Hlavné menu
Produkty v košíku

Botníky

Udržujte si vašu vchodovú halu, alebo šatník uprataný a organizovaný s našimi štýlovými botníkmi. Tie kombinujú funkčnosť a dizajn, takže nielenže ušetríte priestor, ale aj vnesiete estetický prvok do vášho úložného... Pokračovať
Botník na obuv, box na topánky - 44,5 x 93 x 30 cm Úspora Miesta: Viacúrovňová polica na topánky umožňuje pohodlné usporiadanie obuvi celej rodiny, vďaka čomu pomáha nielen udržiavať poriadok, ale tiež šetriť množstvo dostupného miesta. Jednoduchá Montáž: Modulárna polica na topánky sa veľmi ľahk..
18,50€
Cena bez DPH:15,42€
Organizér na topánky - biely Mnoho ľudí túži po veľkom množstve topánok, ale vytvára to aj malý problém. Ako schovať všetky tie topánky do šatníka? Ak máte problém s uchovaním topánok, tento organizátor vám umožní uložiť každý pár topánok spolu, prehľadne a bez zámeny s inými modelmi obuvi. Pomoc..
0,90€
Cena bez DPH:0,75€
Organizér na topánky - čierny Mnoho ľudí túži po veľkom množstve topánok, ale vytvára to aj malý problém. Ako schovať všetky tie topánky do šatníka? Ak máte problém s uchovaním topánok, tento organizátor vám umožní uložiť každý pár topánok spolu, prehľadne a bez zámeny s inými modelmi obuvi. Pomo..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv - čierny Vďaka praktickému a elegantnému stojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto. Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí, nakoľko je vhodný až pre ..
7,10€
Cena bez DPH:5,92€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv Vďaka praktickému a elegantnému stojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto.   Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí, nakoľko je vhodný až pre 12 párov t..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv, čierny Viacúrovňová polica na topánky je veľmi ľahká a stabilná. Ideálne do firmy, obchodu, kancelárie aj domácnosti. Dá sa naň umiestniť až 12 párov topánok. Univerzálny stojan na topánky pozostáva zo štyroch úrovní. Vďaka svojej konštrukcii sa v..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Skladací botník - 5 poschodový stojan na obuv, čierny Viacúrovňová polica na topánky je veľmi ľahká a stabilná. Ideálne do firmy, obchodu, kancelárie aj domácnosti. Dá sa naň umiestniť až 15 párov topánok. Univerzálny stojan na topánky pozostáva zo štyroch úrovní. Vďaka svojej konštrukcii sa v..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Skladací regál na topánky - botník Viacúrovňová pevná polica na topánky je skvelým riešením pre ukladanie topánok v práci, doma alebo na chate. Vďaka modulárnej štruktúre si môžete navzájom kombinovať veľa políc a upraviť ich nastavenia podľa vlastných potrieb. Skladá sa veľmi ľahko a taktiež aj r..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Textilná prenosná skriňa na topánky 108 x 118 cm Textilná skriňa je veľmi veľká, ľahká a mimoriadne priestranná. Bez problémov do nej zmestíte všetky topánky. Po zložení zaberá šatníková skriňa málo miesta a zmestí sa do kompaktného boxu, ktorý možno ľahko prenášať alebo presúvať. Skvele sa bude ..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Závesný botník na dvere pre 36 párov topánok, biely Botník sa skladá z 3 segmentov, je vyrobený z ABS plastu v kombinácii s oceľou. Konštrukcia je ľahká, nepridáva dverám žiadne ďalšie zaťaženie, ktoré by ich mohlo poškodiť. Botník pojme až 36 párov topánok. Maximálne zaťaženie police je 25 kg..
14,20€
Cena bez DPH:11,83€