Hlavné menu
Produkty v košíku

Vankúše antidekubitné

Ponúkame vám aj široký výber antidekubitných vankúšov, ktoré majú ergonomický tvar a poskytujú optimálnu podporu a tlakovú distribúciu. Sú vyrobené z priedušných a hypoalergénnych materiálov, ktoré zabezpečujú pohodlie a... Pokračovať
Antidekubitný rektálny vankúš s poťahom Bubble Exclusive Antidekubitný vankúš - BUBBLE EXCLUSIVE - antidekubitný pneumatický vankúš je jedným z pomocných zariadení určených pre osoby s rizikom vzniku dekubitov. Používa sa u ľudí, ktorí dlho sedia a majú poruchy prietoku krvi v periférnom obehovom sy..
34,70€
Cena bez DPH:28,92€
Antidekubitný rektálny vankúš II. PREVENT 44 cm - modrý Je určený pre ľudí s rizikom vzniku preležanín, najmä pre ľudí, ktorí dlho sedia, napr. na invalidnom vozíku Vzťahuje sa na účel úľavy od častí tela, ktoré sú počas dlhodobého sedenia osoby s obmedzenou pohyblivosťou vystavené neustálemu útl..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Antidekubitný odľahčovací pneumatický vankúš na sedenie   Výrobok je určený ľuďom s rizikom vzniku dekubitov, najmä ľuďom, ktorí dlho sedia alebo ležia.   Účel antidekubitného vankúša proti preležaninám na sedenie: komory vankúša sa automaticky prispôsobia tvaru bokov znižuje tlak na panvovú ob..
35,30€
Cena bez DPH:29,42€
Pneumatický antidekubitný vankúš Sk Air Vankúš má samonafukovací pneumatický komorový systém, ktorý zaisťuje optimálne rozloženie hmotnosti pacienta na povrchu vankúša. Navyše vďaka VISCO-ELASTIC pene s tvarovou pamäťou vo vnútri vankúša sa jeho použitie odporúča ako na prevenciu otlakov, tak aj ..
61,30€
Cena bez DPH:51,08€
Penový vankúš na sedenie proti preležaninám s odnímateľným stredom Je ideálnym riešením pri riziku vzniku dekubitov, ale aj pri hemoroidoch, bolestiach v oblasti kostrče a pri dlhodobej práci v sede. Tvarovaný povrch zaisťuje optimálne rozloženie tlaku tela, umožňuje prúdenie vzduchu, čím zabraňu..
23,30€
Cena bez DPH:19,42€
Univerzálny, pneumatický vankúš proti preležaninám na sedenie s poťahom Vďaka svojej unikátnej, 3-vrstvovej štruktúre a dvojkomorovému systému znižuje tlak na oblasť panvy pri sedení, pomáha udržiavať voľný prietok krvi a zvyšuje komfort dlhodobého sedenia.   Vlastnosti: znižuje tlak na telo už..
24,20€
Cena bez DPH:20,17€
Antidekubitný rektálny vankúš - paropriepustná obliečka Vankúš proti preležaninám v paropriepustnej obliečke výrazne znižuje riziko vzniku preležanín. Paropriepustná obliečka je navyše vodotesná. Vnútorná výplň vo forme pohyblivého polystyrénového granulátu zaručuje rovnomerné prispôsobenie sa a..
22,90€
Cena bez DPH:19,08€
Antidekubitný vankúš BioFlote ™ 2 PLUS na sedenie Pneumatický vankúš proti preležaninám na sedenie. Vďaka unikátne tvarovaným, jednoduchým, vzájomne prepojeným komorám, ktoré umožňujú pomalý pohyb vzduchu z komory do komory, znižuje riziko vzniku dekubitov a rovnomerne rozdeľuje tlak substrátu na..
146,90€
Cena bez DPH:122,42€
Antidekubitný rektálny vankúš - bavlnená obliečka Vankúše proti preležaninám v bavlnenej obliečke sú určené na lokálne použitie, zabraňujú vzniku preležanín, ale tiež dokonale pomáhajú počas liečby už existujúcich dekubitov. Vnútorná výplň vo forme pohyblivého polystyrénového granulátu zaručuje r..
18,90€
Cena bez DPH:15,75€
Vankúš proti preležaninám BioFlote ™ 3 Plus, 7,5 cm x 40,5 cm x 43 cm Pneumaticko-penový vankúš proti preležaninám. Vankúš proti preležaninám BioFlote ™ 3 Plus je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí dlho sedia. Kombinácia pamäťovej peny a vzduchových komôr poskytuje dobré prerozdelenie tlaku na pan..
72,50€
Cena bez DPH:60,42€
Gélový vankúšik proti preležaninám, 480 x 420 x 70 mm Je ideálny pre ľudí, ktorí trávia veľa času sedením, napríklad pri počítači, na invalidnom vozíku, v aute, v práci. Tento revolučný vankúš proti preležaninám s gélovou vložkou vďaka použitiu inovatívnych technológií dáva prevencii a liečbe dek..
39,00€
Cena bez DPH:32,50€
Antidekubitný matrac s kompresorom s nosnosťou do 110 kg Matrac TGR-Y MR 001-2 je antidekubitný matrac s kompresorom a je určený pre dlhodobo ležiacich pacientov. Používa sa ako prevencia proti vzniku preležanín a pomáha aj pri ich liečbe. Systém využíva špeciálne tvarované (trubicové) vzduchové ..
194,50€
Cena bez DPH:162,08€