Hlavné menu
Produkty v košíku

Botníky

Nezáleží na tom, koľko máte topánok, hlavne ak máte dosť veľký botník! Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí. Vďaka praktickému a elegantnémustojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto. Ak máte problém s uchovaním topánok, botník Vám umožní uložiť každý pár topánok spolu, prehľadne a bez zámeny s inými modelmi obuvi.
Organizér na topánky - biely Organizér na topánky - biely
-24 %
Organizér na topánky - biely Mnoho ľudí túži po veľkom množstve topánok, ale vytvára to aj malý problém. Ako schovať všetky tie topánky do šatníka? Ak máte problém s uchovaním topánok, tento organizátor vám umožní uložiť každý pár topánok spolu, prehľadne a bez zámeny s inými modelmi obuvi. Pomoc..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Organizér na topánky - čierny Organizér na topánky - čierny
-22 %
Organizér na topánky - čierny Mnoho ľudí túži po veľkom množstve topánok, ale vytvára to aj malý problém. Ako schovať všetky tie topánky do šatníka? Ak máte problém s uchovaním topánok, tento organizátor vám umožní uložiť každý pár topánok spolu, prehľadne a bez zámeny s inými modelmi obuvi. Pomo..
2,10€ 2,70€
Cena bez DPH:1,75€
Skladací botník - 10 poschodový stojan na obuv Skladací botník - 10 poschodový stojan na obuv
-23 %
Skladací botník - 10 poschodový stojan na obuv - čierny Vďaka praktickému a elegantnému stojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto. Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí, nakoľko je vhodný až pre 30..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv
-23 %
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv - čierny Vďaka praktickému a elegantnému stojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto. Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí, nakoľko je vhodný až pre ..
7,30€ 9,50€
Cena bez DPH:6,08€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv
-23 %
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv Vďaka praktickému a elegantnému stojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto.   Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí, nakoľko je vhodný až pre 12 párov t..
7,30€ 9,50€
Cena bez DPH:6,08€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv
-23 %
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv pre 8 párov topánok - čierny Vďaka praktickému a elegantnému stojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto. Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí, nakoľ..
8,40€ 10,90€
Cena bez DPH:7,00€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv, ružový Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv, ružový
-24 %
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv, ružový Veľmi ľahký a stabilný, viacúrovňový botník na topánky. Toto je dokonalé riešenie, ktoré vám umožní vniesť poriadok v obuvy! Nezaberie veľa miesta a bude perfektný aj v malých predsieňach a halách. Odolná konštrukcia poskytne botníku stabilitu..
5,20€ 6,80€
Cena bez DPH:4,33€
Skladací botník 6 párov čierny Skladací botník 6 párov čierny
-23 %
Skladací regál na topánky - botník Viacúrovňová pevná polica na topánky je skvelým riešením pre ukladanie topánok v práci, doma alebo na chate. Vďaka modulárnej štruktúre si môžete navzájom kombinovať veľa políc a upraviť ich nastavenia podľa vlastných potrieb. Skladá sa veľmi ľahko a taktiež aj r..
6,70€ 8,70€
Cena bez DPH:5,58€
Skladací regál na topánky - botník Skladací regál na topánky - botník
-23 %
Skladací regál na topánky - botník Viacúrovňový regál na topánky je základným prvkom každej chodby alebo šatníka. Funguje skvele všade tam, kde nie je dosť miesta na obuv. Veľmi moderný vzhľad stojanu z neho robí veľmi atraktívny doplnok do interiéru. Jeho funkčnosť vám zabezpečí poriadok a ľah..
11,80€ 15,30€
Cena bez DPH:9,83€