Hlavné menu
Produkty v košíku

Botníky

Organizér na topánky - biely Mnoho ľudí túži po veľkom množstve topánok, ale vytvára to aj malý problém. Ako schovať všetky tie topánky do šatníka? Ak máte problém s uchovaním topánok, tento organizátor vám umožní uložiť každý pár topánok spolu, prehľadne a bez zámeny s inými modelmi obuvi. Pomoc..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Organizér na topánky - čierny Mnoho ľudí túži po veľkom množstve topánok, ale vytvára to aj malý problém. Ako schovať všetky tie topánky do šatníka? Ak máte problém s uchovaním topánok, tento organizátor vám umožní uložiť každý pár topánok spolu, prehľadne a bez zámeny s inými modelmi obuvi. Pomo..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Priehľadný organizér na 1 pár topánok 31 x 21 cm Už sa nemusíte obávať strateného času hľadaním druhej topánky. Organizér je perfektná pomôcka, ktorá vám pomôže udržiavať poriadok v šatníku. Organizér je vybavený obmedzovačom zabraňujúcim kĺzaniu topánok. Box sa ľahko hodí na akýkoľvek typ obu..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Priehľadný organizér na 1 pár topánok 34,5 x 24 cm Už sa nemusíte obávať strateného času hľadaním druhej topánky. Organizér je perfektná pomôcka, ktorá vám pomôže udržiavať poriadok v šatníku. Organizér je vybavený obmedzovačom zabraňujúcim kĺzaniu topánok. Box sa ľahko hodí na akýkoľvek typ o..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv - čierny Vďaka praktickému a elegantnému stojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto. Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí, nakoľko je vhodný až pre ..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv Vďaka praktickému a elegantnému stojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto.   Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí, nakoľko je vhodný až pre 12 párov t..
7,10€
Cena bez DPH:5,92€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv pre 8 párov topánok - čierny Vďaka praktickému a elegantnému stojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto. Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí, nakoľ..
8,10€
Cena bez DPH:6,75€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv, čierny Viacúrovňová polica na topánky je veľmi ľahká a stabilná. Ideálne do firmy, obchodu, kancelárie aj domácnosti. Dá sa naň umiestniť až 12 párov topánok. Univerzálny stojan na topánky pozostáva zo štyroch úrovní. Vďaka svojej konštrukcii sa v..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv, ružový Veľmi ľahký a stabilný, viacúrovňový botník na topánky. Toto je dokonalé riešenie, ktoré vám umožní vniesť poriadok v obuvy! Nezaberie veľa miesta a bude perfektný aj v malých predsieňach a halách. Odolná konštrukcia poskytne botníku stabilitu..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Skladací botník - 5 poschodový stojan na obuv, čierny Viacúrovňová polica na topánky je veľmi ľahká a stabilná. Ideálne do firmy, obchodu, kancelárie aj domácnosti. Dá sa naň umiestniť až 15 párov topánok. Univerzálny stojan na topánky pozostáva zo štyroch úrovní. Vďaka svojej konštrukcii sa v..
8,80€
Cena bez DPH:7,33€
Skladací regál na topánky - botník Viacúrovňová pevná polica na topánky je skvelým riešením pre ukladanie topánok v práci, doma alebo na chate. Vďaka modulárnej štruktúre si môžete navzájom kombinovať veľa políc a upraviť ich nastavenia podľa vlastných potrieb. Skladá sa veľmi ľahko a taktiež aj r..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€
Skladací regál na topánky - botník Viacúrovňový regál na topánky je základným prvkom každej chodby alebo šatníka. Funguje skvele všade tam, kde nie je dosť miesta na obuv. Veľmi moderný vzhľad stojanu z neho robí veľmi atraktívny doplnok do interiéru. Jeho funkčnosť vám zabezpečí poriadok a ľah..
11,20€
Cena bez DPH:9,33€