Hlavné menu
Produkty v košíku

Ochranné pomôcky

Zaistite si bezpečnosť s našimi produktami v tejto širokej ponuke ochranných pomôcok. Tieto pomôcky sú dôležité pre udržanie bezpečia a hygieny, najmä v súvislosti s ochranou pred infekčnými chorobami a šírením baktérií a... Pokračovať
Bavlnená plachta na matrac, 90 x 200 x 12 cm, zelená Bavlnená polyesterová plachta na matrac. Určené na ochranu povrchov (napr. matrac, posteľ) pred nečistotami. Svojím zložením zaisťuje vysoký komfort používania. Odolné proti pokrčeniu, roztrhnutiu a oderu. Poťah je opakovane použiteľný a ľahko umý..
40,80€
Cena bez DPH:34,00€
Elastická vodeodolná plachta na matrac, 90 x 200 x 15 cm Paropriepustná, vodeodolná plachta na matrac. Určené na ochranu povrchov (napr. matrac, posteľ) pred kontamináciou fyziologickými sekrétmi (napr. moč, krv). Poťah je opakovane použiteľný a ľahko umývateľný. Vhodné pre penové matrace. Hodí sa p..
81,60€
Cena bez DPH:68,00€
Hygienická podložka s froté vrstvou a vodeodolnou membránou, s gumičkou,180 x 200 cm,modrá Opakovane použiteľná hygienická podložka s froté vrstvou a vodeodolnou membránou. Chráni podklady vystavené vlhkosti alebo nečistotám, kontaktom s tekutými alebo fyziologickými sekrétmi. Určená hlavne pre domá..
32,60€
Cena bez DPH:27,17€
Hygienická podložka s froté vrstvou a vodeodolnou membránou, s gumičkou,140 x 200 cm,biela Opakovane použiteľná hygienická podložka s froté vrstvou a vodeodolnou membránou. Chráni podklady vystavené vlhkosti alebo nečistotám, kontaktom s tekutými alebo fyziologickými sekrétmi. Určená hlavne pre domá..
28,50€
Cena bez DPH:23,75€
Hygienická podložka s froté vrstvou a vodeodolnou membránou, s gumičkou,180 x 200 cm,zelená Opakovane použiteľná hygienická podložka s froté vrstvou a vodeodolnou membránou. Chráni podklady vystavené vlhkosti alebo nečistotám, kontaktom s tekutými alebo fyziologickými sekrétmi. Určená hlavne pre dom..
32,60€
Cena bez DPH:27,17€
Nepremokavá plachta na matrac, 90 x 200 x 12 cm, biela Nepremokavá plachta na matrac. Určené na ochranu povrchov (napr. matrac, posteľ) pred kontamináciou fyziologickými sekrétmi (napr. moč, krv). Poťah má okolo všitú silnú gumičku. Hodí sa pre všetky modely penových a nafukovacích matracov. Špec..
30,60€
Cena bez DPH:25,50€
Antibakteriálny dezinfekčný gél na pokožku rúk 500ml Antibakteriálny dezinfekčný gél na pokožku rúk je jemný dezinfekčný gél s antibakteriálnym účinkom, ktorý efektívne ničí baktérií na povrchu pokožky rúk. Dezinfekčný gél s antibakteriálnym účinkom, ktorý efektívne ničí baktérií na povrchu pokož..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Jednorazové ochranné rúško s certifikátom (1ks)  - 3 vrstvové Jednorazové ochranné rúško s certifikátom (1ks)  - 3 vrstvové
Top
Jednorazové ochranné rúško s certifikátom - 3 vrstvové, 1ks Certifikované ochranné rúško ktoré spĺňa európske normy EN 149:2001 + A1:2009. Toto rúško je antibakteriálne a odolné voči časticiam prachu ktoré zabezpečuje až 99% ochranu. Jedná sa o trojvrstvové ústne rúško, ktoré je vyrobené z jemnéh..
0,10€
Cena bez DPH:0,08€
Antibakteriálny dezinfekčný gél na pokožku rúk 50ml Antibakteriálny dezinfekčný gél na pokožku rúk je jemný dezinfekčný gél s antibakteriálnym účinkom, ktorý efektívne ničí baktérií na povrchu pokožky rúk. Dezinfekčný gél s antibakteriálnym účinkom, ktorý efektívne ničí baktérií na povrchu pokožk..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Jednorazové ochranné rúška (10ks) hygienicky balené - 3 vrstvové, modré Jednorazové ochranné rúško je antibakteriálne a odolné voči časticiam prachu ktoré zabezpečuje až 99% ochranu. Jedná sa o trojvrstvové ústne rúško, ktoré je vyrobené z jemného, nedráždivého materiálu / bez zápachu, šetrného k..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Ochranný overal, oblek CAT III. 5B, 6B XXXL Covid -19 Ultraľahký ochranný oblek ktorý je pohodlný a nebráni práci a pohybu. Oblek poskytuje v rôznych oblastiach spoľahlivú ochranu a prvotriedne pohodlie pri nosení. Oblek má krytý zips a praktickú kapucňu. Špecifikácie: Ochranný odev, ktorý j..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Vodeodolná, ľahko umývateľná, opakovane použiteľná podložka, 140 x 100cm, modrá Opätovne použiteľná hygienická podložka pre deti a dospelých. Ideálne na ochranu matracu vystaveného vlhkosti alebo nečistotám prostredníctvom kontaktu s tekutými alebo fyziologickými sekrétmi (napr. moč, krv). Dá sa ..
22,40€
Cena bez DPH:18,67€