Hlavné menu
Produkty v košíku

Nástroje a pomôcky

Udržte poriadok alebo si zjednodušte vašu starostlivosť o seba s našimi produktami. Pozrite si našu ponuku pomôcok, kde nájdete rôzne organizéry na kozmetiku a make-up, kozmetické sady, pinzety, plniteľné rozprašovače parfumov, misky... Pokračovať
Cestovný rozprašovač na parfémy 5 ml, čierny Rozprašovač je vyrobený a uzavretý v hliníkovom kryte (akceptovaný leteckými spoločnosťami v príručnej batožine). Tento šikovný a diskrétny rozprašovač parfému vďaka kompaktným rozmerom môžete nosiť stále so sebou a aplikovať ho kedykoľvek budete potr..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Cestovný rozprašovač na parfémy 5 ml, ružový Rozprašovač je vyrobený a uzavretý v hliníkovom kryte (akceptovaný leteckými spoločnosťami v príručnej batožine). Tento šikovný a diskrétny rozprašovač parfému vďaka kompaktným rozmerom môžete nosiť stále so sebou a aplikovať ho kedykoľvek budete potre..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Cestovný rozprašovač na parfémy 5 ml, strieborný Rozprašovač je vyrobený a uzavretý v hliníkovom kryte (akceptovaný leteckými spoločnosťami v príručnej batožine). Tento šikovný a diskrétny rozprašovač parfému vďaka kompaktným rozmerom môžete nosiť stále so sebou a aplikovať ho kedykoľvek budete p..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Kozmetická kovová špachtľa s drevenou rúčkou Kovová špachtľa je vhodným doplnkom pri depilácii. Široká špachtľa je ideálna pri nanášaní na väčšie plochy (ruky, nohy, podpazušie, bikiny).Používaním kovovej špachtle pri nanášaní vosku zvýšite hygienickosť depilácie. Pomocou špachtle nanesiete potr..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Kozmetický set na aplikáciu pleťovej masky - 9 dielna sada Kozmetický set sa Vám hodí na aplikáciu domácej pleťovej masky alebo ako cestovná sada. Je zložený z plastovej misky vhodnej na miešanie Vašej obľúbenej masky, špachtly a štetca aby ste si masku mohli následne naniesť. Súčasťou sú aj n..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
APT AG617 Manikúrny vankúšik pod ruky - ružový Mimoriadne praktický manikúrny vankúšik pod ruku, ktorý zvyšuje komfort práce pri vykonávaní manikúry. Elegantné ružové froté je odnímateľné, takže ho možno prať a používať dlhú dobu. Ideálne pre použitie doma alebo v profesionálnom kozmetickom saló..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Organizér na kozmetiku a make-up 23 x 11 x 10,5 cm béžovo-modrý Elegantný a mimoriadne praktický organizér so zásuvkou - na kozmetiku, šperky a ďalšie drobnosti. Postarajte sa o poriadok vo svojom okolí. Je vybavený ďalšou, uzavretou zásuvkou, ktorá vám umožní vložiť do nej viac drobností. Hor..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Organizér na kozmetiku a make-up 23 x 11 x 10,5 cm bielo-zelený Elegantný a mimoriadne praktický organizér so zásuvkou - na kozmetiku, šperky a ďalšie drobnosti. Postarajte sa o poriadok vo svojom okolí. Je vybavený ďalšou, uzavretou zásuvkou, ktorá vám umožní vložiť do nej viac drobností. Hor..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Groomarang - Pinzeta na vytrhávanie chĺpkov a obočia s mini hrebeňom Pinzeta s mini hrebeňom na konci. Táto pinzeta má nesmierne kvalitný výbrus a spoj, vďaka ktorým je možné uchopiť aj mimoriadne tenké vlákna. Starostlivo tvarovaný nástroj z kvalitnej ocele. Necelých 12 cm dlhá pinzetka je skut..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Plniteľný rozprašovač parfumov - čierny 5 ml Rozprašovač predstavuje skvelý doplnok Vášho klasického parfému. Ide o plniteľnú nádobku – prenosný rozprašovač, ktorý nie je o nič väčší ako rúž a vystačí až na 50 použití. Plniteľný rozprašovač parfumov je vhodným darčekom pre každú dámu, ktorá chc..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Plniteľný rozprašovač parfumov - fialový 5 ml Rozprašovač predstavuje skvelý doplnok Vášho klasického parfému. Ide o plniteľnú nádobku – prenosný rozprašovač, ktorý nie je o nič väčší ako rúž a vystačí až na 50 použití. Plniteľný rozprašovač parfumov je vhodným darčekom pre každú dámu, ktorá ch..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Plniteľný rozprašovač parfumov - modrý 5 ml Rozprašovač predstavuje skvelý doplnok Vášho klasického parfému. Ide o plniteľnú nádobku – prenosný rozprašovač, ktorý nie je o nič väčší ako rúž a vystačí až na 50 použití. Plniteľný rozprašovač parfumov je vhodným darčekom pre každú dámu, ktorá chce..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€