Hlavné menu
Produkty v košíku

Kozmetické pomôcky

Využite rôzne kozmetické pomôcky, ktoré vám spríjemnia skrášľovanie a staranie sa o Vašu pokožku.
APT AG76B Kadernícke nožnice – rovné APT AG76B Kadernícke nožnice – rovné
-23 %
APT AG76B Kadernícke nožnice – rovné Ergonomické, rovné kadernícke nožnice vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Sú ideálne pre profesionálne aplikácie a amatérske strihanie vlasov. Čepeľ nožníc má špeciálnu skrutku na nastavenie vôle. Gumová zarážka medzi úchopmi pre prsty zaisťuje tichý chod. Prída..
2,70€ 3,50€
Cena bez DPH:2,25€
Britva na úpravu obočia - sada 3ks Britva na úpravu obočia - sada 3ks
-24 %
Britva na úpravu obočia - sada 3ks Zbaviť sa nadbytočných chĺpkov v tvári je prvý krok k dosiahnutiu perfektne upraveného vzhľadu. Sada žiletiek na obočie v balení s 3 kusmi predstavuje ľahké, rýchle a bezbolestné riešenie. Postačí len pár krátkych ťahov a všetky chĺpky, ktoré rastú mimo línie V..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Britva na úpravu obočia -1ks Britva na úpravu obočia -1ks
-23 %
Britva na úpravu obočia - 1 ks Zbaviť sa nadbytočných chĺpkov v tvári je prvý krok k dosiahnutiu perfektne upraveného vzhľadu. Britva na úpravu obočia predstavuje ľahké, rýchle a bezbolestné riešenie. Postačí len pár krátkych ťahov a všetky chĺpky, ktoré rastú mimo línie Vášho ideálneho tvaru ob..
2,30€ 3,00€
Cena bez DPH:1,92€
Čistiaca kefka na tvár Čistiaca kefka na tvár
-23 %
Čistiaca kefka na tvár, ružová Čistiaca kefka na tvár je modernou a inteligentnou vychytávkou. Slúži na hĺbkové čistenie pleti, odstránenie mastnoty a nečistôt alebo na masírovanie tváre. Kefka na tvár vám zjednoduší každodennú starostlivosť o pleť a zastane aj niektoré funkcie, ktoré bežne po..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Čistiaca sonická kefka na tvár - ružová Čistiaca sonická kefka na tvár - ružová
-23 %
Čistiaca sonická kefka na tvár Sonická čistiaca kefka je veľmi užitočné príslušenstvo, ktoré má veľa využití. Čistí pokožku a póry, zvlhčuje, odstraňuje sfarbenie a iné kožné problémy, a čistí od nečistôt, prachu, upchatých pórov, odumretej pokožky a zvyškov make-upu. Kefa na tvár je vyrobená z v..
5,80€ 7,50€
Cena bez DPH:4,83€
Cvičná hlava na tréning aplikácie rias a PMU Cvičná hlava na tréning aplikácie rias a PMU
-23 %
Cvičná hlava na tréning aplikácie rias a PMU Trénigová hlava slúži ako doplnkový materiál na tréning aplikácie umelých rias. Gumová hlava dokonale simuluje reálnu tvár klienta, takže si v pohodlí domova môžete vyskúšať predlžovanie rias. Hlava je vhodná pre začiatočníkov aj pre profesionálov na ..
10,30€ 13,40€
Cena bez DPH:8,58€
Cvičná hlava s prírodnými vlasmi 60-70 cm blond Cvičná hlava s prírodnými vlasmi 60-70 cm blond
-23 %
Cvičná hlava s prírodnými vlasmi 60-70 cm blond Kadernícka hlava s vlasmi na nácvik rôznych typov účesov. Hlava bude perfektná pre začiatočníka aj skúseného kaderníka. Môžete si urobiť veľa jednoduchších a pokročilejších účesov, ako sú vrkoče, drdoly atď. Je tiež ideálna na strihanie, prichytá..
43,20€ 56,20€
Cena bez DPH:36,00€
Cvičná hlava s prírodnými vlasmi 60-70cm - hnedá Cvičná hlava s prírodnými vlasmi 60-70cm - hnedá
-23 %
Cvičná hlava s prírodnými vlasmi 60-70cm, hnedá Kadernícka hlava s vlasmi na nácvik rôznych typov účesov. Hlava bude perfektná pre začiatočníka aj skúseného kaderníka. Môžete si urobiť veľa jednoduchších a pokročilejších účesov, ako sú vrkoče, drdoly atď. Je tiež ideálna na strihanie, prichytá..
45,40€ 59,00€
Cena bez DPH:37,83€
Efilačné kadernícke nožnice na vlasy Efilačné kadernícke nožnice na vlasy
-22 %
Efilačné kadernícke nožnice na vlasy Efilačné kadernícke nožnice pre všetkých začínajúcich i pokročilých kaderníkov. Ostrie je vyrobené z chirurgickej ocele. Efilačné kadernícke nožnice sú vhodné pre amatérske i profesionálne využitie. Jedna strana ostria je s mikroozubením, druhá je hladká. Efil..
2,80€ 3,60€
Cena bez DPH:2,33€
Farba na obočie RefectoCil 1 - čierna Farba na obočie RefectoCil 1 - čierna
-23 %
Farba na obočie - čierna Profesionálna farba na riasy a obočie od firmy Refectocil. Jednoduchá a spoľahlivá aplikácia s vynikajúcim farebným výsledkom, ktorá vydrží po dobu až 6 týždňov. Pre prirodzené zdôraznenie Vašich rias. Jedna tuba obsahuje 15 ml farby. Na jedno použitie je potrebné 2cm..
7,40€ 9,60€
Cena bez DPH:6,17€
Jednorázové špirálové riasenky na mihalnice – sada 50 ks Jednorázové špirálové riasenky na mihalnice – sada 50 ks
-24 %
Jednorázové špirálové riasenky na mihalnice – sada 50 ks Sada 50 ks jednorazových špirálovitých riaseniek je vynikajúcim a univerzálnym nástrojom pre starostlivosť o Vaše očné riasy. Môžete s nimi nanášať maskaru, rozčesávať mihalnice (vrátane umelých) a vykonávať ďalšie ošetrenia (napríklad ods..
2,60€ 3,40€
Cena bez DPH:2,17€
Kadernícka / kozmetická pláštenka na jedno použitie - netkaná textília Kadernícka / kozmetická pláštenka na jedno použitie - netkaná textília
-25 %
Kadernícka / kozmetická pláštenka na jedno použitie - netkaná textília Pláštenka je veľmi pohodlná, vyrobená z netkanej textílie. Táto pláštenka je vhodná do kozmetických / kaderníckych salónov, ale aj na domáce použitie. farba: biela rozmer: 140 x 100 cm Obsah balenia:1 ks kozmetická plá..
0,90€ 1,20€
Cena bez DPH:0,75€