Hlavné menu
Produkty v košíku

Madlá

Mnoho ľudí má problémy s rovnováhou, svalovou silou alebo obmedzenou pohyblivosťou. Madlá zvyšujú bezpečnosť tým, že poskytujú pevný bod opory, keď vstávajú z WC alebo vystupujú z vane. Tým sa minimalizuje riziko pádov a... Pokračovať
Protiskĺzové madlo do kúpeľne Madlo je vyrobené z odolného materiálu a je možné ho pripevniť na akýkoľvek pevný a hladký povrch ako je napríklad obklad, dlažba, sklo alebo kov. Produkt slúži ako pomôcka pri vstávaní, sede a stoji v kúpeľni a wc. Upevňuje sa na stenu a je možné ho uložiť horizont..
9,60€
Cena bez DPH:8,00€
Madlo do wc a kúpeľne s prísavkami, sivá Madlo do wc a kúpeľne s prísavkami, sivá
Top
Madlo s prísavkami je vhodné do kúpeľne, WC alebo sprchovacieho kúta, sivé Je vyrobené z odolného plastu a je možné ho pripevniť na akýkoľvek pevný a hladký povrch ako je napríklad obklad, dlažba, sklo alebo kov. Uchytí sa jednoducho pomocou prísaviek a nie je potrebné vŕtanie ani žiaden inštalač..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Protiskĺzové madlo do kúpeľne 60cm Madlo je vyrobené z odolného materiálu a je možné ho pripevniť na akýkoľvek pevný a hladký povrch ako je napríklad obklad, dlažba, sklo alebo kov. Produkt slúži ako pomôcka pri vstávaní, sede a stoji v kúpeľni a wc. Upevňuje sa na stenu a je možné ho uložiť hor..
13,80€
Cena bez DPH:11,50€