Hlavné menu
Produkty v košíku

Pre deti

Naše slúchadlá pre deti nie sú len obyčajné slúchadlá. Spájajú bezpečnosť a zábavu v jednom- sú nielen roztomilé, ale aj bezpečné pre mladé ušká. Dizajn vo forme obľúbených zvieratiek je ideálny pre malé deti, zatiaľ čo... Pokračovať
Slúchadlá pre deti Mačička, čierne NAJMÓDNEJŠIE SLÚCHADLÁ PRE DETI, TEENAGEROV A DOSPELÝCH! Bezdrôtové slúchadlá s rozprávkovo atraktívnymi zvieracími vzormi sú dokonalým gadgetom pre každé dieťa! Pohodlný dizajn, vynikajúca kvalita zvuku a veľké množstvo funkcií robia z našich Bluetooth slúcha..
21,00€
Cena bez DPH:17,50€
Bezdrôtové bluetooth slúchadlá pre deti Panda, čierne NAJMÓDNEJŠIE SLÚCHADLÁ PRE DETI, TEENAGEROV A DOSPELÝCH! Bezdrôtové slúchadlá s rozprávkovo atraktívnymi zvieracími vzormi sú dokonalým gadgetom pre každé dieťa! Pohodlný dizajn, vynikajúca kvalita zvuku a veľké množstvo funkcií robia z naši..
20,50€
Cena bez DPH:17,08€
Bezdrôtové slúchadlá bleutooth Kitty P15 pre deti s mačacími ušami, ružové  Roztomilé a praktické! Mnoho spôsobov počúvania hudby Slúchadlá s mačacími ušami ponúkajú mnoho praktických funkcií na každý deň. Hudbu môžeš počúvať bezdrôtovo cez Bluetooth pripojenie so svojím telefónom alebo notebook..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
B39 Bezdrôtové slúchadlá Cat Ears, biele Bezdrôtové slúchadlá s mačacími uškami sú dokonalým gadgetom pre každé dieťa. Pohodlná konštrukcia, vynikajúca kvalita zvuku, veľké množstvo funkcií a CAT EARS žiariace rôznymi farbami robia z našich Bluetooth slúchadiel dokonalú ponuku pre každého mladéh..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
B39 Bezdrôtové slúchadlá Cat Ears, čierne Bezdrôtové slúchadlá s mačacími uškami sú dokonalým gadgetom pre každé dieťa. Pohodlná konštrukcia, vynikajúca kvalita zvuku, veľké množstvo funkcií a CAT EARS žiariace rôznymi farbami robia z našich Bluetooth slúchadiel dokonalú ponuku pre každého mladé..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Bezdrôtové slúchadlá Cat Ears, biele NAJMÓDNEJŠIE SLÚCHADLÁ PRE DETI Bezdrôtové slúchadlá s mačacími ušami sú dokonalým gadgetom pre každé dieťa! Pohodlný dizajn, vynikajúca kvalita zvuku, veľké množstvo funkcií a CAT'S EARS žiariace rôznymi farbami robia z našich Bluetooth slúchadiel dokonalú ..
10,70€
Cena bez DPH:8,92€
Bezdrôtové slúchadlá Cat Ears, čierne NAJMÓDNEJŠIE SLÚCHADLÁ PRE DETI Bezdrôtové slúchadlá s mačacími ušami sú dokonalým gadgetom pre každé dieťa! Pohodlný dizajn, vynikajúca kvalita zvuku, veľké množstvo funkcií a CAT'S EARS žiariace rôznymi farbami robia z našich Bluetooth slúchadiel dokonalú..
10,20€
Cena bez DPH:8,50€
Bezdrôtové slúchadlá Cat Ears, ružové Bezdrôtové slúchadlá Cat Ears, ružové
Top
Bezdrôtové slúchadlá Cat Ears, ružové NAJMÓDNEJŠIE SLÚCHADLÁ PRE DETI Bezdrôtové slúchadlá s mačacími ušami sú dokonalým gadgetom pre každé dieťa! Pohodlný dizajn, vynikajúca kvalita zvuku, veľké množstvo funkcií a CAT'S EARS žiariace rôznymi farbami robia z našich Bluetooth slúchadiel dokonalú..
13,80€
Cena bez DPH:11,50€
Bezdrôtové slúchadlá Cat Ears, tyrkysové NAJMÓDNEJŠIE SLÚCHADLÁ PRE DETI Bezdrôtové slúchadlá s mačacími ušami sú dokonalým gadgetom pre každé dieťa! Pohodlný dizajn, vynikajúca kvalita zvuku, veľké množstvo funkcií a CAT'S EARS žiariace rôznymi farbami robia z našich Bluetooth slúchadiel dokon..
10,50€
Cena bez DPH:8,75€
B39 Bezdrôtové slúchadlá Cat Ears, ružové Bezdrôtové slúchadlá s mačacími uškami sú dokonalým gadgetom pre každé dieťa. Pohodlná konštrukcia, vynikajúca kvalita zvuku, veľké množstvo funkcií a CAT EARS žiariace rôznymi farbami robia z našich Bluetooth slúchadiel dokonalú ponuku pre každého mladé..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
M2 Bezdrôtové slúchadlá Cat Ears, ružové Bezdrôtové slúchadlá s mačacími uškami sú dokonalým gadgetom pre každé dieťa. Pohodlná konštrukcia, vynikajúca kvalita zvuku, veľké množstvo funkcií a CAT EARS žiariace rôznymi farbami robia z našich Bluetooth slúchadiel dokonalú ponuku pre každého mladéh..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Slúchadlá pre deti Jednorožec NAJMÓDNEJŠIE SLÚCHADLÁ PRE DETI Slúchadlá s ušami a rohom jednorožca sú dokonalou vychytávkou pre každé dieťa! Pohodlný dizajn, vynikajúca kvalita zvuku, veľké množstvo funkcií a štýlové prvky v podobe atraktívnych farieb či lesklých diamantov robia z našich slúcha..
13,10€
Cena bez DPH:10,92€