Hlavné menu
Produkty v košíku

Do domácnosti

Ekologická drogéria - Do domácnosti Kategória Ekologická drogéria - Do domácnosti sa zameriava na ponuku produktov určených pre udržanie čistoty a hygieny v domácnostiach, pričom kladie dôraz na ekologický a udržateľný... Pokračovať
Čistiaci prostriedok na sklenené povrchy Glass Glow 500 ml Všestranné riešenie pre všetky vaše sklenené povrchy. Glass Glow ponúka: Vyvážený obsah alkoholu Jemný ku všetkým skleneným povrchom, chráni pred akýmkoľvek poškodením. Čistiaci prostriedok s prírodnými zložkami Dokonale si poradí so škvr..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Čistič okien a zrkadiel House Clear View 500 ml Dokonalá čistota vašich okien a zrkadiel. Clear View zaisťuje: Nízky obsah alkoholu Stará sa o jemné povrchy, ako je plexisklo a chráni ich pred poškodením. Čistiaci prostriedok na rastlinnej báze Účinne odstraňuje nečistoty a škvrny a zároveň šetr..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Ekologická kvapalina na čistenie kameninových, mramorových a panelových podláh - Shiny House StoneSwept SunOrange 500 ml Shiny House StoneSwept SunOrange je moderný, ekologický prostriedok na čistenie podláh. Je to unikátna, moderná čistiaca kvapalina na podlahy, ktorá účinne čistí a ošetruje mr..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Ekologická kvapalina na čistenie mramoru, glazovanej kameniny a panelových podláh - Shiny House Stone Swept Water Iris 500 ml Ekologická kvapalina na čistenie mramorových podláh, glazovanej kameniny a panelov. StoneSwept vôňa kosatca je unikátna, moderná čistiaca kvapalina na podlahy, ktorá účin..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Ekologický odstraňovač škvŕn Power Stain 500 ml Power Stain je mimoriadne účinný, ekologický odstraňovač škvŕn, ktorý odstraňuje aj tie najzložitejšie škvrny, pričom je šetrný k životnému prostrediu. Biologicky odbúrateľné zložky Zodpovedný za ochranu životného prostredia a minimalizáciu dopadu ..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€
Ekologický prostriedok na umývanie riadu House Pure Dish 500 ml Pure Dish je unikátny, ekologický prostriedok na umývanie riadu, ktorý si efektívne poradí s rôznymi druhmi nečistôt a zároveň sa stará o vaše ruky a životné prostredie. Kombinácia 3 čistiacich prostriedkov zaručuje odstránenie všet..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Moderná čistiaca kvapalina na podlahy House Versa Swept 500 ml Versa Swept je unikátna, moderná čistiaca kvapalina na podlahy, ktorá efektívne čistí a ošetruje povrchy z panelov, mramoru a glazovanej kameniny a zároveň šetrí životné prostredie. Versa Swept obsahuje: Dva biologicky odbúrateľné č..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Multifunkčná čistiaca kvapalina - Shiny House Ultra Clean 500 ml Ultra Clean – vaše riešenie na čistenie typu všetko v jednom. Objavte všestrannosť a účinnosť Ultra Clean, čističa novej generácie. Ideálne pre tých, ktorí oceňujú efektívnosť a šetrnosť k životnému prostrediu. Na čo slúži Ultra Cl..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€
Multifunkčný vonkajší čistiaci prostriedok - Shiny House Power Pouch 500 ml Power Pouch – vaše kompletné riešenie na vonkajšie čistenie. Pripravte sa na odstránenie najodolnejších vonkajších škvŕn s Power Pouch, revolučným čističom. Vytvorené pre tých, ktorí hľadajú efektívne, no zároveň ekologi..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€
Starostlivosť o nehrdzavejúcu oceľ House Steel Seal 500 ml Záleží vám na svojom okolí a my vám v tom chceme pomôcť. House Steel Seal je nielen vynikajúcim prostriedkom na starostlivosť o nehrdzavejúcu oceľ, ale aj spoločníkom, ktorý sa stará o životné prostredie a vaše zdravie. Čím vyniká: Priat..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Tekutina na odstraňovanie vodného kameňa a usadenín - Shiny House Pure Bath Shiny House Pure Bath je prípravok na odstránenie vodného kameňa a usadenín. Pure Bath je moderný, univerzálny kúpeľňový čistič, ktorý účinne odstraňuje vodný kameň a usadeniny a zároveň šetrí životné prostredie. Príjemn..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Home Fire Clean 1 liter ekologická vysoko kvalitná univerzálna čistiaca aktívna pena na gril a krb Ponúkam vám tekutinu na čistenie rúry, ktorá sa vymyká konkurenčným prípravkom na odstraňovanie pripálenín – ekologický čistiaci prostriedok Fire Clean na odstraňovanie pripálenín. Fire Clean nemá ..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€