Hlavné menu
Produkty v košíku

Hojdačky a šmykľavky

Pre malých dobrodruhov tu máme hojdačky a šmykľavky. Vaše deti sa budú môcť veselo šmýkať, a hojdať, a zažijú kopec zábavy so svojimi kamarátmi. Naše hojdačky a šmykľavky sú navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečný a... Pokračovať
Detská záhradná hojdačka Závesná záhradná hojdačka je fantastický produkt určený na zábavu detí. Poskytne nielen zábavu, ale umožní vám rozvíjať koordináciu a mobilitu. Dieťa, ktoré je na čerstvom vzduchu, bude rado využívať čaro pobytu vonku. Dostaňte teda deti opäť od počítačov a mobilov späť n..
10,80€
Cena bez DPH:9,00€
Montážna sada pre hojdacie siete L70F2  Upevňovacia sada pre hojdacie siete, ktorá sa skladá z odolného lana a karabíny. Lano je dostatočne dlhé a pevné. Technická špecifikácia: dĺžka lana: cca 180 cm priemer lana: cca 9 mm nosnosť sady: 200 kg dĺžka karabíny: 8 cm priemer karabíny: cca 7,7..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
Montážna sada pre hojdacie siete L70F5  Montážna sada pre hojdacie siete pozostávajúca z odolných pások a karabín. Sada obsahuje 2 montážne pásky a karabíny. Produkt je zabalený v praktickom úložnom vrecku. Technická špecifikácia: dĺžka pásky: 3 m šírka pásky: 2,5 cm m maximálne zaťaženie..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Hojdačka bocianie hniezdo so stanom, modrá Deti si na tejto hojdačke užijú odpočinok a hru. Hojdačka sa skladá z kovového rámu, ktorý je pokrytý mäkkým materiálom, vďaka čomu je bezpečná a pohodlná. Montáž je možná pomocou 2 ks lán, ktoré môžu byť pripevnené v dvoch bodoch.  Laná sú vyrobené z ..
58,30€
Cena bez DPH:48,58€
Hojdačka bocianie hniezdo, zelená Hojdačka, bocianie hniezdo ideálne do záhrady, na terasu či balkón. Môže byť zavesená na strope alebo namontovaná na drevený trám v záhrade. Hojdačka má 2 závesné body s kovovými kolieskami. Sedák je vyrobený z materiálov odolných voči poveternostným vplyvom, uza..
40,50€
Cena bez DPH:33,75€
Lanový rebrík drevená záhradná hojdačka 40 x 190 cm Záhradný rebrík je produkt určený pre najmenších. Hra na rebríku pomôže deťom využiť ich prebytočnú energiu. Umožní vám zlepšiť fyzickú kondíciu a zabezpečiť príjemné chvíle vonku. Rebrík je možné zavesiť na strom alebo na špeciálnu konštrukciu ..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Montážna sada pre hojdacie siete L70F3  Kovová stropná súprava s retiazkou na montáž hojdacej siete. Vybavená odolnými a pevnými prvkami, ktoré zaisťujú vysokú nosnosť. Vďaka sade sa môžete sami rozhodnúť, kde bude hojdacia sieť visieť. Vďaka retiazke s karabínou si jednoducho a rýchlo nastavíte ..
4,20€
Cena bez DPH:3,50€
Detská záhradná hojdačka 30 cm, Disc Swing Záhradná hojdačka je stvorená nielen pre najmenších. Poskytne veľa zábavy celej rodine. Okrem skvelej zábavy rozvíja motoriku a koordináciu. Keď je zložená, zaberá málo miesta a jej ľahký dizajn uľahčuje premiestnenie na iné miesto. Praktické rozmery uľ..
16,10€
Cena bez DPH:13,42€