Hlavné menu
Produkty v košíku

Madlá

Mnoho ľudí má problémy s rovnováhou, svalovou silou alebo obmedzenou pohyblivosťou. Madlá zvyšujú bezpečnosť tým, že poskytujú pevný bod opory, keď vstávajú z WC alebo vystupujú z vane. Tým sa minimalizuje riziko pádov a... Pokračovať
Bezpečnostné oporné madlo Dennis, zaťaženie 180 kg Madlo pomáha udržiavať rovnováhu a pohyb osobám s obmedzenou pohyblivosťou, zvyšuje bezpečnosť osôb používajúcich sociálne zariadenia a možno ho inštalovať do kúpeľne na vaňu bez použitia náradia. Madlo je určené na použitie v bytoch, opatrovateľský..
40,80€
Cena bez DPH:34,00€
Protiskĺzové madlo do kúpeľne Alex, dĺžka 45 cm Jednoduché kúpeľňové madlo pre ľudí, ktorí potrebujú dodatočnú podporu pri každodennej hygiene. Jednoduché pripevnenie na vaňu, sprchu alebo WC. Madlo napomáha stabilizácii tela a pohybu osôb s obmedzenou schopnosťou pohybu, zvyšuje bezpečnosť osôb vyu..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Protiskĺzové madlo do kúpeľne Cezar, dĺžka 60 cm Madlo napomáha stabilizácii tela a pohybu osôb s obmedzenou schopnosťou pohybu, zvyšuje bezpečnosť osôb využívajúcich sociálne zariadenia, možno ho inštalovať do kúpeľne na vaňu bez použitia náradia. Madlo je určené na použitie v bytoch, opatrovateľsk..
16,60€
Cena bez DPH:13,83€
Madlo do wc a kúpeľne s prísavkami, sivá Madlo do wc a kúpeľne s prísavkami, sivá
Top
Madlo s prísavkami je vhodné do kúpeľne, WC alebo sprchovacieho kúta, sivé Je vyrobené z odolného plastu a je možné ho pripevniť na akýkoľvek pevný a hladký povrch ako je napríklad obklad, dlažba, sklo alebo kov. Uchytí sa jednoducho pomocou prísaviek a nie je potrebné vŕtanie ani žiaden inštalač..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Protiskĺzové madlo do kúpeľne Madlo je vyrobené z odolného materiálu a je možné ho pripevniť na akýkoľvek pevný a hladký povrch ako je napríklad obklad, dlažba, sklo alebo kov. Produkt slúži ako pomôcka pri vstávaní, sede a stoji v kúpeľni a wc. Upevňuje sa na stenu a je možné ho uložiť horizont..
9,60€
Cena bez DPH:8,00€
Protiskĺzové madlo do kúpeľne 60cm Madlo je vyrobené z odolného materiálu a je možné ho pripevniť na akýkoľvek pevný a hladký povrch ako je napríklad obklad, dlažba, sklo alebo kov. Produkt slúži ako pomôcka pri vstávaní, sede a stoji v kúpeľni a wc. Upevňuje sa na stenu a je možné ho uložiť hor..
13,80€
Cena bez DPH:11,50€