Hlavné menu
Produkty v košíku

Routery a WiFi

Vychutnajte si bezproblémové pripojenie so našimi routermi a WiFi riešeniami. Ak potrebujete signál rozšíriť vo vašom domove, máme riešenie aj na to. Ponúkame širokú škálu produktov, ktoré vám zabezpečia stabilné a rýchle... Pokračovať
Adaptér WIFI na USB 600 Mbps DUAL Adaptér WiFi na USB umožňuje zväčšiť dosah bezdrôtovej siete, vyznačuje sa malými rozmermi a veľmi dobrým vysielacím výkonom. Je kompatibilný s bezdrôtovým štandardom 802.11ac a kompatibilný s bezdrôtovými štandardmi 802.11a/b/g/n, čo vám umožňuje pripojiť sa k b..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Zosilňovač Wi-Fi signálu 2,4G Booster Z01A Objavte zosilňovač Wi-FI a rozšírte pokrytie a zlepšite kvalitu svojej siete! Investujte do zosilňovača a vychutnajte si vynikajúci dosah a stabilitu vašej Wi-Fi siete. Nenechajte sa obmedzovať slabým signálom. Získajte plnú kontrolu nad svojím internetom. ..
14,50€
Cena bez DPH:12,08€
Inteligentná diaľkovo ovládaná Wi-Fi zásuvka Inteligentná zásuvka bola vyvinutá pre ľudí žijúcich moderným spôsobom života a ktorí sa neboja využívať najmodernejšie technológie. Zásuvka poskytuje užívateľom dokonalú kontrolu nad ich domácou elektronikou. Zariadenie umožňuje zapínať, vypínať aleb..
10,40€
Cena bez DPH:8,67€
Redukcia adaptér WIFI na USB 1200Mbps Má kompaktné rozmery. Zariadenie sa zmestí do akéhokoľvek USB portu a je praktickou voľbou aj na cestovanie – môžete si ho vziať so sebou kamkoľvek pôjdete. Karta pripojená cez USB je ideálnym riešením pre notebooky, hoci nájde uplatnenie aj v prípade st..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€