Hlavné menu
Produkty v košíku

Elektro do domu

Prineste moderné technológie do svojej domácnosti s našou širokou elektro ponukou. Inovujte vašu domácnosť s novými technológiami, ktoré vám pomôžu zjednodušiť život a pritom aj ušetriť. Od inteligentných zásuviek na wi-fi, až... Pokračovať
Vákuová pumpa na balenie potravín Pump, 9,5 x 5 cm Vákuová pumpa je zariadenie, ktoré udrží produkty dlhšie čerstvé. Oplatí sa ju mať v kuchyni, ak vám záleží na zdravých produktoch. Funkčná a praktická kuchyňa je taká, ktorá vám umožní jednoduchým a rýchlym spôsobom pripravovať každodenné jedlá - r..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Inteligentná diaľkovo ovládaná Wi-Fi zásuvka Inteligentná zásuvka bola vyvinutá pre ľudí žijúcich moderným spôsobom života a ktorí sa neboja využívať najmodernejšie technológie. Zásuvka poskytuje užívateľom dokonalú kontrolu nad ich domácou elektronikou. Zariadenie umožňuje zapínať, vypínať aleb..
10,40€
Cena bez DPH:8,67€
Bezdrôtový bezbatériový zvonček - biely Zvonček je vyrobený v elegantnom štýle s jednoduchým a moderným vzhľadom. Elegantná biela farba krytu a štvorcový tvar s modrou LED farbou zvyšujú dizajn zvončeka. Zvonček sa ľahko a rýchlo inštaluje, s čím môžu ľahko manipulovať ľudia bez technických skúse..
13,80€
Cena bez DPH:11,50€