Hlavné menu
Produkty v košíku

Kúrenie

Premeňte svoje bývanie na teplé a útulné miesto s našimi riešeniami. Ponúkame rôzne typy elektrických ohrievačov, olejových radiátorov a príslušenstva, ktoré vám poskytnú optimálnu pohodu v zimných mesiacoch. S našimi... Pokračovať
Teplovzdušný ventilátor do zásuvky s ovládačom 400W, čierny   Náš mini elektrický ohrievač je mimoriadne kompaktné zariadenie, ktoré si môžete vziať kamkoľvek – dokonca aj na výlet. Je to skvelé riešenie pre miestnosti, ktoré nie sú správne utesnené a vďaka vysokej účinnosti ohrievač spotrebuje veľ..
9,70€
Cena bez DPH:8,08€
Olejový radiátor 2000W Comfort 9 rebier. Olejový radiátor 2000W COMFORT je elegantný elektrický radiátor naplnený olejom, ktorý je vyhrievaný elektrickými ohrievačmi umiestnenými vo vnútri zariadenia. Radiátor je vybavený 9 rebrami. Po kúrení zostáva radiátor dlho teplý aj po odpojení od siet..
61,90€
Cena bez DPH:51,58€
Olejový radiátor 3000W Comfort 13 rebier. Olejový radiátor 3000W COMFORT je elegantný elektrický radiátor naplnený olejom, ktorý je vyhrievaný elektrickými ohrievačmi umiestnenými vo vnútri zariadenia. Radiátor je vybavený 13 rebrami.   Po kúrení zostáva radiátor dlho teplý aj po odpojení od sie..
86,60€
Cena bez DPH:72,17€
Olejový radiátor 2500W Comfort 11 rebier. Olejový radiátor 2500W COMFORT je elegantný elektrický radiátor naplnený olejom, ktorý je vyhrievaný elektrickými ohrievačmi umiestnenými vo vnútri zariadenia. Radiátor je vybavený 11 rebrami.   Po kúrení zostáva radiátor dlho teplý aj po odpojení od sie..
69,50€
Cena bez DPH:57,92€
Príložný bimetalový teplomer s pružinou 63mm Ponúkame Vám príložný bimetalový teplomer, ktorý je určený na meranie teploty kovových potrubných rozvodov a kovových rozvodov ústredného kúrenia. Vďaka nemu máte rýchlu a presnú informáciu o teplote v ktoromkoľvek mieste rúrkových rozvodov vykurovacíc..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€