Hlavné menu
Produkty v košíku

Ochrana mobilu

Chráňte svoj telefón pred poškodením s našimi kvalitnými puzdrami a ochrannými fóliami. Široký výber štýlov a materiálov pre všetky typy telefónov. Zabezpečte svoj telefón pred každodenným opotrebením a nečakanými nehodami s... Pokračovať
Dotykové pero pre smartfóny a tablety EA140, čierne Hrot pera funguje tak, že simuluje ľudský prst. Zaručuje vysokú citlivosť a presné zameranie. Pero je odolné, vyrobené z kvalitných materiálov. Funguje so všetkými tabletmi, smartfónmi, navigáciami atď. s kapacitnou obrazovkou. Zabraňuje poškria..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Dotykové pero pre smartfóny a tablety EA140, fialové Hrot pera funguje tak, že simuluje ľudský prst. Zaručuje vysokú citlivosť a presné zameranie. Pero je odolné, vyrobené z kvalitných materiálov. Funguje so všetkými tabletmi, smartfónmi, navigáciami atď. s kapacitnou obrazovkou. Zabraňuje poškri..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Dotykové pero pre smartfóny a tablety EA140, modré Hrot pera funguje tak, že simuluje ľudský prst. Zaručuje vysokú citlivosť a presné zameranie. Pero je odolné, vyrobené z kvalitných materiálov. Funguje so všetkými tabletmi, smartfónmi, navigáciami atď. s kapacitnou obrazovkou. Zabraňuje poškriab..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Dotykové pero pre smartfóny a tablety EA140, ružové Hrot pera funguje tak, že simuluje ľudský prst. Zaručuje vysokú citlivosť a presné zameranie. Pero je odolné, vyrobené z kvalitných materiálov. Funguje so všetkými tabletmi, smartfónmi, navigáciami atď. s kapacitnou obrazovkou. Zabraňuje poškria..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Dotykové pero pre smartfóny a tablety EA140, strieborné Hrot pera funguje tak, že simuluje ľudský prst. Zaručuje vysokú citlivosť a presné zameranie. Pero je odolné, vyrobené z kvalitných materiálov. Funguje so všetkými tabletmi, smartfónmi, navigáciami atď. s kapacitnou obrazovkou. Zabraňuje poš..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Dotykové pero pre smartfóny a tablety EA140, zelené Hrot pera funguje tak, že simuluje ľudský prst. Zaručuje vysokú citlivosť a presné zameranie. Pero je odolné, vyrobené z kvalitných materiálov. Funguje so všetkými tabletmi, smartfónmi, navigáciami atď. s kapacitnou obrazovkou. Zabraňuje poškria..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Hliníkové dotykové pero, čierne Toto dotykové pero je vhodné pre všetky digitálne zariadenia s dotykovou obrazovkou. Vyrobené je z prvotriedneho hliníkového materiálu, odolného pri používaní. Klipový dizajn pre ľahké prenášanie. Pero má mäkký gumový hrot, ktorý vám nepoškriabe displej. Dotyko..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Hliníkové dotykové pero, zlaté Toto dotykové pero je vhodné pre všetky digitálne zariadenia s dotykovou obrazovkou. Vyrobené je z prvotriedneho hliníkového materiálu, odolného pri používaní. Klipový dizajn pre ľahké prenášanie. Pero má mäkký gumový hrot, ktorý vám nepoškriabe displej. Dotykov..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Keramické ochranné sklo pre iPhone 14 Keramická fólia je vyrobená zo špeciálne spracovaného pružného skla s hrúbkou 0,2 mm, ktoré bolo dodatočne vystužené pre zvýšenie ochrany proti nárazu. Obrazovka pokrytá sklom je plne priehľadná a bez efektu matovania povrchu, čo je často prípad bežných ochra..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Keramické ochranné sklo pre iPhone 14 Plus Keramická fólia je vyrobená zo špeciálne spracovaného pružného skla s hrúbkou 0,2 mm, ktoré bolo dodatočne vystužené pre zvýšenie ochrany proti nárazu. Obrazovka pokrytá sklom je plne priehľadná a bez efektu matovania povrchu, čo je často prípad bežných ..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Keramické ochranné sklo pre iPhone 14 Pro Keramická fólia je vyrobená zo špeciálne spracovaného pružného skla s hrúbkou 0,2 mm, ktoré bolo dodatočne vystužené pre zvýšenie ochrany proti nárazu. Obrazovka pokrytá sklom je plne priehľadná a bez efektu matovania povrchu, čo je často prípad bežných o..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Keramické ochranné sklo pre iPhone 14 Pro Max Keramická fólia je vyrobená zo špeciálne spracovaného pružného skla s hrúbkou 0,2 mm, ktoré bolo dodatočne vystužené pre zvýšenie ochrany proti nárazu. Obrazovka pokrytá sklom je plne priehľadná a bez efektu matovania povrchu, čo je často prípad bežný..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€