Hlavné menu
Produkty v košíku

Vyhrievacie podložky, deky

Využite blahodarné účinky tepla na uvoľnenie svalového napätia a zmiernenie bolesti s našimi vyhrievacími podložkami a dekami. Poskytujeme vám príjemné teplo a pohodlie, či už doma alebo na cestách. Vyberte si zo širokej škály... Pokračovať
Elektrická deka Satin 150x80cm, biela Elektrická otepľovacia elektrická pokrývka Satin je ideálna na zmiernenie reumatických alebo neurologických bolestí. Jej pôsobenie Vám prinesie úľavu a upokojí stuhnuté svaly. Priaznivo ovplyvňuje krvný obeh a významne zlepšuje Vašu pohodu. V chladných dňoch..
21,00€
Cena bez DPH:17,50€
Elektrická deka Silk 40x38cm, modrá Rozmaznávajte sa a zaobstarajte si tento príjemný elektrický výhrevný vankúšik. Elektrická dečka Esperanza sa vyznačuje jednoduchým používaním a prijateľnou cenou. Vonkajší polyesterový materiál je navyše príjemný na dotyk. Dĺžka napájacieho kábla dosahuje 160..
20,90€
Cena bez DPH:17,42€
Elektrická deka Velvet 150x80cm, modrá Elektrická otepľovacia elektrická pokrývka Velvet je ideálna na zmiernenie reumatických alebo neurologických bolestí. Jej pôsobenie Vám prinesie úľavu a upokojí stuhnuté svaly. Priaznivo ovplyvňuje krvný obeh a významne zlepšuje Vašu pohodu. V chladných dňo..
24,80€
Cena bez DPH:20,67€
Elektrická vyhrievacia deka 150 x 70cm, modrá Elektrická vyhrievacia deka s reguláciou teploty. Mimoriadne užitočné v chladnejších obdobiach, keď nám chýba upokojujúce teplo. Zlepšuje našu pohodu jemným a rovnomerným zahrievaním tela. Vlastnosti: elektrická hrejivá deka je určená na zahriati..
16,90€
Cena bez DPH:14,08€
Elektrická vyhrievacia deka 150 x 70cm, ovečka Elektrická vyhrievacia deka s reguláciou teploty. Mimoriadne užitočné v chladnejších obdobiach, keď nám chýba upokojujúce teplo. Zlepšuje našu pohodu jemným a rovnomerným zahrievaním tela. Vlastnosti: elektrická hrejivá deka je určená na zahriat..
16,90€
Cena bez DPH:14,08€
Elektrická vyhrievacia deka 150 x 70cm, veľryba Elektrická vyhrievacia deka s reguláciou teploty. Mimoriadne užitočné v chladnejších obdobiach, keď nám chýba upokojujúce teplo. Zlepšuje našu pohodu jemným a rovnomerným zahrievaním tela. Vlastnosti: elektrická hrejivá deka je určená na zahria..
16,90€
Cena bez DPH:14,08€
Elektrická vyhrievacia deka 150 x 80 cm, biela Elektrická vyhrievacia deka má veľa využití. Ideálna na ohrev lôžka! Dajte zbohom studeným nohám a chladným večerom! Prináša úľavu pri reumatických ochoreniach. Prostredníctvom jemného a rovnomerného zahrievania celého tela zlepšuje krvný obeh, čo zl..
30,00€
Cena bez DPH:25,00€
Elektrická vyhrievacia deka 180 x 130 cm, sivá Elektrickú prikrývku 180 x 130 cm - môžu používať 2 ľudia. Toto je jeden z najväčších modelov na trhu. Kábel je dlhý asi 2 m (pripojovací kábel diaľkového ovládania 0,5 m + napájací kábel 1,5 m), takže možno elektrickú vykurovaciu prikrývku s diaľkov..
66,50€
Cena bez DPH:55,42€
Elektrická vyhrievacia deka 190 x 80 cm, biela Elektrická deka má mnoho využití. Ideálne na zahriatie postele. Prináša úľavu pri reumatických ochoreniach. Je nenahraditeľná pri radikulárnych alebo reumatických bolestiach. Jemným a rovnomerným zahrievaním celého tela zlepšuje krvný obeh, čím zlepš..
31,60€
Cena bez DPH:26,33€
Vyhrievacia elektrická podložka na posteľ - 30 cm x 40 cm - modrá Elektrická vyhrievacia podložka - s reguláciou teploty. Mimoriadne užitočná v chladnejších obdobiach, keď nám chýba upokojujúce teplo. Zlepšuje pohodu jemným a rovnomerným zahrievaním tela. Vlastnosti: Elektrický vankúš je ur..
25,60€
Cena bez DPH:21,33€
Vyhrievacia elektrická podložka na posteľ - elektrická deka Je Vám neustále chladno počas spánku? Potrebujete vyhriať Vaše lôžko, aby ste sa cítili príjemné a hlavne v teple? Vyhrievacia podložka Vám zohreje lôžko podľa Vášho želania na teplotu, ktorú si ľubovoľne nastavíte. Je možné si vybrať a zv..
22,90€
Cena bez DPH:19,08€
Vyhrievacia elektrická podložka na posteľ - elektrická deka v taške Je Vám neustále chladno počas spánku? Potrebujete vyhriať Vaše lôžko, aby ste sa cítili príjemné a hlavne v teple? Vyhrievacia podložka Vám zohreje lôžko podľa Vášho želania na teplotu, ktorú si ľubovoľne nastavíte. Je možné si ..
16,70€
Cena bez DPH:13,92€