Hlavné menu
Produkty v košíku

Elektro do domu

Prineste moderné technológie do svojej domácnosti s našou širokou elektro ponukou. Inovujte vašu domácnosť s novými technológiami, ktoré vám pomôžu zjednodušiť život a pritom aj ušetriť. Od inteligentných zásuviek na wi-fi, až... Pokračovať
Bezdrôtový bezbatériový zvonček - biely Zvonček je vyrobený v elegantnom štýle s jednoduchým a moderným vzhľadom. Elegantná biela farba krytu a štvorcový tvar s modrou LED farbou zvyšujú dizajn zvončeka. Zvonček sa ľahko a rýchlo inštaluje, s čím môžu ľahko manipulovať ľudia bez technických skúse..
23,20€
Cena bez DPH:19,33€
Bezdrôtový alarm na okná a dvere Grundig, 4ks Poplašný systém Grundig generuje okamžitý poplach - odstrašenie a varovanie s hlasným poplachovým signálom. Tento poplašný systém je vhodný pre všetky okná a dvere s pántovou alebo posuvnou funkciou. Okamžitý alarm pritiahne pozornosť. Ideálne pre: do..
10,90€
Cena bez DPH:9,08€
Bezdrôtový bezbatériový zvonček - biely Zvonček s moderným dizajnom a s bezdrôtovým tlačidlom, ktoré nevyžaduje konštantné napájanie ani batériu. Teraz môžete pokojne zabudnúť na ťahanie káblov a na nákup a výmenu batérií. Zvonček má 4 stupne hlasitosti, ktoré sú v rozsahu 51 – 110 dB, takže zvuk..
24,20€
Cena bez DPH:20,17€
Bezdrôtový bezbatériový zvonček Malatec, biely Bezdrôtový zvonček má 3-úrovňové ovládanie hlasitosti, vďaka čomu si ho bude môcť každý prispôsobiť svojim individuálnym potrebám. Je tiež možné ho úplne vypnúť, napríklad keď vaše dieťa zaspí. Zvonček má na výber až 51 zvukov gongu, vďaka čomu si..
20,40€
Cena bez DPH:17,00€
Bezdrôtový bezbatériový zvonček Malatec, čierny Bezdrôtový zvonček má 3-úrovňové ovládanie hlasitosti, vďaka čomu si ho bude môcť každý prispôsobiť svojim individuálnym potrebám. Je tiež možné ho úplne vypnúť, napríklad keď vaše dieťa zaspí. Zvonček má na výber až 51 zvukov gongu, vďaka čomu s..
21,20€
Cena bez DPH:17,67€
Bezdrôtový zvonček s teplomerom s dosahom až 300m Okrem samozrejmej funkcie zvončeka prístroj funguje aj ako teplomer. Prijímač ukazuje nameranú teplotu v miestnosti a zobrazuje ju na LED obrazovke, takže je vždy dobre viditeľná. Na bočnej strane prijímača sú 3 tlačidlá, ktoré sú zodpovedné za zob..
15,40€
Cena bez DPH:12,83€
Digitálne spínacie hodiny / časovač do zásuvky Izoxis Digitálny časovač je mimoriadne praktické zariadenie, ktoré vám umožní mať plnú kontrolu nad elektrickým zariadením vo vašej domácnosti. Vďaka nemu zautomatizujete mnoho každodenných činností, na ktoré často zabúdate, napríklad pri osvetlení t..
13,50€
Cena bez DPH:11,25€
Digitálne spínacie hodiny / zásuvka týždenné Pomocou tejto digitálnej spínacej zásuvky môžete v nastavených časoch vypínať a zapínať sieťové spotrebiče. Zariadenie má veľký, dobre čitateľný displej a 8 tlačidiel. Návod na použitie v poľštine, ktorý je priložený k súprave, vám pomôže krok za krok..
11,40€
Cena bez DPH:9,50€
Elektrický prietokový ohrievač vody LCD 3kW Vodovodná batéria, ktorá automaticky ohrieva vodu, je dokonalým zariadením pre váš dom alebo byt. Ide o senzačný systém, ktorý okamžite ohreje vodu až na 60 °C. Nevyžaduje si dlhé a namáhavé čakanie na teplú vodu, pretože ju dostanete po 5 sekundách, na..
23,80€
Cena bez DPH:19,83€
Inteligentná diaľkovo ovládaná Wi-Fi zásuvka Inteligentná zásuvka bola vyvinutá pre ľudí žijúcich moderným spôsobom života a ktorí sa neboja využívať najmodernejšie technológie. Zásuvka poskytuje užívateľom dokonalú kontrolu nad ich domácou elektronikou. Zariadenie umožňuje zapínať, vypínať aleb..
17,60€
Cena bez DPH:14,67€
Inteligentná diaľkovo ovládaná Wi-Fi zásuvka Inteligentná zásuvka bola vyvinutá pre ľudí žijúcich moderným spôsobom života a ktorí sa neboja využívať najmodernejšie technológie. Zásuvka poskytuje užívateľom dokonalú kontrolu nad ich domácou elektronikou. Zariadenie umožňuje zapínať, vypínať aleb..
12,00€
Cena bez DPH:10,00€
Lítiová batéria CR2032 - 5 ks Vysokokvalitné batérie série CR s označením 2032 sú vyrobené technológiou Lithium. Lítiové batérie 3V CR2032 využijete do dekorácií, do hodín, hračiek a ďalších vecí v domácnosti. Ľudové označenie majú ako veľké gombíkové batérie. Vždy sa hodí nejaké doma mať. Baleni..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€