Hlavné menu
Produkty v košíku

Stoly a stolíky

Urobte si vašu oázu relaxu s našimi stolmi a stolíkmi a užite si voľný čas a chvíle pohody s vašimi blízkymi! S tým vám pomôžu naše sety stola a stoličiek na balkón, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby odolali... Pokračovať
Balkónový set, stôl + 2 stoličky Gardlov  Nábytok je odolný voči poveternostným vplyvom a ľahko sa čistí. Moderný a elegantný dizajn 3-dielneho setu kovového nábytku sa bude skvele hodiť na balkón, terasu alebo záhradu. Set obsahuje dve pohodlné stoličky s operadlami a stôl so sklenenou doskou. ..
69,00€
Cena bez DPH:57,50€
Balkónový set, stôl + 2 stoličky Nábytok je odolný voči poveternostným vplyvom a ľahko sa čistí. Moderný a elegantný dizajn 3-dielneho setu kovového nábytku sa bude skvele hodiť na balkón, terasu alebo záhradu. Set obsahuje dve pohodlné stoličky s operadlami a stôl so sklenenou doskou. Na zložen..
90,00€
Cena bez DPH:75,00€
Bambusový nastaviteľný odkladací podnos na vaňu Užite si skvelý dlhý kúpeľ, v pohodlí svojej vane s knihou, alebo s tabletom bez obavy mokrých rúk, alebo namočenia. Bambusový podnos je nielen krásny a pracne vyrobený, ale aj veľmi praktický. Podnos je ideálny ako darček pre milovanú osobu, najmä..
29,40€
Cena bez DPH:24,50€
Bambusový nastaviteľný stolík, 69 – 104cm Stolík / polica z bambusu. Vďaka rozťahovacej konštrukcii je stolík univerzálny a hodí sa takmer ku každej vani. Stolík na centrálnom mieste má stojan na tablet alebo knihu. Špeciálna priehlbina pre telefón má otvory, aby voda po náhodnom postriekaní mohl..
30,60€
Cena bez DPH:25,50€