Hlavné menu
Produkty v košíku

Madlá

Madlá slúžia ako pomôcka pri vstávaní, sadaní a stoji v kúpeľni a na WC. Oporné madlo sa odporúča pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Produkty veľmi efektívne eliminujú riziká pádu pri úkonoch v kúpeľni.
Bezpečnostné oporné madlo 76cm Bezpečnostné oporné madlo 76cm
-23 %
Bezpečnostné oporné madlo 76cm Bezpečnostné podporné madlo, ktoré sa dá sklopiť a zložiť, je efektívnym a ekonomickým riešením poskytujúcim podporu. Poskytuje podporu mobility pre ľudí so zníženou pohyblivosťou. Tiež je skvelou pomôckou pre starších ľudí, ako pomôcka pri každodenných činnostiach,..
41,60€ 54,10€
Cena bez DPH:34,67€
Bezpečnostné oporné madlo na WC Bezpečnostné oporné madlo na WC
-23 %
Bezpečnostné oporné madlo na WC Bezpečnostná oporné madlo na WC je pomocné zariadenie, ktoré pomáha a zjednodušuje užívateľovi vykonávať hygienické činnosti. Oporné madlo sa odporúča pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Možno prispôsobiť výšku a šírku madiel, vďaka čomu je tento produkt vhodný pr..
44,10€ 57,30€
Cena bez DPH:36,75€
Madlo do wc a kúpeľne s prísavkami, čierne Madlo do wc a kúpeľne s prísavkami, čierne
-23 %
Madlo s prísavkami je vhodné do kúpeľne, WC alebo sprchovacieho kúta, čierne Je vyrobené z odolného plastu a je možné ho pripevniť na akýkoľvek pevný a hladký povrch ako je napríklad obklad, dlažba, sklo alebo kov. Uchytí sa jednoducho pomocou prísaviek a nie je potrebné vŕtanie ani žiaden inštal..
9,40€ 12,20€
Cena bez DPH:7,83€
Madlo do wc a kúpeľne s prísavkami, modré Madlo do wc a kúpeľne s prísavkami, modré
-23 %
Madlo s prísavkami je vhodné do kúpeľne, WC alebo sprchovacieho kúta, modré Je vyrobené z odolného plastu a je možné ho pripevniť na akýkoľvek pevný a hladký povrch ako je napríklad obklad, dlažba, sklo alebo kov. Uchytí sa jednoducho pomocou prísaviek a nie je potrebné vŕtanie ani žiaden inštala..
9,40€ 12,20€
Cena bez DPH:7,83€
Madlo do wc a kúpeľne s prísavkami, sivé Madlo do wc a kúpeľne s prísavkami, sivé
Top -23 %
Madlo s prísavkami je vhodné do kúpeľne, WC alebo sprchovacieho kúta, sivé Je vyrobené z odolného plastu a je možné ho pripevniť na akýkoľvek pevný a hladký povrch ako je napríklad obklad, dlažba, sklo alebo kov. Uchytí sa jednoducho pomocou prísaviek a nie je potrebné vŕtanie ani žiaden inštalač..
9,40€ 12,20€
Cena bez DPH:7,83€
Nadstavec na WC s madlami SEAT, nastaviteľná výška 9, 13 alebo 17 cm
-23 %
Nadstavec na WC s madlami Nadstavec na WC s madlami má využitie najmä tam, kde pacient vzhľadom na svoj zdravotný stav nie je schopný použiť štandardnú misu WC. Zvýšenie štandardnej výšky misy uľahčuje pacientom bežné úkony osobnej hygieny a zároveň eliminuje možné riziko pri týchto úkonoch. Vý..
112,90€ 146,80€
Cena bez DPH:94,08€
Prísavka na prenášanie skla, dlažby - 45 kg Prísavka na prenášanie skla, dlažby - 45 kg
-23 %
Prísavka na prenášanie skla, dlažby - 45 kg Prísavný držiak je určený na manipuláciu s rôznymi materiálmi s hladkým povrchom. Jeho široké využitie uľahčí prácu profesionálom aj amatérom. Špecifikácie: vysoká kvalita maximálna nosnosť: 45 kg výška: 10 cm priemer prísavky: 11,5 cm farba: n..
4,30€ 5,60€
Cena bez DPH:3,58€
Protiskĺzové madlo do kúpeľne Protiskĺzové madlo do kúpeľne
-23 %
Protiskĺzové madlo do kúpeľne Madlo je vyrobené z odolného materiálu a je možné ho pripevniť na akýkoľvek pevný a hladký povrch ako je napríklad obklad, dlažba, sklo alebo kov. Produkt slúži ako pomôcka pri vstávaní, sede a stoji v kúpeľni a wc. Upevňuje sa na stenu a je možné ho uložiť horizont..
10,20€ 13,30€
Cena bez DPH:8,50€
Protiskĺzové madlo do kúpeľne 60cm Protiskĺzové madlo do kúpeľne 60cm
-23 %
Protiskĺzové madlo do kúpeľne 60cm Madlo je vyrobené z odolného materiálu a je možné ho pripevniť na akýkoľvek pevný a hladký povrch ako je napríklad obklad, dlažba, sklo alebo kov. Produkt slúži ako pomôcka pri vstávaní, sede a stoji v kúpeľni a wc. Upevňuje sa na stenu a je možné ho uložiť hor..
13,10€ 17,00€
Cena bez DPH:10,92€