Hlavné menu
Produkty v košíku

Vybavenie jedálne a kuchyne

Vytvorte si v jedálni a kuchyni útulnú a praktickú atmosféru s našim vybavením. Ponúkame štýlové a funkčné barmanské sety, elektrické mlynčeky, nádherné servírovacie taniere a ďalšie doplnky. Zastavte sa na chvíľu a... Pokračovať
2-dielna sada elektrických mlynčekov na soľ a korenie, čierne Mlynček má nastaviteľnú hrúbku mletia: jemné mletie, hrubé mletie. To vám umožní správne vyvážiť množstvo korenia vo vašich kulinárskych výtvoroch. Mlynček sa pri prevádzke rozsvieti na modro. Môže za to vstavané LED svetlo. Vďaka nemu..
27,60€
Cena bez DPH:23,00€
Barmanský set 8-dielny - dúhový Organizujete spoločenskú udalosť a chcete prekvapiť svojich hostí? Radi si vychutnávate výraznú chuť Bloody Mary alebo osviežujúce Mojito? Predstavte si, aké by to bolo pekné nepreplatiť sa v baroch a dopriať si chvíle oddychu vo svojom vlastnom dome! Cíťte sa ako ..
28,30€
Cena bez DPH:23,58€
Barmanský set na prípravu kokteilov 6 v 1 Organizujete spoločenskú akciu a chcete svojich hostí príjemne prekvapiť? Radi si vychutnávate výraznú chuť Bloody Mary alebo osviežujúce Mojito? Predstavte si, aké by to bolo pekné nepreplatiť sa v baroch a dopriať si chvíle oddychu vo svojom vlastnom do..
16,40€
Cena bez DPH:13,67€
Domáci barmanský set na prípravu kokteilov Vynikajúca výbava pre Vaše večierky. Prekvapte svojich hostí rafinovanými kokteilami všetkých možných chutí pripravených pomocou našej 8 dielnej barovej koktejlovej sady. S touto kokteilovou výbavou dosiahnete nepochybne profesionálne výsledky pri príprave..
29,20€
Cena bez DPH:24,33€
Domáci barmanský set na prípravu kokteilov 9v1 Vynikajúca výbava pre Vaše večierky. Prekvapte svojich hostí rafinovanými kokteilami všetkých možných chutí pripravených pomocou našej 8 dielnej barovej koktejlovej sady. S touto kokteilovou výbavou dosiahnete nepochybne profesionálne výsledky pri p..
29,90€
Cena bez DPH:24,92€
Dvojstenné vedro na ľad + kliešte Organizujete spoločenskú udalosť a chcete prekvapiť svojich hostí? Nádoba na ľad je dokonalým doplnkom ku každej sade barmanského príslušenstva. Vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele zaisťuje dlhé a pohodlné používanie. Súprava je vybavená oceľovým vekom, si..
19,80€
Cena bez DPH:16,50€
Espresso súprava dvoch šálok s lyžičkami Gustáv Klimt, farba hnedá, 80ml  Porcelánová espresso súprava 2 šálok s podšálkami a lyžičkami s motívom The Kiss z kolekcie Gustáva Klimta na hnedom podklade v darčekovej krabičke. Ak chcete niekoho obdarovať, nemusíte sa starať o pekné balenie. Stačí kra..
17,50€
Cena bez DPH:14,58€
Espresso súprava dvoch šálok s podšálkami a lyžičkami Maky, biele, 80ml  Porcelánová espresso súprava 2 šálok s podšálkami a lyžičkami zdobená očarujúcimi červenými a bielymi kvetmi maku. Súprava sa dodáva v darčekovej krabici. Ak chcete niekoho obdarovať, nemusíte sa starať o pekné balenie. Stač..
17,50€
Cena bez DPH:14,58€
Nerezové slamky 10ks s kefkou na čistenie Slamky sa budú perfektne hodiť k horúcim kávam a čajom, ako aj k studeným džúsom, nápojom, koktailom, smoothies atď. Kovové slamky sú skvelým nápadom na každodenné použitie a tiež na stretnutia s priateľmi, rodinou, svadby a mnoho ďalších príležitostí. ..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Nerezové slamky 8ks + kefka na čistenie Farebné slamky Rainbow sa budú perfektne hodiť k horúcim kávam a čajom, ako aj k studeným džúsom, nápojom, koktailom, smoothies atď. Kovové slamky sú skvelým nápadom na každodenné použitie a tiež na stretnutia s priateľmi, rodinou, svadby a mnoho ďalších pr..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Nerezové slamky 8ks s kefkou na čistenie, farebné Slamky sa budú perfektne hodiť k horúcim kávam a čajom, ako aj k studeným džúsom, nápojom, koktailom, smoothies atď. Kovové slamky sú skvelým nápadom na každodenné použitie a tiež na stretnutia s priateľmi, rodinou, svadby a mnoho ďalších príležit..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Porcelánová šálka s lyžičkou v darčekovej krabičke so vzorom vlčích makov, čierna farba, objem 280ml Krásny čierny porcelánový hrnček s lyžičkou zdobený červenými a bielymi makmi. Hrnček je vhodný na čaj, kávu, viedenskú kávu alebo horúcu čokoládu. Nápoj z takéhoto hrnčeka si naozaj vychutnáte. D..
9,60€
Cena bez DPH:8,00€