Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť o nohy

Doprajte vašim nohám tú najlepšiu starostlivosť s našimi kvalitnými produktmi. Ak radi chodíte bosí, ale vadí vám rozpálený betón alebo piesok, s ochrannými nálepkami môže byť týmto nepríjemnostiam raz a navždy koniec. Podložka na čistenie nôh je vhodná pre nohy rôzneho veku i veľkostí a dokáže namasírovať a očistiť nohy od prstov až po päty.
Elektrický pilník na chodidlá DAHLIA - fialový Elektrický pilník na chodidlá DAHLIA - fialový
-23 %
Elektrický pilník na chodidlá DAHLIA - fialový Elektrický pilník na chodidlá DAHLIA je inovatívne zariadenie na vyhladzovanie suchej, drsnej a odumretej pokožky na nohách. Unikátny brúsny valec sa otáča o 360 ° rýchlosťou 30-krát za sekundu, aby jemne, efektívne a rýchlo vyhladil pokožku. Je bezp..
9,00€ 11,70€
Cena bez DPH:7,50€
Elektrický pilník na nohy a chodidlá s LCD displejom Elektrický pilník na nohy a chodidlá s LCD displejom
-23 %
Elektrický pilník na nohy a chodidlá s LCD displejom S týmto elektrickým pilníkom na päty a chodidlá budú vaše chodidlá jemné za krátky čas. Šetrný elektrický pilník dokáže ľahko odstrániť stvrdnuté mozole, kurie oká alebo suchú kožu. Funguje na princípe otáčajúcich sa valčekov a vďaka ergonomick..
15,70€ 20,40€
Cena bez DPH:13,08€
Elektrický pilník na nohy s displejom Elektrický pilník na nohy s displejom
-23 %
Elektrický pilník na nohy s displejom Vďaka modernému a praktickému pilníku na nohy budú vaše nohy vždy hladké, mäkké a upravené! Pilník účinne odstráni odumretú epidermu, mozole a inú drsnosť pokožky. Vodotesný pilník s displejom batérie. Vlastnosti produktu: inteligentný dotyk jedným tlači..
16,70€ 21,70€
Cena bez DPH:13,92€
Elektrický pilník na päty a chodidlá 2v1 Elektrický pilník na päty a chodidlá 2v1
-23 %
Elektrický pilník na päty a chodidlá 2v1 Elektrický pilník na päty a chodidlá Personal Pedi. S elektrickým pilníkom na päty a chodidlá Personal Pedi budú vaše chodidlá jemné behom chvíľky. Šetrný elektrický pilník Personal Pedi dokáže ľahko odstrániť stvrdnuté mozole, kurie oká alebo suchú kožu. ..
27,90€ 36,30€
Cena bez DPH:23,25€
Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej kože nôh - zlupovacia kúra Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej kože nôh - zlupovacia kúra
Top -23 %
Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej pokožky - 7 dňové ponožky regenerácia Exfoliačné ponožky na nohy Vám zaručia hladké a mäkké nohy na dotyk v priebehu niekoľkých dní.  Exfoliačné peelingové ponožky obsahujú prírodné zložky, ktoré pôsobia na unavené časti pokožky. Tieto zlož..
2,00€ 2,60€
Cena bez DPH:1,67€
Exfoliačné ponožky pre ošetrenie chodidiel, 1 pár Exfoliačné ponožky pre ošetrenie chodidiel, 1 pár
-22 %
Exfoliačné ponožky pre ošetrenie chodidiel, 1 pár  Účinné zvlhčujúce ponožky na nohy. Vďaka ponožkám budú vaše nohy hladké a jemné na dotyk už za pár dní. Vlastnosti a špecifikácia produktu: úplne nový, vysoko kvalitný produkt ponožky účinne zvlhčujú suchú pokožku veľmi jednoduché použitie..
2,10€ 2,70€
Cena bez DPH:1,75€
Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 unisex Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 unisex
Top -23 %
Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 Gélová pomôcka na vzájomné oddelenie prstov nohy. Vhodná na prevenciu pred vzájomným odieraním prstov v topánke z úzkou špicou. Separátor zabráni otlakom, oderom a povrchovým zraneniam medzi prstami na nohe. Separátor piatich prsto..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Gélový oddeľovač prstov s klinom na zväčšenie vzdialenosti Gélový oddeľovač prstov s klinom na zväčšenie vzdialenosti
-23 %
Gélový oddeľovač prstov s klinom na zväčšenie vzdialenosti Vyrobené z mäkkého a pružného gélu. Pomáha narovnať valgózny palec na nohe. Ide o kombináciu obyčajného separátora s haluksovým krytom. Vďaka tomu návlek lepšie priľne k nohe, pričom plní svoje základné úlohy, teda koriguje postavenie pal..
7,30€ 9,50€
Cena bez DPH:6,08€
Konopná vazelína na päty
-23 %
Konopná vazelína na päty Cannabis masť na päty s konopným olejom na stvrdnutú a popraskanú pokožku. Konopný olej napomáha zjemnenie suché, stvrdnutej a popraskanej pokožky nôh i rúk. Vďaka zvláčňujúcim prírodným olejom a extraktom poskytuje rýchlu a účinnú hydratáciu, upokojenie a zmäkčenie stvrd..
4,60€ 6,00€
Cena bez DPH:3,83€
Kovová škrabka - pemza na stvrdnuté päty - ružová Kovová škrabka - pemza na stvrdnuté päty - ružová
-23 %
Kovová škrabka, pemza na stvrdnuté päty Trápia vás stvrdnuté chodidlá a drsná pokožka? Zbavte sa tvrdej, zrohovatenej a odumretej pokožky pomocou kovovej škrabky na stvrdnuté päty. Stačí pár minút a vaše chodidlá budú krásne, hebké a jemné! Vlastnosti: odstraňuje starú zrohovatenú a odumretú..
4,80€ 6,20€
Cena bez DPH:4,00€
Kovová škrabka - pemza na stvrdnuté päty - tyrkysová Kovová škrabka - pemza na stvrdnuté päty - tyrkysová
-24 %
Kovová škrabka, pemza na stvrdnuté päty - tyrkysová  Trápia vás stvrdnuté chodidlá a drsná pokožka? Zbavte sa tvrdej, zrohovatenej a odumretej pokožky pomocou kovovej škrabky na stvrdnuté päty. Stačí pár minút a vaše chodidlá budú krásne, hebké a jemné! Vlastnosti: odstraňuje starú zrohovate..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Masážna a čistiaca kefa na nohy s pemzou Masážna a čistiaca kefa na nohy s pemzou
-23 %
Masážna kefa na čistenie nôh s pemzou Naťahujete sa a ohýbate, ale aj tak nemôžete dosiahnuť na nohy aby ste si ich poriadne vyčistili ? Vyskúšajte jedinečnú podložku, ktorá čistí, masíruje a odstraňuje suchú kožu nôh.   Podložka na čistenie nôh je vhodná pre nohy rôzneho veku a veľkostí a dokáže..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€