Hlavné menu
Produkty v košíku

Vankúše antidekubitné

Ponúkame vám aj široký výber antidekubitných vankúšov, ktoré majú ergonomický tvar a poskytujú optimálnu podporu a tlakovú distribúciu. Sú vyrobené z priedušných a hypoalergénnych materiálov, ktoré zabezpečujú pohodlie a... Pokračovať
Antidekubitný penový podsedák s výstupkami Justine, s vodeodolným poťahom Je určený pre ľudí ohrozených preležaninami a ľudí, ktorí sú dlhodobo v sede, po pôrode, pre ľudí trpiacich hemoroidmi a bolesťami kostrče. Odporúča sa pacientom na invalidnom vozíku. Profil a štruktúra peny zaisťuje voľnú cir..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Univerzálny, pneumatický vankúš proti preležaninám na sedenie s poťahom Vďaka svojej unikátnej, 3-vrstvovej štruktúre a dvojkomorovému systému znižuje tlak na oblasť panvy pri sedení, pomáha udržiavať voľný prietok krvi a zvyšuje komfort dlhodobého sedenia.   Vlastnosti: znižuje tlak na telo už..
26,50€
Cena bez DPH:22,08€
Antidekubitný rektálny vankúš - bavlnená obliečka Vankúše proti preležaninám v bavlnenej obliečke sú určené na lokálne použitie, zabraňujú vzniku preležanín, ale tiež dokonale pomáhajú počas liečby už existujúcich dekubitov. Vnútorná výplň vo forme pohyblivého polystyrénového granulátu zaručuje r..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Penový vankúš na sedenie proti preležaninám s odnímateľným stredom Je ideálnym riešením pri riziku vzniku dekubitov, ale aj pri hemoroidoch, bolestiach v oblasti kostrče a pri dlhodobej práci v sede. Tvarovaný povrch zaisťuje optimálne rozloženie tlaku tela, umožňuje prúdenie vzduchu, čím zabraňu..
12,20€
Cena bez DPH:10,17€
Antidekubitný rektálny vankúš - paropriepustná obliečka - rôzne farby  Vankúš proti preležaninám v paropriepustnej obliečke výrazne znižuje riziko vzniku preležanín. Paropriepustná obliečka je navyše vodotesná. Vnútorná výplň vo forme pohyblivého polystyrénového granulátu zaručuje rovnomerné pris..
19,90€
Cena bez DPH:16,58€
Univerzálny, pneumatický vankúš proti preležaninám na sedenie #obr1 Ak veľa času trávite sedením napríklad pri počítači, na invalidnom vozíku, v aute alebo v práci, máme niečo pre vás - nový, super vankúš. Vďaka svojej unikátnej, 3-vrstvovej štruktúre a dvojkomorovému systému znižuje tlak na oblasť ..
22,40€
Cena bez DPH:18,67€
Pneumatický antidekubitný vankúš Sk Air Vankúš má samonafukovací pneumatický komorový systém, ktorý zaisťuje optimálne rozloženie hmotnosti pacienta na povrchu vankúša. Navyše vďaka VISCO-ELASTIC pene s tvarovou pamäťou vo vnútri vankúša sa jeho použitie odporúča ako na prevenciu otlakov, tak aj ..
61,30€
Cena bez DPH:51,08€
Gélový vankúšik proti preležaninám, 440 x 420 x 70 mm Je ideálny pre ľudí, ktorí trávia veľa času sedením, napríklad pri počítači, na invalidnom vozíku, v aute, v práci. Tento revolučný vankúš proti preležaninám s gélovou vložkou vďaka použitiu inovatívnych technológií dáva prevencii a liečbe dek..
39,10€
Cena bez DPH:32,58€
Gélový vankúšik proti preležaninám, 480 x 420 x 70 mm Je ideálny pre ľudí, ktorí trávia veľa času sedením, napríklad pri počítači, na invalidnom vozíku, v aute, v práci. Tento revolučný vankúš proti preležaninám s gélovou vložkou vďaka použitiu inovatívnych technológií dáva prevencii a liečbe dek..
28,60€
Cena bez DPH:23,83€
Antidekubitný rektálny vankúš - paropriepustná obliečka Vankúš proti preležaninám v paropriepustnej obliečke výrazne znižuje riziko vzniku preležanín. Paropriepustná obliečka je navyše vodotesná. Vnútorná výplň vo forme pohyblivého polystyrénového granulátu zaručuje rovnomerné prispôsobenie sa a..
17,40€
Cena bez DPH:14,50€
Gélový vankúšik proti preležaninám, 400 x 420 x 70 mm Je ideálny pre ľudí, ktorí trávia veľa času sedením, napríklad pri počítači, na invalidnom vozíku, v aute, v práci. Tento revolučný vankúš proti preležaninám s gélovou vložkou vďaka použitiu inovatívnych technológií dáva prevencii a liečbe dek..
39,10€
Cena bez DPH:32,58€
Antidekubitný rektálny vankúš s poťahom Bubble Exclusive Antidekubitný vankúš - BUBBLE EXCLUSIVE - antidekubitný pneumatický vankúš je jedným z pomocných zariadení určených pre osoby s rizikom vzniku dekubitov. Používa sa u ľudí, ktorí dlho sedia a majú poruchy prietoku krvi v periférnom obehovom sy..
34,80€
Cena bez DPH:29,00€