Hlavné menu
Produkty v košíku

Projekčné

Vytvorte jedinečný zážitok ako pod hviezdnou oblohou priamo v detskej izbe s našimi projekčnými svietidlami. Tieto úžasné projektory nočnej oblohy vytvoria nezabudnuteľnú atmosféru, ktorú ocenia dospelí a predovšetkým deti. Naše... Pokračovať
Detský projektor nočnej oblohy s Bluetooth reproduktorom, čierny Projektor je dokonalou dekoráciou do vašej domácnosti, najmä do detskej izby. Lampa vytvára úžasné vzory na strope, stenách a oknách. Dokonale reprodukuje hviezdnu oblohu v noci. Projektor je možné použiť ako nočnú lampu aj ako hudo..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Detský projektor nočnej oblohy s Bluetooth reproduktorom, čierny Projektor je dokonalou dekoráciou do vašej domácnosti, najmä do detskej izby. Lampa vytvára úžasné vzory na strope, stenách a oknách. Dokonale reprodukuje hviezdnu oblohu v noci. Projektor je možné použiť ako nočnú lampu aj ako hudo..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Detský projektor nočnej oblohy s Bluetooth reproduktorom, ružový Projektor je dokonalou dekoráciou do vašej domácnosti, najmä do detskej izby. Lampa vytvára úžasné vzory na strope, stenách a oknách. Dokonale reprodukuje hviezdnu oblohu v noci. Projektor je možné použiť ako nočnú lampu aj ako hudo..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Multifunkčný projektor nočnej oblohy a oceánu s vymeniteľnými kupolami IGB-B47 - čierna MÁGIA VESMÍRU Náš projektor je najnovším modelom hviezdnych projektorov, ktoré sú čoraz populárnejšie. Čo ho odlišuje od ostatných, je rozhodne lepšia kvalita a rozmanitosť projekcií. Zariadenie dokáže napodo..
19,20€
Cena bez DPH:16,00€
Multifunkčný projektor nočnej oblohy a oceánu s vymeniteľnými kupolami IGB-B47 - modrá MÁGIA VESMÍRU Náš projektor je najnovším modelom hviezdnych projektorov, ktoré sú čoraz populárnejšie. Čo ho odlišuje od ostatných, je rozhodne lepšia kvalita a rozmanitosť projekcií. Zariadenie dokáže napodob..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Multifunkčný projektor nočnej oblohy a oceánu s vymeniteľnými kupolami IGB-B47 - ružová  MÁGIA VESMÍRU Náš projektor je najnovším modelom hviezdnych projektorov, ktoré sú čoraz populárnejšie. Čo ho odlišuje od ostatných, je rozhodne lepšia kvalita a rozmanitosť projekcií. Zariadenie dokáže napod..
19,20€
Cena bez DPH:16,00€
LED projektor Star Night s reproduktorom do detskej izby Náš projektor je najnovší model hviezdnych projektorov, ktoré sú čoraz populárnejšie. To, čo ho odlišuje od ostatných, je určite lepšia kvalita a rozmanitosť projekcií. Zariadenie môže napodobňovať projekciu farebných a upokojujúcich galaxi..
17,40€
Cena bez DPH:14,50€
LED projektor ufo do detskej izby + reproduktor Hviezdna obloha priamo u vás doma? S týmto ufo projektorom to nebude žiadny problém. Krásna svietiaca dekorácia do interiéru. Tento projektor s reproduktorom si obľúbia nielen deti ale taktiež dospelí. Zaspávať a pritom sa pozerať na nádherné hviezd..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Nočný LED projektor 3v1 do detskej izby Detská nočná lampa s projektorom je praktická vychytávka a tiež skvelý nápad na spríjemnenie večera alebo na dobrý spánok. Prístroj pomôže vášmu dieťaťu upokojiť sa a navodiť mu príjemnú blaženú náladu, čím zaistí pocit bezpečia a dobrý spánok. Vďaka te..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Projekčná lampa - Západ slnka Projekčná lampa je dokonalým riešením pre ľudí, ktorí hľadajú spôsob, ako vytvoriť jedinečnú, farebnú atmosféru vo svojom dome alebo kancelárii. Svietidlo je možné jednoducho ovládať diaľkovým ovládačom, ktorý je súčasťou súpravy, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú zme..
18,60€
Cena bez DPH:15,50€
Projektor hviezdnej oblohy – astronaut Nezvyčajný LED projektor hviezd v tvare astronauta má zabudovaný laser a umožňuje premietať hviezdy alebo galaxie až v 8 režimoch. Otočná hlava (360 stupňov) umožňuje premietať projekciu v širokej rovine a s veľkým rozsahom. Možnosť nastavenia jasu LED diód,..
42,00€
Cena bez DPH:35,00€
Projektor hviezdnej oblohy – sediaci astronaut s gitarou, biely Nezvyčajný LED projektor hviezd v tvare sediaceho astronauta s gitarou má zabudovaný laser a umožňuje premietať hviezdy alebo galaxie až v 8 režimoch. Otočná hlava (360 stupňov) umožňuje premietať projekciu v širokej rovine a s veľký..
38,70€
Cena bez DPH:32,25€