Hlavné menu
Produkty v košíku

Ochrana proti otlakom

Ponúkame vám široký výber doplnkov, ktoré zabezpečia maximálne pohodlie pri nosení topánok a minimalizujú riziko vzniku otlakov. Vyskúšajte silikónové vložky do topánok, náplasti proti oderu, či latexové náplasti do topánok.... Pokračovať
Náplasť na otlaky do topánok z latexovej peny - 4 rôzne tvary Nálepky z latexovej peny na ochranu chodidla pred otlakmi a odermi. V balení nájdete rôzne tvary a veľkosti. Ochranu chodidla ocenia ľudia v pracovnej obuvi, športovci, turisti a dámy v lodičkách. Náplasti na otlaky rôzneho tvaru vytvo..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Náplasť na otlaky do topánok z latexovej peny - kruhový tvar Penové nálepky do topánok proti otlakom chodidiel. Vhodné na ochranu chodidiel pri novej alebo úzkej obuvi. Náplasť na otlaky ochráni kožu na chodidlách pred bolestivým otlakom od topánok. Vlastnosti: Latexová pena prekryje podrážd..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Náplasť na otlaky do topánok z latexovej peny - oválny tvar s otvorom Nalepovacia pomôcka na ochranu chodidla pred otlakmi a odermi od topánok. Oválny tvar s dierou uprostred umožní použitie aj pri kurom oku alebo bradavici. Vhodné do všetkých druhov obuvi. Náplasť na otlaky do topánok ochráni pr..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Náplaste do topánok proti oderu - pätičky Kožené samolepiace chrániče - pätičky zabraňujú vzniku oderom a otlakom v zadnej časti päty. Praktická pomôcka proti oderu nôh pri použití nových alebo neforemných topánok, lodičiek.  Technické parametre: Rozsah veľkostí: univerzálna - hrúbka 3 mm, š..
1,10€
Cena bez DPH:0,92€
Náplaste do topánok proti oderu - pätičky Samolepiace chrániče - pätičky zabraňujú vzniku oderom a otlakom v zadnej časti päty. Praktická pomôcka proti oderu nôh pri použití nových alebo neforemných topánok, lodičiek.  Technické parametre: Rozsah veľkostí: univerzálna - hrúbka 1 cm, šírka 4,..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Náplaste proti oderu - penové, béžové Penové vložky pomáhajú zmenšiť veľkosť obuvi, eliminujú vôle v topánke. Zabraňujú odieraniu päty. Pri chôdzi sa v topánke neposúvajú, stačí odlepiť ochrannú fóliu a priložiť lepiacu stranu na zadnú časť topánky. Pred vložením podpätku do topánky utrite pod..
0,90€
Cena bez DPH:0,75€
Silikónová vložka na ochranu päty 2ks - pätičky zabraňujú vzniku oderom a otlakom v zadnej časti päty. Silikónová vložka na ochranu päty 2ks Dajte zbohom otlačeným pätám vďaka týmto špeciálnym silikónovým vložkám do topánok. S nimi bude vaša chôdza príjemná a bez bolesti. Gélové vložky stačí len..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€