Hlavné menu
Produkty v košíku

Ručné pomôcky

Títo šikovní pomocníci vám pomôžu v starostlivosti o vaše telo a pokožku jednoducho a v pohodlí domova. Vyberte si z tejto širokej škály pomôcok a urobte si z vašej kúpeľne malé SPA. Vyskúšajte napríklad stále populárnejšie... Pokračovať
Dvojitá masážna loptička MassBall, priemer 8 cm, čierna a žltá Objavte nový rozmer relaxácie s dvojitou loptou, vyrobenou z vysokokvalitného plastu EPP. Vďaka použitiu tohto materiálu lopta zaujme nielen svojou mimoriadnou ľahkosťou, ale má aj výnimočnú odolnosť voči deformácii a poškodeniu. Vlas..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Dvojitá masážna silikónová loptička DuoBall, priemer 6,5cm, čierna Dvojitá silikónová masážna loptička je nepostrádateľným doplnkom vašej každodennej starostlivosti o telo. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam je táto pomôcka nielen účinná, ale aj mimoriadne praktická. Silikónové loptičky môžu pomôc..
10,30€
Cena bez DPH:8,58€
Masážna loptička Cork Ball, 8 cm Ponorte sa do sveta blaženej relaxácie s korkovou loptou. Táto jedinečná korková loptička s priemerom 8 cm je nepostrádateľnou pomôckou, ktorá poskytne účinnú masáž svalov a fascií a pomôže uvoľniť spúšťacie body. Jej používaním môžete zažiť úľavu od každodenného nap..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Masážna loptička Massage Ball, priemer 12cm, čierno žltá Objavte nový rozmer relaxácie s masážnou loptičkou, vyrobenou z vysokokvalitného plastu EPP. Vďaka použitiu tohto materiálu lopta zaujme nielen svojou mimoriadnou ľahkosťou, ale vyznačuje sa aj mimoriadnou odolnosťou voči deformácii a poškoden..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Masážna silikónová Loptička Ball Black, priemer 6,5cm, čierna Silikónová masážna loptička je nepostrádateľným doplnkom vašej každodennej starostlivosti o telo. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam je tento nástroj nielen účinný, ale aj mimoriadne praktický. Silikónové loptičky môžu pomôcť znížiť bol..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Gumové čínske banky na masáž 4ks  Čínske bankovanie je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších spôsobov liečby celulitídy, ale používa sa tiež pri liečbe chrípky či hypertenzie. Čínske banky pracujú rýchlo a efektívne. Pokiaľ sa masáž robí správne a pravidelne, výsledky môžete vidieť už po 3 - 4 ..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Vákuové masážne banky - sada 6ks Použitie: Univerzálna malá 6 kusová sada je určená pre základné vakuové bankovanie za studena a je veľmi vhodná na zoznámenie sa s vákuovými bankami. Je vhodným pomocníkom pri aplikácií vákuových baniek pri pokojnom statickom bankovaní, ale aj pri dynamickom bankova..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Pomôcka na masáž hlavy - ružová Masážna pomôcka určená na relaxačnú masáž vlasovej pokožky je zárukou extrémne príjemných pocitov a explózie endorfínov. Je vyrobená z pevného a dostatočne pružného plastu a skladá sa z 5 ramien zakončených oceľovými guličkami. Unikátny tvar umožňuje pohodlnú stimu..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Masážny prsteň XXL - v krabičke 6,5cm   Zabudnite na zmeravené a unavené prsty s dennodennej práce.Je tu ľahká cesta ako zabudnúť na dennú námahu, stres a depresiu.Stimulujte nervový systém a mozgovú aktivitu na rukách... Nie je náhoda, že v strese a pri únave si točíte na rukách obyčajné prstene.....
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Masážny čistiaci silikónový pás na telo - Back scrubber & Massager Masážny čistiaci silikónový pás je určený pre masáž a čistenie takmer celého tela. Je vyrobený z pružného silikónu. Poskytuje telu príjemnú masáž a zároveň peeling tela. Pás je vybavený pevnými tvarovanými rúčkami pre pevné uchyte..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Ergonomická vákuová pumpa na sklenené lekárske banky - Medplus: Inovácia v bankovaní pre zdravie a Wellness Predstavujeme Vám unikátny produkt pre zlepšenie vášho zdravia - Ergonomickú vákuovú pumpu na sklenené lekárske banky od Medplus, ideálnu pre moderné a efektívne bankovanie. Táto sada je nevyh..
10,10€
Cena bez DPH:8,42€
Masážna rukavica na telo a celulitídu Masážna rukavica na telo je skvelý spôsob, ako relaxovať doma, v práci alebo na cestách. Rukavicu je možné použiť na sucho, v sprche alebo s použitím krémov a olejov. Je ideálna na masáž celého tela. Špecifikácie: vysoko kvalitné spracovanie ergonomický ..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€