Hlavné menu
Produkty v košíku

Čistenie obuvi

Hubky na čistenie a leštenie obuvi sú esenciálnym nástrojom v arzenáli každého, kto dbá na zachovanie svojej obuvi v čistote a lesklej kráse. Sú ideálne pre rýchle a efektívne odstránenie nečistôt, prachu alebo škvŕn z obuvi a... Pokračovať
Sieťka na pranie topánok, Laundry Bag Sieťka na pranie topánok, Laundry Bag
Novinka
Sieťka na pranie topánok Predstavujeme vám nie len obyčajnú sieťku, ale pravého strážcu čistoty vašej obuvi. Tento praktický vak na pranie obuvi je navrhnutý tak, aby ochránil vaše tenisky a plátenky pred akýmkoľvek poškodením počas prania v automatickej práčke. Vykonaný z kvalitnej polyesterove..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Súprava na čistenie obuvi - 7 prvkov + puzdro Výhody Komplexná starostlivosť o obuv: Táto súprava poskytuje všetko potrebné na udržiavanie obuvi v dokonalom stave. Kvalitné materiály: Všetky prvky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov pre dlhú životnosť a efektívnu funkčnosť. Elegantné a praktic..
19,20€
Cena bez DPH:16,00€
Vysokokvalitná handrička z microfibry na čistenie a leštenie topánok 30 x 40 cm Vysokokvalitná utierka z mikrovlákna na nanášanie ošetrujúcich krémov a pást a na leštenie. Prípravok stačí naniesť na povrch handričkou, nechať zaschnúť a jemne vyleštiť. Špecifikácie:  typ: handrička na obuv vlas..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Super White for Sneakers kvalitná biela farba pre tenisky, 75ml Špeciálny tekutý prípravok pre vaše biele tenisky. Použite ho na obnovenie bielej farby usne, syntetickej usne, textilu alebo plastu, z ktorých sú vyrobené tenisky. Obsahuje extrémne intenzívny biely pigment. Vďaka tomu obnoví pôvodn..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Exkluzívna biela handrička Microfiber na obuv a doplnky, 40 cm x 36 cm Exkluzívna biela handrička vyrobená z Microfiber vlákna je určená na čistenie, leštenie obuvi a doplnkov. Špecifikácie: typ: handrička na obuv vlastnosti: čistenie, leštenie, nanášanie použitie: odev, obuv, doplnky ..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Clean & Gloss Wet Wipes 15 ks prémiové univerzálne čistiace utierky na kožu Prémiové univerzálne čistiace utierky na dokonalú starostlivosť o obuv, odevy a doplnky vyrobené z lícovej usne. Čistia rýchlo, kvalitne, efektívne a dodávajú lesk bez potreby ďalšieho leštenia. Nepoužívajte na obuv zo se..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
WW Gel Cleaner Pro 75 ml profesionálny prémiový univerzálny gélový čistič Profesionálny univerzálny gélový čistič tenisiek. Čistí od všetkých druhov nečistôt. Zachováva prirodzenú priedušnosť usne, osviežuje a nemení farbu ošetrovaného povrchu. Odstraňuje špinu a iné nečistoty bez použitia rozpúšťad..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Gel Cleaner prémiový gélový čistič semišových turistických topánok, 100ml Gélový prípravok na čistenie obuvi vyrobenej zo semišu a nubuku. Odporúčame na športovú a trekovú obuv, taktiež s membránou GORE-TEX. Môže byť použitý na farbený povrch. Prípravok je dostupný vo fľaštičke s aplikátorom, kto..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Gel Cleaner for Sneakers 100 ml kvalitný univerzálny gélový čistič tenisiek Kvalitný univerzálny gélový čistič tenisiek. Čistí tenisky od všetkých druhov nečistôt . Zachováva prirodzenú priedušnosť usne, osviežuje a nemení farbu ošetrovaného povrchu. Odstraňuje špinu a iné nečistoty bez použitia ..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Čistiaca kocka na semiš a nubuk Čistiaci blok na semiš a nubuk je určený na lokálne odstránenie nečistôt a drobných škrabancov. Je zo špeciálneho materiálu, ktorý zachytáva nečistoty a je šetrný k semišu. Neodstraňuje trvalé škvrny. Pred použitím otestujte na nenápadnom mieste. Špecifikácie: Ma..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Lettro Leather Soap profesionálne mydlo na báze glycerínu na čistenie výrobkov z kože, 100 ml Profesionálne mydlo na báze glycerínu na čistenie obuvi, sediel, búnd, koženého tovaru, autosedačiek a nábytku z hladkej usne. Na báze prírodných zložiek bez rozpúšťadiel umýva nečistoty a mastné škvrny..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Wash & Care koncentrát prémiového pracieho prostriedku na nepremokavé textílie s membránou, 20g Prémiový prací prostriedok na nepremokavé textílie s membránou. Čistí a udržiava vode odpudivé vlastnosti v praných tkaninách. Výrobok sa odporúča na všetky druhy odevov a tkanín, najmä na nepremokavé ..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€