Hlavné menu
Produkty v košíku

Návleky na topánky

Návleky a chrániče na nohy Nepremokavé návleky na obuv a nohy - ideálne na trekking, cyklistiku alebo beh. Návleky sú ideálne na turistiku v lesoch a horách a na trekking v náročnom teréne a poveternostných podmienkach. Účinne zabraňujú tomu, aby sa sneh dostal do vnútra obuvi a nohavíc, aby nena..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Nepremokavé silikónové návleky do dažďa - veľkosť S, krátke Vodeodolné silikónové návleky na topánky sú vyrobené z elastického, bezpečného a netoxického organického materiálu, ktorý zaisťuje trvanlivosť a šetrnosť k životnému prostrediu. Kryt obuvi je tiež vybavený špeciálnou protišmykovou štrukt..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Vodeodolné návleky do dažďa - modré, veľkosť 34-46 Nepremokavé návleky na topánky sú skvelým doplnkom do daždivého počasia! Už si viac nemusíte lámať hlavu nad tým, čo si obujete, keď vonku prší. Tieto návleky ochránia vaše topánky ako pred dažďom, tak aj pred zašpinením. Ochranné návleky sú ela..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Vodeodolné návleky do dažďa - krátke, modré veľkosť XXL Nepremokavé návleky na topánky sú skvelým doplnkom do daždivého počasia! Už si viac nemusíte lámať hlavu nad tým, čo si obujete, keď vonku prší. Tieto návleky ochránia vaše topánky ako pred dažďom, tak aj pred zašpinením. Ochranné návleky s..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Vodeodolné návleky do dažďa - priesvitné, veľkosť M, vysoké Nepremokavé návleky na topánky sú skvelým doplnkom do daždivého počasia! Už si viac nemusíte lámať hlavu nad tým, čo si obujete, keď vonku prší. Tieto návleky ochránia vaše topánky ako pred dažďom, tak aj pred zašpinením. Ochranné návle..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Vodeodolné návleky do dažďa - ružové, veľkosť 34-46 Nepremokavé návleky na topánky sú skvelým doplnkom do daždivého počasia! Už si viac nemusíte lámať hlavu nad tým, čo si obujete, keď vonku prší. Tieto návleky ochránia vaše topánky ako pred dažďom, tak aj pred zašpinením. Ochranné návleky sú el..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Vodotesné návleky na nohy ideálne na turistiku Vodotesné návleky na topánky a nohy sú ideálne pre trekking, cykloturistiku a iné športy v nepriaznivom počasí. Vlastnosti a výhody: sú vyrobené z extrémne trvanlivého impregnovaného materiálu sú vysoko odolné voči vode, snehu, blate a vetru chrán..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Vodeodolné návleky na obuv veľkosť L, čierne Vodeodolné návleky na topánky účinne chránia vaše topánky pred dažďom. Vyrobené sú z pevného silikónu, takže ich je možné používať po dlhú dobu. Ľahká a kompaktná veľkosť vám umožní dať ich do batohu alebo kabelky. Pružný materiál sa prispôsobí rôzn..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€