Hlavné menu
Produkty v košíku

Do domácnosti

Ekologická drogéria - Do domácnosti Kategória Ekologická drogéria - Do domácnosti sa zameriava na ponuku produktov určených pre udržanie čistoty a hygieny v domácnostiach, pričom kladie dôraz na ekologický a udržateľný... Pokračovať
Ekologický odvápňovač Aminox - profesionálne riešenie pre gastronomické zariadenia. Pýtate sa, ako účinne a ekologicky odvápniť vaše gastronomické zariadenia? Aminox je profesionálny, bezpečný a účinný odstraňovač vodného kameňa určený pre sektor HoReCa, ktorý bol vytvorený s ohľadom na vaše potre..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Ekologický čistiaci prostriedok z bioplastu&ocele - dokonalé riešenie pre čisté povrchy vo vašej domácnosti. Objavte silu ekologického čistiaceho prostriedku Bioplastic&Steel od spoločnosti MP Concept, ktorý účinne odstraňuje odolnú špinu z PVC a odmasťuje povrchy, pričom dbá na životné prostredie...
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Objavte silu prírody s naším ekologickým umývacím prostriedkom na riad. Vďaka citrusovej vôni a prírodným zložkám je naša tekutina nielen účinná pri odstraňovaní mastnoty, ale aj bezpečná pre vašu pokožku a životné prostredie. 50 ml nášho koncentrátu vystačí až na 5 litrov vody, čo vám umožní použív..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Professional Concept Dish Wash - Professional Concept Dish Wash - vzorka 50 ml. Super účinný prostriedok na umývanie riadu, bezpečný prostriedok na ručné umývanie. Náš prostriedok na umývanie riadu je veľmi účinný, pretože na umytie všetkého riadu nepotrebujete horúcu vodu. Vďaka prírodným surovinám..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Náš ekologický odstraňovač vodného kameňa pre kávovary a kanvice je úplne bezpečný pre potraviny a odstraňuje vodný kameň v rekordne krátkom čase. Tento roztok zaručuje maximálnu účinnosť a bezpečnosť a zároveň je 100% poľským výrobkom.. Už nemusíte strácať čas a peniaze na čistiace prostriedky, kto..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Ekologický čistič konvekčných rúr a grilov.. Fireclean Foam je profesionálny, ekologický prípravok na čistenie konvektomatu a grilu, ktorý nahradí mnohé iné čistiace prostriedky. Pena Fireclean Foam, ktorú vyrába poľský výrobca ekologických čistiacich prostriedkov MP Concept, sa vyznačuje mimoriadno..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Fructiwax je unikátny čistiaci prostriedok na podlahy, ktorý spája účinnosť a ekológiu.. Naše výrobky si zakladajú na kvalite a starostlivosti o životné prostredie, preto je naša tekutina na mramor a glazovanú kameninu zárukou vynikajúcich výsledkov čistenia bez toho, aby sme poškodili našu planétu...
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Ak hľadáte účinné a bezpečné riešenie na čistenie skla a zrkadiel, Glass Shine je pre vás! . Náš ekologický čistiaci prostriedok na sklo je produkt, ktorý poskytuje skvelé výsledky bez potreby použitia množstva rôznych výrobkov. Všimnite si, že mnohé čistiace prostriedky na sklo zanechávajú na povrc..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Profesionálny čistič skla a zrkadiel - Professional Concept Glass Shine - vzorka 50 ml. Ano, náš ekologický čistič skla Glass Shine nielenže zanechá lesk na vašom zrkadle alebo okennom skle, ale keďže obsahuje jablčný ocot, odstraňuje aj jemné minerálne usadeniny, t. j. vodný kameň z vody. Ak sa vaš..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Polyclean čistič na podlahy s vysokým leskom - revolučné riešenie vo svete profesionálnych čistiacich prostriedkov. Trh s profesionálnymi čistiacimi prostriedkami neustále rastie, ale nie všetky výrobky dostupné na trhu spĺňajú vysoké požiadavky zákazníkov. Preto spoločnosť MP Concept vychádz..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
PowerClean - profesionálny odmasťovač - účinný, efektívny a ekologický. Ako výrobca ekologických čistiacich prostriedkov na profesionálne použitie by sme vám radi predstavili náš vlajkový produkt z radu Proffesional - PowerClean - profesionálny odmasťovač. PowerClean je revolučné riešenie, kt..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Rosil organický prostriedok na umývanie riadu - ideálne riešenie pre profesionálov HoReCa. HoReCa je jedinečný svet, v ktorom záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti. Preto sme vytvorili Rosil, ekologickú čistiacu kvapalinu pre umývačky riadu pre gastronómiu, ktorá sa líši od ostatných ..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€