Hlavné menu
Produkty v košíku

Ručné pomôcky

Títo šikovní pomocníci vám pomôžu v starostlivosti o vaše telo a pokožku jednoducho a v pohodlí domova. Vyberte si z tejto širokej škály pomôcok a urobte si z vašej kúpeľne malé SPA. Vyskúšajte napríklad stále populárnejšie... Pokračovať
Bambusová masážna škrabka na chrbát 2v1 Vďaka tejto škrabke z bambusového dreva zažijete rýchlu a okamžitú úľavu od svrbenia a doprajete telu príjemnú rýchlu masáž. Jeden koniec škrabky Vám dopraje príjemné poškrabkanie, zatiaľ čo druhý koniec je opatrený dvoma masážnymi guľami, vďaka ktorým si ..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Vákuové masážne banky - sada 6ks Použitie: Univerzálna malá 6 kusová sada je určená pre základné vakuové bankovanie za studena a je veľmi vhodná na zoznámenie sa s vákuovými bankami. Je vhodným pomocníkom pri aplikácií vákuových baniek pri pokojnom statickom bankovaní, ale aj pri dynamickom bankova..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Sada masážnych silikónových baniek proti celulitíde Masážne banky zo silikónu účinne pomáhajú pri bolestiach svalov, ochorenia krvného obehu, migréne, detoxikáciu organizmu, celulitíde a kožných problémoch. Pomocou bankovania dochádza k zlepšeniu bunkovej aktivity a odstraňovanie podkožného tuku,..
12,60€
Cena bez DPH:10,50€
Čínske banky 4ks, námornícka modrá PREDCHÁDZAJÚCE UMENIE MASÁŽE Liečebná metóda pomocou vákuového bankovania existuje už tisíce rokov a zrodila sa v tradičnej ľudovej medicíne v Číne. Táto technika, odovzdávaná z generácie na generáciu, má pro-zdravý a relaxačný účinok. Vďaka vákuovému nasávaniu..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€
Gumové čínske banky na masáž 4ks  Čínske bankovanie je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších spôsobov liečby celulitídy, ale používa sa tiež pri liečbe chrípky či hypertenzie. Čínske banky pracujú rýchlo a efektívne. Pokiaľ sa masáž robí správne a pravidelne, výsledky môžete vidieť už po 3 - 4 ..
8,10€
Cena bez DPH:6,75€
Kefa na masáž celého tela s odnímateľnou rukoväťou Masážna kefa na telo je dokonalým doplnkom pre každodennú starostlivosť o pokožku. Môžete ju používať na mokro aj na sucho. Jej blahodarný vplyv na stav pokožky ocení každý muž aj žena. Masážna telová kefa je dokonalým nástrojom na naštartovanie..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Masážna guľa - čierna Regenerácia v športe je veľmi dôležitá a žiadny športovec by ju nemal vynechávať. Masážna guľa sa postará o uvoľnenie vášho napätia a únavy svalov po intenzívnom fyzickom cvičení. Masáž guľou zmierňuje bolesť po tréningu a stimuluje krvný obeh. Guľu priložte k tvrdému povrch..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Masážna guľa - oranžová Regenerácia v športe je veľmi dôležitá a žiadny športovec by ju nemal vynechávať. Masážna guľa sa postará o uvoľnenie vášho napätia a únavy svalov po intenzívnom fyzickom cvičení. Masáž guľou zmierňuje bolesť po tréningu a stimuluje krvný obeh. Guľu priložte k tvrdému povr..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Masážna kefa na telo - Body Brush MBB15 Masážna oválna kefa na starostlivosť o pokožku vyrobená z prírodných materiálov na báze rastlín. Produkt je možné používať na mokré telo počas kúpania alebo aj na suché telo. Kefa veľmi pozitívne vplýva na pokožku a môžete ju použiť na celé telo - nohy, ru..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Masážna kefa na telo - Body Brush Masážna kefa na starostlivosť o pokožku vyrobená z prírodných materiálov na báze rastlín. Produkt je možné používať na mokré telo počas kúpania alebo aj na suché telo. Kefa veľmi pozitívne vplýva na pokožku a môžete ju použiť na celé telo - nohy, ruky, chrbát, h..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Masážna metlička na hlavu Masážna metlička na hlavu
Top
MASÁŽNA METLIČKA NA HLAVU Pomôcka na masáž hlavyÚžasná pomôcka na masáž hlavy v tvare metličky, ktorá Vám zaručene spríjemní voľné chvíle.Keď ju vyskúšate, nebudete chcieť prestať! Táto pomôcka na masáž hlavy patrí k vysoko obľúbeným vychytávkam, ktorú musíte mať!Viete, aké výhody má tento ručný mas..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Masážna rukavica + masážny krém proti striám a celulitíde Doprajte si relaxačnú masáž kdekoľvek a kedykoľvek - v práci, pri pozeraní televízie, vo vani... 1.Masážna rukavica Ste unavení, cítite napätie v svaloch? Nemáte po ruke nikoho, kto by Vám urobil masáž hociktorej časti tela? Baleni eob..
10,80€
Cena bez DPH:9,00€