Hlavné menu
Produkty v košíku

Dielňa a záhrada

Tam, kde sa tvorivosť stretáva s prírodou. Ponúkame nástroje a vybavenie, ktoré vám pomôžu vytvoriť a udržiavať krásne a produktívne priestory. Od robustných náradí pre dielňu až po záhradné potreby, ktoré prírodu privádzajú... Pokračovať
Sada 10 kvalitných záhradných nástrojov Táto kompletná sada bola starostlivo vybraná, aby vám pomohla pri starostlivosti a skrášľovaní vašich záhrad. Každé náradie je vyrobené z pevných materiálov, ktoré zaisťujú pevnosť a odolnosť, aby vás sprevádzali dlhé roky. Či už ste skúsený záhradník aleb..
19,90€
Cena bez DPH:16,58€
Sada 5 kvalitných záhradných nástrojov Táto kompletná sada bola starostlivo vybraná, aby vám pomohla pri starostlivosti a skrášľovaní vašich záhrad. Každý nástroj bol vyrobený z pevných materiálov, ktoré zaisťujú pevnosť a odolnosť, aby vydržali mnoho rokov. Či už ste skúsený záhradník alebo zač..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
6 dielna sada záhradného náradia Sada 6 mimoriadne užitočných záhradných pomôcok. Je to skutočná nevyhnutnosť pre každého záhradkára, ktorý sa rád stará o svoju záhradku. Súprava obsahuje dve záhradné lopaty, hrable a záhradnícke pazúry, motyku s pazúrmi a metlu. Nástroje sú kompaktné a zaber..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Alum USB lapač hmyzu, čierny Chcete sa konečne zbaviť komárov vo svojom dome? Ochráňte seba a svoju rodinu pred otravným uhryznutím bezpečným a jednoduchým spôsobom pomocou dokonalej LED lampy proti komárom. Komáre môžete odstrániť 4 jednoduchými krokmi. Zapnite lampu, svetlo pritiahne hmyz, zab..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Balkónový set, stôl + 2 stoličky Gardlov  Nábytok je odolný voči poveternostným vplyvom a ľahko sa čistí. Moderný a elegantný dizajn 3-dielneho setu kovového nábytku sa bude skvele hodiť na balkón, terasu alebo záhradu. Set obsahuje dve pohodlné stoličky s operadlami a stôl so sklenenou doskou. ..
69,00€
Cena bez DPH:57,50€
Balkónový set, stôl + 2 stoličky Nábytok je odolný voči poveternostným vplyvom a ľahko sa čistí. Moderný a elegantný dizajn 3-dielneho setu kovového nábytku sa bude skvele hodiť na balkón, terasu alebo záhradu. Set obsahuje dve pohodlné stoličky s operadlami a stôl so sklenenou doskou. Na zložen..
90,00€
Cena bez DPH:75,00€
Kotúč s priemerom 125 mm je určený na použitie s uhlovou brúskou Kotúč na drevo s otvormi je určený pre obrábanie mäkkého a tvrdého dreva ako napr. obrúsenie nadbytočného materiálu, zabrúsenie do požadovaného tvaru alebo zaoblenie hrán. Kotúč má vnútorný priemer 2,2 cm pre uchytenie v uhlovej brú..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Brazílske závesné hojdacie kreslo - béžové Toto závesné hojdacie kreslo vám umožní relaxovať v pohodlných podmienkach. Bude perfektné v záhrade, na terase, balkóne a dokonca aj v izbe! Využijete ho počas siesty po večeri, krátkeho spánku alebo relaxu s knihou či časopisom. Hojdacie kreslo je ..
22,00€
Cena bez DPH:18,33€
Brazílske závesné hojdacie kreslo - šedé Toto závesné hojdacie kreslo vám umožní relaxovať v pohodlných podmienkach. Bude perfektné v záhrade, na terase, balkóne a dokonca aj v izbe! Využijete ho počas siesty po večeri, krátkeho spánku alebo relaxu s knihou či časopisom. Hojdacie kreslo je vy..
22,00€
Cena bez DPH:18,33€
Čistiace kefy do vrtačky - Sada 4 ks Kefy pre akýkoľvek typ skrutkovača a vŕtačky. Majú univerzálne hroty, takže ich jednoducho pripojíte k svojmu zariadeniu. Takéto kefy sa dajú použiť v automobilovom priemysle (napríklad na disky áut), ako aj v dielni a pri mnohých domácich prácach, kde zlepšuj..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Čistiace kefy na vrták – sada z 23 rôznych čistiacich nádstavcov UNIVERZÁLNA SÚPRAVA, KTORÁ FUNGUJE V KAŽDEJ SITUÁCII Špecifikácia: Počet prvkov v súprave: 23 Materiál: oceľ, plast a nylonové štetiny Použitie: univerzálne Rozmery skrutkovača: 1/4 palca RÝCHLOSŤ A PRESNOSŤ Sada čistiacich ..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Detektor kovov s LCD displejom Vysoko kvalitný detektor kovov s LCD displejom, ktorý vám umožní vyhľadávať mince, relikvie, šperky, zlato a striebro kdekoľvek si ho vezmete so sebou. Tento výrobok je vhodný najmä pre tých, ktorí hľadajú výkonný detektor kovu s všestranným použitím a vysokou citl..
99,00€
Cena bez DPH:82,50€