Hlavné menu
Produkty v košíku

Kozmetické pomôcky

Využite rôzne kozmetické pomôcky, ktoré vám spríjemnia skrášľovanie a staranie sa o Vašu pokožku.
APT AG76B Kadernícke nožnice – rovné APT AG76B Kadernícke nožnice – rovné
-24 %
APT AG76B Kadernícke nožnice – rovné Ergonomické, rovné kadernícke nožnice vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Sú ideálne pre profesionálne aplikácie a amatérske strihanie vlasov. Čepeľ nožníc má špeciálnu skrutku na nastavenie vôle. Gumová zarážka medzi úchopmi pre prsty zaisťuje tichý chod. Prída..
2,60€ 3,40€
Cena bez DPH:2,17€
Britva na úpravu obočia - sada 3ks Britva na úpravu obočia - sada 3ks
-24 %
Britva na úpravu obočia - sada 3ks Zbaviť sa nadbytočných chĺpkov v tvári je prvý krok k dosiahnutiu perfektne upraveného vzhľadu. Sada žiletiek na obočie v balení s 3 kusmi predstavuje ľahké, rýchle a bezbolestné riešenie. Postačí len pár krátkych ťahov a všetky chĺpky, ktoré rastú mimo línie V..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Britva na úpravu obočia -1ks Britva na úpravu obočia -1ks
-23 %
Britva na úpravu obočia - 1 ks Zbaviť sa nadbytočných chĺpkov v tvári je prvý krok k dosiahnutiu perfektne upraveného vzhľadu. Britva na úpravu obočia predstavuje ľahké, rýchle a bezbolestné riešenie. Postačí len pár krátkych ťahov a všetky chĺpky, ktoré rastú mimo línie Vášho ideálneho tvaru ob..
2,30€ 3,00€
Cena bez DPH:1,92€
Čistiaca kefka na tvár Čistiaca kefka na tvár
-23 %
Čistiaca kefka na tvár, ružová Čistiaca kefka na tvár je modernou a inteligentnou vychytávkou. Slúži na hĺbkové čistenie pleti, odstránenie mastnoty a nečistôt alebo na masírovanie tváre. Kefka na tvár vám zjednoduší každodennú starostlivosť o pleť a zastane aj niektoré funkcie, ktoré bežne po..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Čistiaca sonická kefka na tvár - ružová Čistiaca sonická kefka na tvár - ružová
-100 %
Čistiaca sonická kefka na tvár Sonická čistiaca kefka je veľmi užitočné príslušenstvo, ktoré má veľa využití. Čistí pokožku a póry, zvlhčuje, odstraňuje sfarbenie a iné kožné problémy, a čistí od nečistôt, prachu, upchatých pórov, odumretej pokožky a zvyškov make-upu. Kefa na tvár je vyrobená z v..
6,00€ 0,00€
Cena bez DPH:5,00€
Cvičná hlava na tréning aplikácie rias a PMU Cvičná hlava na tréning aplikácie rias a PMU
-23 %
Cvičná hlava na tréning aplikácie rias a PMU Trénigová hlava slúži ako doplnkový materiál na tréning aplikácie umelých rias. Gumová hlava dokonale simuluje reálnu tvár klienta, takže si v pohodlí domova môžete vyskúšať predlžovanie rias. Hlava je vhodná pre začiatočníkov aj pre profesionálov na ..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Cvičná hlava s prírodnými vlasmi 60-70 cm blond Cvičná hlava s prírodnými vlasmi 60-70 cm blond
-23 %
Cvičná hlava s prírodnými vlasmi 60-70 cm blond Kadernícka hlava s vlasmi na nácvik rôznych typov účesov. Hlava bude perfektná pre začiatočníka aj skúseného kaderníka. Môžete si urobiť veľa jednoduchších a pokročilejších účesov, ako sú vrkoče, drdoly atď. Je tiež ideálna na strihanie, prichytá..
47,70€ 62,00€
Cena bez DPH:39,75€
Cvičná hlava s prírodnými vlasmi 60-70cm - hnedá Cvičná hlava s prírodnými vlasmi 60-70cm - hnedá
-23 %
Cvičná hlava s prírodnými vlasmi 60-70cm, hnedá Kadernícka hlava s vlasmi na nácvik rôznych typov účesov. Hlava bude perfektná pre začiatočníka aj skúseného kaderníka. Môžete si urobiť veľa jednoduchších a pokročilejších účesov, ako sú vrkoče, drdoly atď. Je tiež ideálna na strihanie, prichytá..
51,00€ 66,30€
Cena bez DPH:42,50€
Efilačné kadernícke nožnice na vlasy Efilačné kadernícke nožnice na vlasy
-22 %
Efilačné kadernícke nožnice na vlasy Efilačné kadernícke nožnice pre všetkých začínajúcich i pokročilých kaderníkov. Ostrie je vyrobené z chirurgickej ocele. Efilačné kadernícke nožnice sú vhodné pre amatérske i profesionálne využitie. Jedna strana ostria je s mikroozubením, druhá je hladká. Efil..
2,80€ 3,60€
Cena bez DPH:2,33€
Farba na obočie RefectoCil 1 - čierna Farba na obočie RefectoCil 1 - čierna
-23 %
Farba na obočie - čierna Profesionálna farba na riasy a obočie od firmy Refectocil. Jednoduchá a spoľahlivá aplikácia s vynikajúcim farebným výsledkom, ktorá vydrží po dobu až 6 týždňov. Pre prirodzené zdôraznenie Vašich rias. Jedna tuba obsahuje 15 ml farby. Na jedno použitie je potrebné 2cm..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Hubka na make up 2 ks, béžová Hubka na make up 2 ks, béžová
-25 %
Hubka na make up 2 ks, béžová Praktická hubka pre rovnomernú aplikáciu make-upu. Materiál polymér s vysokou hustotou zabraňuje prenikaniu produkov do špongie a umožňuje ľahké čistenie jemným čistiacim prostriedkom. Špongia je príjemná na dotyk a umožňuje jej používanie v suchu i s aplikačným pros..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Hubka na make up 2 ks, ružová Hubka na make up 2 ks, ružová
-25 %
Hubka na make up 2 ks, ružová  Praktická hubka pre rovnomernú aplikáciu make-upu. Materiál polymér s vysokou hustotou zabraňuje prenikaniu produkov do špongie a umožňuje ľahké čistenie jemným čistiacim prostriedkom. Špongia je príjemná na dotyk a umožňuje jej používanie v suchu i s aplikačným pro..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€