Hlavné menu
Produkty v košíku

Hobby

Hobby, kategória určená všetkým a nielen domácim kutilom.
Automat na vodu a krmivo 2 v 1 pre psov a mačky Automat na vodu a krmivo 2 v 1 pre psov a mačky
-23 %
Automat na vodu a krmivo 2 v 1 Granule pre Vášho miláčika sú uschované v zásobníku na krmivo a jemu dostupné tak dlho, kým celú dávku krmiva neskonzumuje. Potom je možné misku doplniť jednoduchým zatiahnutím za páčku na dne zásobníka a ďalšia dávka krvmiva prepadne do misky.   Tento automat Vám ..
21,20€ 27,60€
Cena bez DPH:17,67€
Brodiace Nohavice veľ. 40 Brodiace Nohavice veľ. 40
-23 %
Brodiace nohavice veľ. 40 Rybárske nohavice sa vyznačujú kvalitným materiálom. Kvalita materiálu, z ktorého sú brodivé nohavice vyrobené pre rybárov, je zárukou účinnej ochrany proti vode. V týchto nohaviciach s trakmi môžete po celý deň bezpečne brodiť vo vode - bez rizika navlhnutia. Tento ty..
18,50€ 24,10€
Cena bez DPH:15,42€
Chladiaca podložka pre psa / mačku Chladiaca podložka pre psa / mačku
-23 %
Chladiaca podložka pre psa / mačku Chladiaca podložka pre psa alebo mačku pomáha regulovať telesnú teplotu vášho domáceho maznáčika v horúcich dňoch. Funguje bez ďalšieho zdroja chladenia a bez prístupu k obslužným programom! Rohož ochladzuje zviera pri kontakte s telom a pracuje niekoľko hodín (po..
17,10€ 22,20€
Cena bez DPH:14,25€
Detské LED hodiny s projektorom nočnej oblohy a s budíkom, Esperanza EHC001 Detské LED hodiny s projektorom nočnej oblohy a s budíkom, Esperanza EHC001
-23 %
Detské LED hodiny s projektorom nočnej oblohy a s budíkom, Esperanza EHC001 Detské LED hodiny s projektorom nočnej oblohy a s budíkom Esperanza s LCD displejom. Hodiny zobrazujú farebnú projekciu hviezdnej oblohy, čím vytvárajú jedinečnú atmosféru v spálni. Okrem toho umožňujú zobraziť aktuálny č..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Detský projektor nočnej oblohy s vymeniteľnými kupolami IGB-B47 - modrá Detský projektor nočnej oblohy s vymeniteľnými kupolami IGB-B47 - modrá
Novinka -23 %
Multifunkčný projektor nočnej oblohy a oceánu s vymeniteľnými kupolami IGB-B47 - modrá  MÁGIA VESMÍRU Náš projektor je najnovším modelom hviezdnych projektorov, ktoré sú čoraz populárnejšie. Čo ho odlišuje od ostatných, je rozhodne lepšia kvalita a rozmanitosť projekcií. Zariadenie dokáže napodo..
18,90€ 24,60€
Cena bez DPH:15,75€
Detský projektor nočnej oblohy s vymeniteľnými kupolami IGB-B47 - ružová Detský projektor nočnej oblohy s vymeniteľnými kupolami IGB-B47 - ružová
Novinka -23 %
Multifunkčný projektor nočnej oblohy a oceánu s vymeniteľnými kupolami IGB-B47 - ružová  MÁGIA VESMÍRU Náš projektor je najnovším modelom hviezdnych projektorov, ktoré sú čoraz populárnejšie. Čo ho odlišuje od ostatných, je rozhodne lepšia kvalita a rozmanitosť projekcií. Zariadenie dokáže napod..
18,90€ 24,60€
Cena bez DPH:15,75€
Elektrický zastrihávač pre psov a mačky A63 Elektrický zastrihávač pre psov a mačky A63
-23 %
Elektrický zastrihávač pre psov a mačky Elektrický holiaci strojček s príslušenstvom na starostlivosť o psov ale aj iné domáce zvieratá. Strojček má zabudovanú priestrannú batériu, ktorá po úplnom nabití vydrží pracovať až 3 hodiny. Bezdrôtové pripojenie je skvelým pomocníkom, pretože nie všetky ..
19,10€ 24,80€
Cena bez DPH:15,92€
Elektrický zastrihávač pre psov a mačky A69 Elektrický zastrihávač pre psov a mačky A69
-23 %
Elektrický zastrihávač pre psov a mačky Elektrický holiaci strojček na starostlivosť o psov ale aj iné domáce zvieratá. Strojček má zabudovanú priestrannú batériu, ktorá po úplnom nabití vydrží pracovať až 3 hodiny. Bezdrôtové pripojenie je skvelým pomocníkom, pretože nie všetky zvieratá chcú poč..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
Elektronický neviditeľný plot pre psov Elektronický neviditeľný plot pre psov
-23 %
Elektronický neviditeľný plot pre psov Elektronický systém oplotenia psa vám umožní určiť oblasť, v ktorej sa pes môže pohybovať a ktorým miestam sa vyhnúť. Toto sa volá neviditeľný plot (kábel je zakopaný pod zemou) je možné ho umiestniť napríklad do záhrady a na samostatné miesta, ako je bazén,..
41,50€ 54,00€
Cena bez DPH:34,58€
Elektronický neviditeľný plot pre zvieratá psa mačky Elektronický neviditeľný plot pre zvieratá psa mačky
-23 %
Elektronický neviditeľný plot pre psov, mačky Elektronický systém oplotenia psa vám umožní určiť oblasť, v ktorej sa pes môže pohybovať a ktorým miestam sa vyhnúť. Toto sa volá neviditeľný plot (kábel je zakopaný pod zemou) je možné ho umiestniť napríklad do záhrady a na samostatné miesta, ako je..
28,80€ 37,40€
Cena bez DPH:24,00€
Elektronický výcvikový obojok Elektronický výcvikový obojok
-23 %
Elektronický výcvikový obojok Efektívny výcvikový obojok pre psa. Elektronický výcvikový obojok, primárne používaný na osvojenie základných príkazov pre psov. Zariadenie má dosah až 200 metrov, čo ho robí mimoriadne užitočným. Zvuk, svetlo, vibrácie a statický elektrický korekčný impulz vám umož..
20,60€ 26,80€
Cena bez DPH:17,17€
Flash LED svietiaci obojok pre psa - modrý Flash LED svietiaci obojok pre psa - modrý
-23 %
Flash LED svietiaci obojok pre psa - modrý Svietiaci LED obojok na psa výrazne zvyšuje viditeľnosť vášho domáceho maznáčika v tme. Už sa nemusíte báť nechať svojho psa alebo mačku ísť von za tmy. Odteraz bude vždy viditeľné! Zvyšuje jeho bezpečnosť, dáva mu štýl a robí ho vždy viditeľným. Vďaka ..
2,00€ 2,60€
Cena bez DPH:1,67€