie stvrd..
2,80€ 3,60€
Cena bez DPH:2,33€
Kovová škrabka - pemza na stvrdnuté päty Kovová škrabka - pemza na stvrdnuté päty
-23 %
Kovová škrabka, pemza na stvrdnuté päty Trápia vás stvrdnuté chodidlá a drsná pokožka? Zbavte sa tvrdej, zrohovatenej a odumretej pokožky pomocou kovovej škrabky na stvrdnuté päty. Stačí pár minút a vaše chodidlá budú krásne, hebké a jemné! Vlastnosti: odstraňuje starú zrohovatenú a odumretú..
4,80€ 6,20€
Cena bez DPH:4,00€
Kovová škrabka - pemza na stvrdnuté päty - tyrkysová Kovová škrabka - pemza na stvrdnuté päty - tyrkysová
-24 %
Kovová škrabka, pemza na stvrdnuté päty - tyrkysová  Trápia vás stvrdnuté chodidlá a drsná pokožka? Zbavte sa tvrdej, zrohovatenej a odumretej pokožky pomocou kovovej škrabky na stvrdnuté päty. Stačí pár minút a vaše chodidlá budú krásne, hebké a jemné! Vlastnosti: odstraňuje starú zrohovate..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Masážna a čistiaca kefa na nohy s pemzou Masážna a čistiaca kefa na nohy s pemzou
-23 %
Masážna kefa na čistenie nôh s pemzou Naťahujete sa a ohýbate, ale aj tak nemôžete dosiahnuť na nohy aby ste si ich poriadne vyčistili ? Vyskúšajte jedinečnú podložku, ktorá čistí, masíruje a odstraňuje suchú kožu nôh.   Podložka na čistenie nôh je vhodná pre nohy rôzneho veku a veľkostí a dokáže..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Masť na päty a mozole - bylinná masť
-24 %
BYLINNÁ MASŤ NA POPRASKANÚ, SUCHÚ A STVRDNUTÚ POKOŽKU Bylinná masť svojím zložením napomáha regenerácii veľmi suchej, stvrdnutej a popraskanej pokožky nôh i rúk. Vďaka vysokému podielu ochranného glycerínu a zvláčňujúcich prírodných olejov poskytuje rýchlu a účinnú hydratáciu, upokojenie a zmäkčen..
1,30€ 1,70€
Cena bez DPH:1,08€
Obojstranný praktický pilník na päty Obojstranný praktický pilník na päty
-23 %
Obojstranný praktický pilník na päty Trápia vás stvrdnuté chodidlá a drsná pokožka? Zbavte sa tvrdej, zrohovatenej a odumretej pokožky pomocou nášho kvalitného pilníka. Stačí pár minút a vaše chodidlá budú krásne, hebké a jemné! Praktický pilník s plastovou rúčkou účinne odstraňuje zhrubnutú kož..
6,30€ 8,20€
Cena bez DPH:5,25€
Ochranné nálepky na chodidlá Ochranné nálepky na chodidlá
-24 %
Ochranné nálepky na chodidlá Ak radi chodíte bosí, ale vadí Vám rozpálený betón alebo piesok, s nálepkami môže byť týmto nepríjemnostiam koniec. Tieto špeciálne nálepky dokážu ochrániť Vaše chodidlo pred hrubým povrchom aj drobnými nečistotami. Nálepky sú opatrené protišmykovou úpravou, vďaka ktore..
3,20€ 4,20€
Cena bez DPH:2,67€
Ponožky separujúce prsty na nohách - univerzálne Ponožky separujúce prsty na nohách - univerzálne
-23 %
Ponožky separujúce prsty na nohách - 1/pár Ponožky separujúce prsty na nohách sú vhodné pre korekciu rôznych vybočení - deformácií palcov na chodidlách / hallux valgus a pod.. Separačné ponožky uvoľňujú tlak a napätie chodidiel a ich prstov, oživujú krvný obeh, separujú jednotlivé prsty chodidla..
11,40€ 14,80€
Cena bez DPH:9,50€