Hlavné menu
Produkty v košíku

Dielňa a záhrada

Tam, kde sa tvorivosť stretáva s prírodou. Ponúkame nástroje a vybavenie, ktoré vám pomôžu vytvoriť a udržiavať krásne a produktívne priestory. Od robustných náradí pre dielňu až po záhradné potreby, ktoré prírodu privádzajú... Pokračovať
Záhradná pletená hojdacia sieť – 190 x 100 cm Záhradná hojdacia sieť je to pravé pre všetkých, ktorí radi trávia svoj voľný čas v lone prírody. Stačí priviazať dva konce hojdacej siete k stromom alebo pevným tyčiam a užívať si pohodlie. Môžete si napríklad čítať knihu a jemne sa hojdať v mäkkej h..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Ochranný obal/plachta na záhradný nábytok Cover, 100 x 180 x 240 cm Obal účinne ochráni materiál, drevo alebo plast pred vyblednutím. Môžete ho použiť na ochranu záhradného nábytku (maximálne stôl + 6 stoličiek), ale nielen. Skryť môžete aj záhradnú hojdačku, lavičku, gril a pod. Vyrobený z pevného ..
17,70€
Cena bez DPH:14,75€
Záhradný chránič kolien Knee Protector,veľkosť L, 2 ks, čierny
Novinka
Záhradný chránič kolien Knee Protector,veľkosť L, 2 ks, čierny Pripravte sa na záhradné dobrodružstvo bez obáv o vaše kolená s naším záhradným chráničom kolien! Tento nepostrádateľný spoločník vám umožní stráviť hodiny v záhrade bez pocitu únavy alebo nepohodlia. Jeho ergonomický dizajn poskytuje ma..
7,10€
Cena bez DPH:5,92€
Ochranný obal/plachta na záhradné skladacie stoličky Ochranný obal Carruzzo bude chrániť stoličky pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a tiež pred prachom a nečistotami. Materiál, z ktorého je poťah vyrobený, sa veľmi ľahko čistí - stačí ho utrieť vlhkou handričkou alebo ručne umyť..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Elektronický strmeň 150mm IP54 Dasqua Originálne strmene DASQUA sa na trhu preslávili svojou bezkonkurenčnou presnosťou v porovnaní s inými strmeňmi. Meria s presnosťou 0,01 mm. Užitočnou možnosťou je automatický prechod do režimu spánku, keď sa zariadenie nepoužíva, čo umožňuje šetriť batériu. D..
29,60€
Cena bez DPH:24,67€
Drevená pasca na myši Wood, 100 x 45 mm, 2 ks Ide o klasickú drevenú sklápaciu pascu na myši s bukovou základňou. Pasca na myši ponúka praktický odchyt myší a ďalších menších hlodavcov. Funguje na klasickom princípe a je vyrobená z dreva. Žiadne myši váš už nebudú obťažovať. Pasce je nutné priebežne..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Sada na sťahovanie nábytku Užitočná súprava, ktorá pomôže pri rýchlej a efektívnej preprave nábytku či väčších domácich spotrebičov. Bez ohľadu na to, či je potrebné nábytok premiestniť do vedľajšej miestnosti alebo vyniesť z domu, táto súprava je na to ako stvorená. Celé je to vyrobené veľmi p..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Kovová pasca na myši Metal, 95 x 50 mm, čierna farba Ide o klasické sklápacie pasce na myši v kovovom prevedení. Pasca na myši ponúka praktický odchyt myší a ďalších menších hlodavcov. Funguje na klasickom princípe a je vyrobená z kovu. Žiadne myši vás už nebudú obťažovať. Pasce je nutné priebežne k..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Rozprašovací set, osviežovací set - vodná hmla 20m Radi si užívate letné večery doma na terase či v záhrade? Slastné leňošenie sa môže rýchlo zmeniť na nepríjemný pocit. Suchý vzduch, horúčava, otravný hmyz... Tomu všetkému sa však vyhnete veľmi jednoducho! Aby ste si mohli leto u vás doma užív..
8,10€
Cena bez DPH:6,75€
Okenná mucholapka VetroBand, 2 ks Predstavujeme VetroBand, inovatívnu okennú mucholapku od osvedčeného výrobcu Papírna Moudrý, ktorá prináša efektívne a nenápadné riešenie pre váš domov. S touto mucholapkou môžete raz a navždy zabudnúť na nevítané lietajúce návštevníky ako sú muchy či drozofily. Vet..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Závesné kreslo bocianie hniezdo s vankúšom Nesti, 80 x 30 cm, sivé Závesné kreslo "bocianie hniezdo" je ako stvorené na terasu, balkón aj záhradu. Dá sa použiť ako kreslo na terasu alebo ako hojdačka na záhrade. Využijú ho dospelí pri relaxe a deti pri zábave. Kreslo vyzerá veľmi pekne, takže môže b..
35,30€
Cena bez DPH:29,42€
Záhradná zošívačka, ručné viazacie nožnice, Tapener Záhradná zošívačka je zariadenie, ktoré výrazne uľahčuje viazanie stoniek rastlín, upevňovanie krytov ôk, nepremokavých plachiet a podpier, ako aj mnoho ďalších úloh. Tento nástroj je zvlášť vhodný pre rastliny, ako sú paradajky, uhorky, paprik..
15,40€
Cena bez DPH:12,83€