Hlavné menu
Produkty v košíku

Ochrana proti otlakom

Ponúkame vám široký výber doplnkov, ktoré zabezpečia maximálne pohodlie pri nosení topánok a minimalizujú riziko vzniku otlakov. Vyskúšajte silikónové vložky do topánok, náplasti proti oderu, či latexové náplasti do topánok.... Pokračovať
Gélové ochranné návleky na päty, 1 pár (2ks) Gélové ochranné návleky na päty, 1 pár (2ks)
Novinka
Gélové ochranné návleky na päty Objavte kľúč k hladkým, zdravým pätám s gélovými ochrannými návlekmi na päty, špeciálne navrhnutými pre tých, ktorí túžia po konečnom riešení proti popraskaným pätám. Tieto inovatívne návleky sú navrhnuté tak, aby poskytovali okamžitú úľavu a dlhodobú ochranu vašim no..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Ochranné vankúšiky do žabiek Metavankúš podopiera a tlmí priestor pod bruškom chodidla: Sada ochranných vankúšov do žabiek EVERYDAY je navrhnutá tak, aby poskytovala optimálnu podporu pre vaše chodidlá. Metavankúš vám pomáha udržať správnu polohu bruška chodidla a tlmí tlak pri každom kroku. Chr..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Ochranná samolepiaca náplasť na pľuzgiere a kurie oká Predstavte si svet, kde každý krok je synonymom pohodlia, a obľúbené topánky už nikdy nebudú synonymom bolesti. S našou ultra ochrannou samolepiacou náplasťou na pľuzgiere a kurie oká sa tento sen stáva skutočnosťou. Vďaka inovatívnemu dizajnu a ..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Sada náplastí na ochranu pľuzgierov a na kurie oká, Patches,11ks  Predstavujeme revolučnú sadu ochranných náplastí, ktorá predstavuje štít proti pľuzgierom a kurím okám, zárukou komfortu pri nosení vašich obľúbených topánok. Tieto unikátne náplasti sú navrhnuté tak, aby poskytovali okamžitú úľavu a ..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Vodotesná náplasť na pľuzgiere a odreniny, 1ks Zabudnite na bolesť a nepohodlie, ktoré sprevádzajú každodenné nosenie vašich obľúbených topánok. Predstavujeme vám vodotesnú ochrannú náplasť, inovatívne riešenie navrhnuté tak, aby vaše chodidlá zostali neporušené, bez ohľadu na výzvy, ktoré pred vás ..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Pätička s vložkou na ochranu chodidla do obuvi, 2 v 1, 1pár (2ks) Pätička s vložkou na ochranu chodidla do obuvi, 2 v 1, 1pár (2ks)
Top
Podpätky a vložky do topánok, 2 v 1 - 1 pár Chránia pätu pred odieraním a tlmia pätu pri chôdzi 2 v 1 - nástavce na podpätok a pätové nástavce. Tento výrobok spája dve hlavné výhody bežných podpätkov a podložiek pod päty. Ide o spojenie týchto dvoch výrobkov do jedného komplexného produktu. Je ro..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Oddeľovač prstov s krytom na haluxy a nášlapom - univerzálna veľkosť Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a bolesťou v prednej časti chodidiel? Vyskúšajte silikónovú podpornú bandáž na haluxy, ktorá koriguje a napráva vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chráni bočné kĺby pred poškodení..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Sada náplastí proti Oderu päty - penové, 4 Sady Zvýšte pohodlie pri chôdzi, znížte pocit únavy nôh, ktorý pociťujete pri celodennej chôdzi v topánkach na vysokom podpätku. Popis Sada poltopánok, poltopánok na pätu do topánok. Kúpili ste si topánky, ktoré sú vám príliš veľké alebo nepohodlné? P..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Náplasť na otlaky do topánok z latexovej peny - kruhový tvar Penové nálepky do topánok proti otlakom chodidiel. Vhodné na ochranu chodidiel pri novej alebo úzkej obuvi. Náplasť na otlaky ochráni kožu na chodidlách pred bolestivým otlakom od topánok. Vlastnosti: Latexová pena prekryje podrážd..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Ochranný gélový chránič prstov na nohách Pružné gélové chrániče prstov na nôh Ľahko sa nasadzujú, chránia pred odreninami a otlakmi. Ideálne na kladivkové prsty a prsty s pazúrmi. Gélový chránič prstov Krytka na prsty chráni prsty pred odrením, najmä v prípade pazúrikovitých alebo kladivkovitých ..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
3D Univerzálne penové ochranné / opravné pätičky proti oderu Podpätky poskytujú pohodlie a ochranu vašich chodidiel pred otlakmi a odreninami. Ideálne na zlepšenie pohodlia a estetiky obuvi a na riešenie problému nadmernej veľkosti obuvi. Sú vhodné aj na opravu obuvi. Lepené 3D Penové Podpätky n..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Ochranná hydrokoloidná náplasť na pľuzgiere, otlaky a odreniny 4ks / M Hydrokoloidné náplasti - z mäkkého, elastického materiálu, urýchľujú hojenie, ideálne do topánok s podpätkami. Účinná ochrana a zvýšený komfort. Súprava vodeodolných náplastí na odreniny 4 ks. Hydrokoloidné náplasti sú malé ob..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€