Hlavné menu
Produkty v košíku

Botníky

Udržujte si vašu vchodovú halu, alebo šatník uprataný a organizovaný s našimi štýlovými botníkmi. Tie kombinujú funkčnosť a dizajn, takže nielenže ušetríte priestor, ale aj vnesiete estetický prvok do vášho úložného... Pokračovať
Úložný box na topánky, Shoes container 10 ks Už sa nemusíte obávať strateného času hľadaním druhej topánky. Organizér je perfektná pomôcka, ktorá vám pomôže udržiavať poriadok v šatníku. Organizér je vybavený obmedzovačom zabraňujúcim kĺzaniu topánok. Box sa ľahko hodí na akýkoľvek typ obuvi -..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Variabilný regálový systém, botník na topánky 5 políc, HomCom Botník na topánky dokonale zapadne do vášho domova, do šatne alebo predsiene. Poslúži aj vo firme či kancelárii. Botník má navyše veľmi estetický vzhľad s pekným vzorom, takže zapadne do vzhľadu každého bytu. Okrem topánok môžete do r..
21,10€
Cena bez DPH:17,58€
Nastaviteľný organizér na topánky Stand Green, 28 x 10 x 6 cm, zelený Vyrobené z prémiového PET materiálu, organizéry na topánky sú pevné a odolné, čo zaisťuje, že sa pri pravidelnom používaní ľahko nedeformujú ani nezlomia. Sloty na topánky je možné nastaviť podľa výšky vašich topánok, čím sa zabrá..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Organizér na topánky - čierny Mnoho ľudí túži po veľkom množstve topánok, ale vytvára to aj malý problém. Ako schovať všetky tie topánky do šatníka? Ak máte problém s uchovaním topánok, tento organizátor vám umožní uložiť každý pár topánok spolu, prehľadne a bez zámeny s inými modelmi obuvi. Pomo..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Botník na obuv, box na topánky - 44,5 x 93 x 30 cm Úspora Miesta: Viacúrovňová polica na topánky umožňuje pohodlné usporiadanie obuvi celej rodiny, vďaka čomu pomáha nielen udržiavať poriadok, ale tiež šetriť množstvo dostupného miesta. Jednoduchá Montáž: Modulárna polica na topánky sa veľmi ľahk..
18,60€
Cena bez DPH:15,50€