Hlavné menu
Produkty v košíku

Stoly a stolíky

Urobte si vašu oázu relaxu s našimi stolmi a stolíkmi a užite si voľný čas a chvíle pohody s vašimi blízkymi! S tým vám pomôžu naše sety stola a stoličiek na balkón, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby odolali... Pokračovať
Drevená detská stolička Mickey, 44 x 26 x 24 cm Objavte kúzlo a funkčnosť v jednom s touto detskou drevenou stoličkou. Navrhnutá s láskou a precíznosťou, táto stolička je dokonalým darčekom pre vaše malé poklady. Vyrobená z masívnej borovice, zaručuje nielen pevnosť a stabilitu, ale aj bezpečnosť..
19,50€
Cena bez DPH:16,25€
Drevená detská lavička Disney, 40 x 21 x 33 cm Objavte kúzlo a funkčnosť v jednom s touto detskou drevenou lavičkou. Navrhnutá s láskou a precíznosťou, táto lavička je dokonalým darčekom pre vaše malé poklady. Vyrobená z masívnej borovice, zaručuje nielen pevnosť a stabilitu, ale aj bezpečnosť a ..
18,50€
Cena bez DPH:15,42€
Detský drevený stolík Macka Pú Vstúpte do sveta, kde fantázia a realita sa spájajú na každom kroku. Predstavujeme vám drevený stolík Macka Pú, dokonalý kúsok nábytku, ktorý prinesie do detských izieb kúzlo a teplú atmosféru. Vyrobený z prémiového borovicového dreva, tento stolík je nielen vizuálnym ..
32,90€
Cena bez DPH:27,42€