Hlavné menu
Produkty v košíku

Hojdačky a šmykľavky

Pre malých dobrodruhov tu máme hojdačky a šmykľavky. Vaše deti sa budú môcť veselo šmýkať, a hojdať, a zažijú kopec zábavy so svojimi kamarátmi. Naše hojdačky a šmykľavky sú navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečný a... Pokračovať
Hojdačka bocianie hniezdo so stanom, modrá Deti si na tejto hojdačke užijú odpočinok a hru. Hojdačka sa skladá z kovového rámu, ktorý je pokrytý mäkkým materiálom, vďaka čomu je bezpečná a pohodlná. Montáž je možná pomocou 2 ks lán, ktoré môžu byť pripevnené v dvoch bodoch.  Laná sú vyrobené z ..
39,90€
Cena bez DPH:33,25€
Montážna súprava pre hojdacie siete/hojdačky do 250kg Súprava na montáž hojdačky alebo hojdacej siete je nevyhnutným doplnkom, ktorý zaisťuje bezpečné a stabilné zavesenie týchto obľúbených prvkov záhradného, terasového či domáceho vybavenia. Táto súprava vám umožňuje jednoducho a bezpečne nainšt..
7,10€
Cena bez DPH:5,92€
Vodná šmýkačka H2O GO 2 dráhy 4,88 Dvojitá vodná šmykľavka sa hodí na každú záhradu. Letná zábava konečne začína! Zostavenie tejto skvelej šmykľavky je veľmi jednoduché - stačí pripojiť záhradnú hadicu a môžete sa začať kĺzať. Šmýkačka má 2 pruhy dlhé takmer 5 metrov, takže si deti užijú hladk..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Detská záhradná hojdačka 30 cm, Disc Swing Záhradná hojdačka je stvorená nielen pre najmenších. Poskytne veľa zábavy celej rodine. Okrem skvelej zábavy rozvíja motoriku a koordináciu. Keď je zložená, zaberá málo miesta a jej ľahký dizajn uľahčuje premiestnenie na iné miesto. Praktické rozmery uľ..
16,10€
Cena bez DPH:13,42€
Detská záhradná drevená hojdačka Predstavujeme vám detskú záhradnú hojdačku, ktorá sa stane obľúbeným miestom pre vaše ratolesti, a to nielen doma, ale aj na chalupe či v záhrade. Táto unikátne navrhnutá hojdačka je ideálna pre malé deti aj staršie osoby, ktoré si chcú užiť zábavu na čerstvom vzduch..
17,00€
Cena bez DPH:14,17€
Detská záhradná hojdačka Závesná záhradná hojdačka je fantastický produkt určený na zábavu detí. Poskytne nielen zábavu, ale umožní vám rozvíjať koordináciu a mobilitu. Dieťa, ktoré je na čerstvom vzduchu, bude rado využívať čaro pobytu vonku. Dostaňte teda deti opäť od počítačov a mobilov späť n..
10,80€
Cena bez DPH:9,00€
Hojdačka bocianie hniezdo, zelená Hojdačka, bocianie hniezdo ideálne do záhrady, na terasu či balkón. Môže byť zavesená na strope alebo namontovaná na drevený trám v záhrade. Hojdačka má 2 závesné body s kovovými kolieskami. Sedák je vyrobený z materiálov odolných voči poveternostným vplyvom, uza..
40,50€
Cena bez DPH:33,75€
Detská záhradná hojdačka Flower Disc, 27 cm Záhradná hojdačka nie je stvorená iba pre najmenších. Malým aj starším poskytne veľa zábavy vonku. Okrem skvelej zábavy rozvíja motoriku a koordináciu. Keď je zrolovaná, zaberá málo miesta a ľahký dizajn uľahčuje premiestnenie na iné miesto alebo na do..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Detská hojdačka v škandinávskom štýle macko, Baby Cradle Hojdačka je určená pre deti, ktoré vedia samostatne sedieť. Dieťa môže hojdačku používať len pod priamym dohľadom dospelej osoby. Je vybavená bezpečnostným pásom. Hojdačku je možné použiť v interiéri aj exteriéri. Vysoké operadlo z mäkkého..
25,90€
Cena bez DPH:21,58€
Montážna sada pre hojdacie siete L70F2  Upevňovacia sada pre hojdacie siete, ktorá sa skladá z odolného lana a karabíny. Lano je dostatočne dlhé a pevné. Technická špecifikácia: dĺžka lana: cca 180 cm priemer lana: cca 9 mm nosnosť sady: 200 kg dĺžka karabíny: 8 cm priemer karabíny: cca 7,7..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
Montážna sada pre hojdacie siete L70F3  Kovová stropná súprava s retiazkou na montáž hojdacej siete. Vybavená odolnými a pevnými prvkami, ktoré zaisťujú vysokú nosnosť. Vďaka sade sa môžete sami rozhodnúť, kde bude hojdacia sieť visieť. Vďaka retiazke s karabínou si jednoducho a rýchlo nastavíte ..
4,20€
Cena bez DPH:3,50€